Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anawojtowiczz

zakochałam się w 60-cio latku...

Polecane posty

cześć. na wstępie chciałbym zaznaczyć , że nie jest to fake a cała sytuacja ma miejsce naprawdę. jestem młodą dziewczyną, za rok kończę 18 lat, a zakochałam się w mężczyźnie, który jest starszy ode mnie o 43 lata! wiem jak to brzmi, ale zaraz wam wszystko wyjaśnię.
pierwszy raz spotkalam go 3-4 lata temh i nie za bardzo to pamiętam bo średnio mnie wtedy interesował. później dwa lata temu w wakacje i nadal mało mnie obchodziło kim on jest. stwierdziłam, że to jakiś zwykły starszy pan, który robił zakupy w sklepie. jeździ bardzo ładnym samochodem i potem właśnie z niego go kojarzyłam. ale kiedy zobaczyłam go kilka miesięcy później na pogrzebie mojej ciotki coś we mnie pękło? sama nie wiem jak to nazwać poprostu musiałam się dowiedzieć kim on jest. i tak też zrobiłam. jeszcze tego samego dnia wiedziałam jak ma na imię, nazwisko, gdzie mieszka i pracuje. następnego dnia poszlam pod jego miejsce pracy, bo wiedziałam o której będzie kończył, ale dyskretnie żeby mnie nie zauważył, zresztą i tak nie wiedział kim jestem. i od tamtej pory nie mogę przestać o nim myśleć. dosłownie. kiedy zbliżała że godzina o której kończył ja wychodziłam z psem żeby go zobaczyć, to poprostu stała się moja rutyna, czułam, że muszę to zrobić. zresztą kiedy go spotkalam poprawiał mi się humor. z miesiąca na miesiąc dowiadywalam się więcej rzeczy na jego temat. wiedziałam, że nie ma żony, ma córkę i wnuczke. kiedy dowiedziałam się ile ma lat przerazilam się i zalowalam, że nie urodziłam się pare dziesiąt lat później. może wtedy miałabym u niego jakieś szanse. pewnego dnia powiedziałam mu dzień dobry on mi odpowiedział i na tym nasza relacja się kończy. chciałbym przestać o nim myśleć, ale nie potrafię. próbowałam wiele razy, rok temu miałam takie postanowienie noworoczne, że koniec z tym. wytrzymałam 3 miesiące. mi już nawet nie chodzi o związek (zresztą co to za związek kiedy on umrze zanim ja dożyję 40) chciałabym poprostu wiedzieć co u niego, jakie ma zainteresowania, co lubi robić, zwyczajnie... z nim porozmawiać. nawet jakbym była pełnoletnia to i tak boję się mu tego powiedzieć ze względu na to jakie pełni stanowisko w pracy. mieszkam z małym miasteczku. zaraz by ludzie gadali. miał ktoś podobną sytuację i jest mi w stanie powiedzieć czy to kiedyś minie? bo jest to dla mnie męczące, ale ciągnie mnie do tego człowieka. pomoże mi ktoś? jak o nim zapomnieć raz na zawsze? zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe bo mogę widywać go niemal codziennie i w tym jest największy problem.
wiem co teraz myślicie. jak taka młoda dziewczyna może się zakochać w starym mężczyźnie. że lecę na kasę, ale ja nie wiem ile on zarabia. chciałabym o nim zapomnieć bo to nie jest normalne, ale nie potrafię. chciałabym jeszcze dodać, że nie jest to żaden stary obleśny dziad. tylko przystojny, kulturalny i miły mężczyzna. zawsze z szacunkiem traktuje kobiety. dba o siebie. jeździ bardzo ładnym samochodem. nie lysieje nie ma wielkiego brzucha. elegancko się ubiera i zawsze ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli chcesz o nim zapomnieć to nie ma innej rady na to ,niż wzięcie się do roboty. Uczysz się, pracujesz? Jak będziesz miała stałą rutynę, będziesz spotykać innych ludzi to nie będziesz tak często o nim myśleć. Dobrze, że chociaż twój pies skorzystał na tej sytuacji. 
Szczerze? Nie widzę szans, żeby 60 latek zainteresował się 18 latką. Piszesz, że mieszkacie w niewielkim mieście, więc nie będzie chciał ryzykować, że ktoś was razem zobaczy. Poza tym ma córkę i wnuczkę. Ona na pewno stanęłaby między wami. Jeżeli lubisz starszych mężczyzn to jeszcze wszystko przed tobą, bądź cierpliwa, na pewno poznasz kogoś wartościowego- ale może z mniejszą różnicą wieku i bez dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli chcesz o nim zapomnieć to nie ma innej rady na to ,niż wzięcie się do roboty. Uczysz się, pracujesz? Jak będziesz miała stałą rutynę, będziesz spotykać innych ludzi to nie będziesz tak często o nim myśleć. Dobrze, że chociaż twój pies skorzystał na tej sytuacji. 
Szczerze? Nie widzę szans, żeby 60 latek zainteresował się 18 latką. Piszesz, że mieszkacie w niewielkim mieście, więc nie będzie chciał ryzykować, że ktoś was razem zobaczy. Poza tym ma córkę i wnuczkę. Ona na pewno stanęłaby między wami. Jeżeli lubisz starszych mężczyzn to jeszcze wszystko przed tobą, bądź cierpliwa, na pewno poznasz kogoś wartościowego- ale może z mniejszą różnicą wieku i bez dzieci. 

uczę się. i zdaję sobie sprawę, że muszę to jak najszybciej zakończyć, bo nie chce sobie a tym bardziej jemu psuć życia, ale jednak coś mnie do niego ciągnie. zawsze ciągnęło mnie do starszych mężczyzn. nie wiem czemu, wychowałam się z ojcem, mieszkam z rodzicami i zawsze mnie to zastanawiało. dziękuję bardzo za odpowiedź! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×