Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tosia

Jaki horror polecacie?

Polecane posty

Gość tosia

Hej zaczynają się ferie polećcie jakieś fajne horrory dla zabicia czasu? 

Co najczęściej oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

piła 

sinister 

masa jest tego, niestety wszystko zagraniczne w Polsce nic ciekawego jak do tej pory nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek
1 minutę temu, Gość kamil napisał:

piła 

sinister 

masa jest tego, niestety wszystko zagraniczne w Polsce nic ciekawego jak do tej pory nie wyszło. 

I chyba już nie wyjdzie. Bardzo  lubię horrory ale wszystkie do chwili obecnej światowe nic naszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora

Polecam horror kanadyjski Zemsta po Latach/ The Changeling z 1980 roku. Jest to jeden z najlepszych horrorów w historii kina. Wszelkie piły i postrachy z ulicy wiązów przy nim wysiadają. Zemsta po Latach to klasa S. Te wszystkie piły itp. to klasa C i niższe. Zemsta po Latach to przykład horroru, w którym nie muszą wylewać się hektolitry krwi po to aby wystraszyć widza. Wysokie miejsce tego filmu w rankingach wszech czasów dotyczących horrorów nie jest przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

zemsta po latach nie znam i nie ogoadałem a też zbieram i pobieram filmy grozy z lat 80 właśnie produkcji Usa a tego tytułu nie oglądałem więc na pewno sprawdzę bo jest jak widzę na Cda dostępny .

Ja wam podam wam to co oglądałem i jakie znam akurat tytuły co już widziałem i posiadam akurat

Madman 1982 , Piekielna noc 1981 , Maniak 1980 , Trupi loch 1989 , Podpalenie 1981 , Amerykański gotyk 1987 , Zabobony 1982 , Nadawca 1982 ,Bezbożny 1988 , Zza światów 1986 , Nocne koszmary 1988 , Krwawy nałóg 1986 , Las 1982 , Pulapka na turystów 1979 , Jedna ciemna noc 1982 , Lunapark 1981 , 

Z nowszych produkcji i z ostatnich lat kilku co mogę polecić : Opętani 2010, Śmierć się śmieje 2008 , Nad grobem 2013 ,Szubienica 2015 , Mroczne wizje 2015 , Ofiara spełniona 2007 , Płytko pod ziemią 2004 , Klaun 2014 , Ostatni postój 2006 , Ostatni postój 2 2008 , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×