Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Werka

Akademia KONTURY Gdańsk

Polecane posty

Gość Werka

Siemanko,

Chce rozpocząć naukę wizażu, mam małe doświadczenie - maluje sama siebie oraz koleżanki. Czy ktoś może napisać mi opinie odnośnie Akademii Kontury? ktoś tam chodził? Lub polecić jakąś szkołę w trójmieście? 

Gość Kinga

jestem na zawodowym kursie w konturach i jestem zadowolona z wyboru tej szkoly. super kadra - młode ale bardzo doświadczone wizażyski, mega fajny klimat na zajęciach, mimo że muszę wczesnie wstać to zawsze ciesze sie na zajecia. 
od poczatku kursu co zajecia dostajemy jakies upominki - gąbeczki, maseczki, szminki, kremy - drobiazgi ale to zawsze miły akcent na zajęciach. polecam

Gość Aśka

Skończyłam zawodowy kurs wizażu i jestem mega zadowolona, najchetniej poszłabym jeszcze raz xD Kinga potwierdzam co mówisz - super kadra, dodam jeszcze ze dzieki szkole wzielam udział w targach oraz malowałam na pokazie mody Michała Starosta i Ismeny Warszawskiej. W szkole dużo różnych kosmetyków - począwszy od tych mało budżetowych po te z wyższej półki. Wszystkie kursantki dostały pędzle do makijażu. 

Gość Aśka

Skończyłam zawodowy kurs wizażu i jestem mega zadowolona, najchetniej poszłabym jeszcze raz xD Kinga potwierdzam co mówisz - super kadra, dodam jeszcze ze dzieki szkole wzielam udział w targach oraz malowałam na pokazie mody Michała Starosta i Ismeny Warszawskiej. W szkole dużo różnych kosmetyków - począwszy od tych mało budżetowych po te z wyższej półki. Wszystkie kursantki dostały pędzle do makijażu. 

Gość Ola W.

polecam z całego serca! mega szkoła - w zasadzie to mój drugi dom 😄 co chwile coś się dzieje, organizują dla nas dodatkowe spotkania, super kadra! Kiedys usłyszałam złą opinie ale postanowiłam sprawdzić sama i jestem zahcwycona, a negatywna opinia to chyba z palca wyssana, może po to żeby nie robić komuś konkurencji po ukończonym kursie 😄 przyszłam jako totalny laik a teraz sama przyjmuje klientki ❤️ 

Gość Karolinaaaa

Polecam!
Super szkoła, moim zdaniem najlepsza na mapie trójmiasta ----;----@ 
nie miałam żadnego doświadczenia, ledwo sama siebie malowałam, a po kursie pracuję na pełen etat jako wizażystka  nareszcie czuje się we właściwym miejscu!!! zajęcia prowadzi super kadra, każdy ma inny styl, kursantki to super dziewczyny do dzisiaj mamy kontakt i ,,wymieniamy,, się klientkami. w szkole pracowałam na różnych kosmetykach, każdy znajdzie coś dla siebie.Polecam!

Gość kursant :)

Cześć Werka, miałam tą przyjemność uczestniczenia w kursie w Akademii Kontury.

Bardzo dużo  się nauczyłam, a nie byłam doświadczona w temacie makijażu. 

Założyłam swoją działalność i pracuję w zwodzie. Mam coraz więcej klientek.

Akademia stawia ogromny nacisk na wiedzę, którą dzielą się wspaniali instruktorzy.

Do dziś mam kontakt ze szkołą i biorę udział w prawie wszystkich spotkaniach organizowanych  przez Akademie:)

Polecam z całego serca:):)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować