Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza

Krępująca sytuacja

Polecane posty

Gość Zuza

Czuję się lekko speszona dziewczyny. To moja pierwsza ciąża. Mam 28lat i tu rodzi się problem. Po mimo wieku wyglądam na nieletnia.. brzuszek mam solidny, a z racji tego, że ciążę znoszę b.dobrze nadal chodzę do pracy. I zauważyłam ostatnio, że ludzie się na mnie gapią i komentują. Jedna starsza Pani dzisiaj rzuciła do mnie tekstem: o dzieci robią dzieci, a za naukę się weź... Wiem, że takie coś trzeba olewać, ale czuję to speszenie jadąc do pracy czy idąc do sklepu, już nie wspominając min pań z poczekalni do ginekologa... próbowałam zakryć brzuszek, postarzyć się makijażem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hahahhah xD masz szczęście! w tym wieku to już większości kobiet potrzebny botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Już chyba wolałabym botoks. Na prawdę to jest przykre kiedy zaraz 30 na karku, a ty słyszysz obelgi bo wyglądasz za młodo. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222

Nie spie$#$lają za jakieś 3 lata sytuacja się pewnie zmieni i jeszcze będziesz się cieszyć ze swojego młodego wyglądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Ja mam 26, wyglądam na jakieś 18 (maksymalnie dają mi 20) i też dziwnie na mnie patrzą, ale ja czuję się dumna z tego powodu! 😃 Też jestem teraz w ciąży i podkreślam brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja miałam to samo. ale nic w tym nie było pozytywnego, do 30 wszyscy traktiwali mnie jak dziecko. a po 30 pojawiły sie pierwsze zmarszczki które mnie tak postarzyły, ze od razu wyglądałam jak po 30. Czyli nigdy nie byłam w normalnym wieku... najpierw za młoda, a potem od razu stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×