Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chamska odzywka faceta

Polecane posty

Gość gość

Nie dowierzam w to, co przeczytałam. Napisałam do mężczyzny, na którym mi zależało. Zapytałam, co u niego. A on do mnie "jestem w pracy, nie przeszkadzaj mi".

Nie wiem, czy coś w ogóle do niego więcej pisać... Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Mógł być gotowy SMS - szablon ,mógł mieć urwanie głowy itd . Poczekaj ,uporządkuje co musi i się odezwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kim on jest dla ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie odpisałbym tak , inaczej zawsze odpisuję lub oddzwaniam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Może miał urwanie głowy ,niby trochę niemiło,ale jestem w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie miał stresującą sytuację i tyle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maż żonie bez problemu odpisalby tak,:szczerze, bez kwiatkowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość gość napisał:

pewnie miał stresującą sytuację i tyle

 

Co się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Maż żonie bez problemu odpisalby tak,:szczerze, bez kwiatkowania. 

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Maż żonie bez problemu odpisalby tak,:szczerze, bez kwiatkowania. 

Tu nie kwiatkowanie chodzi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
45 minut temu, Gość gość napisał:

Nie dowierzam w to, co przeczytałam. Napisałam do mężczyzny, na którym mi zależało. Zapytałam, co u niego. A on do mnie "jestem w pracy, nie przeszkadzaj mi".

Nie wiem, czy coś w ogóle do niego więcej pisać... Jak uważacie?

Głupie pytanie! Jak jesteś głupia to dalej się narzucaj! To jest jego wymówka, traktuje cię z buta i nie zależy mu. Nawet jeśli był w pracy to już lepiej odpisać, że przeprasza, ale teraz jest zajęty w pracy i nie może pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym tak nigdy nie odpisała komus kto mi się podoba, może nawet nikomu, innym napisałbym "jestem w pracy i mam urwanie głowy". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie napiszę do niego więcej. Zapytałam z troski, a tu zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie dowierzam w to, co przeczytałam. Napisałam do mężczyzny, na którym mi zależało. Zapytałam, co u niego. A on do mnie "jestem w pracy, nie przeszkadzaj mi".

Nie wiem, czy coś w ogóle do niego więcej pisać... Jak uważacie?

napisz do mnie na pewno grzecznie odpisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wyżej mają rację, to jakiś prostak/cham, naprawdę mógł to napisać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TtT

Naprawdę nie wiem co na ten temat powiedzieć, bo przecież zawsze można kulturalnie odpisać/normalnie oddzwonić po czasie w przerwie albo nawet po pracy czy pod wieczór przepraszając i mówiąc, że miało się urwanie głowy.

Mój absztyfikant odpisuje mi zawsze, jeśli nie ma możliwości w pracy się rozpraszać, coś w stylu "Dobra, idę teraz robić to i to albo jadę tam i tam i odezwę się później, miłego dnia." Dodam, że raczej zawsze przed tym wymieniamy nawet dosłownie kilka wiadomości, bo to przecież chwila na napisanie. 

Ewentualnie Autorko taka wiadomość mogłaby być zabawna, gdyby na końcu dodał zabawną emotkę np. z języczkiem czy puszczeniem oczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł napisać, że jest zajęty później napisz albo sam się odezwę lub coś takiego... a jego wiadomość to jawne splawienie...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

[...] Napisałam do mężczyzny [...] A on do mnie "jestem w pracy, nie przeszkadzaj mi". [...]

Zabrakło kultury, wylał frustrację, albo odpisał na odczepnego... Przy takim podejściu wątpliwe, by podzielał Twoje zainteresowanie. Poza tym, osoba zajęta pracą zazwyczaj nie odpisuje wcale, zwyczajnie ignoruje, bądź ma wyciszony / wyłączony telefon.

2 godziny temu, Gość gość napisał:

[...] Nie wiem, czy coś w ogóle do niego więcej pisać... Jak uważacie?

Uważam, że nie. Jeśli będzie chciał, sam się odezwie. A w międzyczasie zastanów się, czy w ogóle masz ochotę rozmawiać z kimś, kto tak się do Ciebie odnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

Co za burak! W życiu bym do takiego już sie nie odezwała! Może specjalnie tak napisał chamsko żeby Cię spławić..? Myślę że facet któremu zależy tak nie odpisuje. Ewentualnie traktuje Cię jak kumpele i taki wlasnie ma styl. Ale ja bym tak nie napisała do nikogo chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart

Dżolo sobie ego nakarmił twoim nadskakiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To koło chamstwa nawet nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Daj sobie z nim spokoj. Przez moment zastanowiłam sie jakbym była na Twoim miejscu - I poczułam sie strasznie. Nie wiem czy często do niego piszesz i chcesz zwrócić jego uwagę ale uwazam ze to zauważył i jak ktos wyzej napisał nakarmił swoje ego. Cham po prostu. Ja bym sie do niego juz nie odezwała i była obojętna do niego osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Wogole to w *uj z facetami. W 99 % to szma*ty z zerem w środku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy bym tak nie napisał do kochanej kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda objawiona
4 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Daj sobie z nim spokoj. Przez moment zastanowiłam sie jakbym była na Twoim miejscu - I poczułam sie strasznie. Nie wiem czy często do niego piszesz i chcesz zwrócić jego uwagę ale uwazam ze to zauważył i jak ktos wyzej napisał nakarmił swoje ego. Cham po prostu. Ja bym sie do niego juz nie odezwała i była obojętna do niego osoby. 

Dla tego jesteś sama macie urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Jeny, głupie baby robią aferę z takiego goowna

A gość pewnie chciał się tylko podroczyć albo podbić sobie ego tym że się przejęła, no ale przeciętna baba z IQ buta tego nie zajarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp
2 minuty temu, Gość Lol napisał:

Jeny, głupie baby robią aferę z takiego goowna

A gość pewnie chciał się tylko podroczyć albo podbić sobie ego tym że się przejęła, no ale przeciętna baba z IQ buta tego nie zajarzy

Jakby mu zależało to by tak nie napisał gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby kobieta tak napisała facetowi to tez by sie zastanawiał co jest grane moze 40% by olalo sprawe. Natomiast gdy by mu zależało na tej kobiecie by sie tak samo przejmował jak autorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Lol napisał:

Jeny, głupie baby robią aferę z takiego goowna

A gość pewnie chciał się tylko podroczyć albo podbić sobie ego tym że się przejęła, no ale przeciętna baba z IQ buta tego nie zajarzy

Zgadzam się.  Może to jego temperament, albo chce sprawdzić czy się obrażasz lub jaki masz dystans. Jeśli natomiast odpisał tylko po to żeby cie spławić to było to mega prostackie. Nie odpisuj mu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

naprawdę zajety nawet nie miałby czasu Ci odpisać. Jak komuś naprawdę zależy, znajdzie czas zawsze, chocby na krotka wiadomość o NORMALNEJ tresci. Tego kwiatu pół swiatu...olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×