Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę o Tobie zapomnieć

Polecane posty

Gość gosc
19 minut temu, Gość gość napisał:

A mnie łączyła z nim tylko silna chemia i nic więcej. 

to dlaczego nic z tego nie wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiol

Mnie też dołuje fakt że nie mogę być z chłopakiem do któregoś coś czuję. Tylko tu historia wygląda inaczej. W sumie to jak się poznaliśmy to połączyła nas chemia ale później ja musiałam wrócić do siebie i mieliśmy tylko kontakt telefoniczny. Ale więź do niego rosła mimo tego że się nie widzieliśmy. Gdy postanowiłam wyjechać do tego miasta to kontakt z jego strony się urwał. Pisałam ale nie odpisywał. Po jakimś czasie się odezwał i napisał mi że w nim już wszystko wygasło. Spytałam się więc po co mi wypisywał te wszystkie wiadomości że będzie na mnie czekał. Odpisla że w sumie przemyślał sprawę i nie chce stałego związku tylko możemy od czasu do czasu się spotkać żeby pogadać, pośmiać się. Ja oczywiście przysyłałam na propozycję bo nie chciałam stracić kontaktu. Ale później po spotkaniach było ze mną gorzej a on je bardzo ograniczał po czym napisał mi że w międzyczasie spotykał się z inną i w sumie do niej coś poczuł i mnie za to bardzo przeprasza ale do mnie nigdy nic nie poczuję. Było mi smutno i wiecie co było w tym wszystkim najgorsze, że poniżałam się przed nim że błagałam o spotkanie żeby to wyjaśnić. Później popadłam w jakiś szał i wpisywałam różne wiadomości do niego. I wiem że to było złe ale coś dziwnego mną kierowało. No ale tak postąpiłam. I najgorsze w tym wszystkim jest to że dalej o nim myślę. Próbuje go wyrzucić z głowy ale on wraca jak bumerang i nie wiem ile to potrwa ale jest to strasznie wyniszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
2 minuty temu, Gość Wiol napisał:

Mnie też dołuje fakt że nie mogę być z chłopakiem do któregoś coś czuję. Tylko tu historia wygląda inaczej. W sumie to jak się poznaliśmy to połączyła nas chemia ale później ja musiałam wrócić do siebie i mieliśmy tylko kontakt telefoniczny. Ale więź do niego rosła mimo tego że się nie widzieliśmy. Gdy postanowiłam wyjechać do tego miasta to kontakt z jego strony się urwał. Pisałam ale nie odpisywał. Po jakimś czasie się odezwał i napisał mi że w nim już wszystko wygasło. Spytałam się więc po co mi wypisywał te wszystkie wiadomości że będzie na mnie czekał. Odpisla że w sumie przemyślał sprawę i nie chce stałego związku tylko możemy od czasu do czasu się spotkać żeby pogadać, pośmiać się. Ja oczywiście przysyłałam na propozycję bo nie chciałam stracić kontaktu. Ale później po spotkaniach było ze mną gorzej a on je bardzo ograniczał po czym napisał mi że w międzyczasie spotykał się z inną i w sumie do niej coś poczuł i mnie za to bardzo przeprasza ale do mnie nigdy nic nie poczuję. Było mi smutno i wiecie co było w tym wszystkim najgorsze, że poniżałam się przed nim że błagałam o spotkanie żeby to wyjaśnić. Później popadłam w jakiś szał i wpisywałam różne wiadomości do niego. I wiem że to było złe ale coś dziwnego mną kierowało. No ale tak postąpiłam. I najgorsze w tym wszystkim jest to że dalej o nim myślę. Próbuje go wyrzucić z głowy ale on wraca jak bumerang i nie wiem ile to potrwa ale jest to strasznie wyniszczające.

Skoro wyraźnie powiedział Ci że nie chce z Tobą być to masz wyjątkowo ułatwioną sprawę. Myślę że za jakiś czas Ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiol
4 minuty temu, Gość niestety napisał:

Skoro wyraźnie powiedział Ci że nie chce z Tobą być to masz wyjątkowo ułatwioną sprawę. Myślę że za jakiś czas Ci przejdzie.

Ułatwioną ? Ja jestem załamana, nie potrafię przestać o Nim myśleć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gosc napisał:

to dlaczego nic z tego nie wyszlo?

Widocznie mu nie zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Widocznie mu nie zależy. 

W przeciwnym razie zabiegał by o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Wiol napisał:

Ułatwioną ? Ja jestem załamana, nie potrafię przestać o Nim myśleć... 

Przeszło jemu , przejdzie i tobie. Czas zrobi swoje, przejrzysz na oczy i uświadomisz sobie ile  cennego czasu straciłaś na niewłaściwą osobę. Wspomnisz moje słowa. Oby jak najwcześniej, wiem jakie to męczące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
5 minut temu, Gość gość napisał:

W przeciwnym razie zabiegał by o kontakt

...a autorka by tylko czekała na ten kontakt i nic ze swojej strony nie zrobiła aby to ułatwić.

Jakie to typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
15 minut temu, Gość Wiol napisał:

Ułatwioną ? Ja jestem załamana, nie potrafię przestać o Nim myśleć... 

Gorzej by było jakby Ciebie zwodził i trzymał jako opcję zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasem chcę o Go zapomnieć ale tylko czasem. Jednak wolę pamiętać dzięki niemu przyzylam tyle dobrych chwil jego obecność sprawiła że świat był trochę mniej szary i ja sama stałam się inna, lepsza. Nie wiem czy On w ogóle jeszcze pamięta że byłam ale w moim sercu i w moich myślach zamieszkał na stałe i za to że był właśnie taki każdego dnia życzę mu jak najlepiej i każdego dnia modlę się żeby był szczęśliwy, chciałabym jeszcze kiedyś się z nim spotkać porozmawiać może kiedyś los okaże się łaskawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Momos napisał:

Typowa ameba z nieba spadnie.

19 minut temu, Gość niestety napisał:

...a autorka by tylko czekała na ten kontakt i nic ze swojej strony nie zrobiła aby to ułatwić.

Jakie to typowe.

 

Nie będę się nikomu narzucać,  to nie w moim stylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Czasem chcę o Go zapomnieć ale tylko czasem. Jednak wolę pamiętać dzięki niemu przyzylam tyle dobrych chwil jego obecność sprawiła że świat był trochę mniej szary i ja sama stałam się inna, lepsza. Nie wiem czy On w ogóle jeszcze pamięta że byłam ale w moim sercu i w moich myślach zamieszkał na stałe i za to że był właśnie taki każdego dnia życzę mu jak najlepiej i każdego dnia modlę się żeby był szczęśliwy, chciałabym jeszcze kiedyś się z nim spotkać porozmawiać może kiedyś los okaże się łaskawy 

Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tess

Ha! Żeby to było takie proste! To jak "spróbuj nie myśleć o różowym słoniu" im bardziej chcesz zapomnieć tym bardziej pamiętasz 😞 jak już wydaje się że przechodZi, to na drugi dzień uderza znów.  

Ja nie mogę  zapomnieć o czymś czego właściwe nie było (kilka krótkich  rozmów przez net- to dopiero CHORE) więc wyobrażam sobie jak trudne musi to być, gdy była jakaś relacja (a już tym bardziej sex!) Co z tego że tłumaczę sobie racjonalnie, że tak jest lepiej, że nie chcę w tych myślach i wspomnieniach wciąż się taplać jak w błocie, to  niestety jest silniejsze.. 😞

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiol
24 minuty temu, Gość niestety napisał:

Gorzej by było jakby Ciebie zwodził i trzymał jako opcję zapasową.

To wiem, tylko i tak mi jest z tym faktem źle bo jednak się z kimś spotykał a ja nie zasłużyłam sobie być kimś drugim nawet na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero

Mam to samo, do tego to już drugi raz. Za pierwszym wyznałem jej wszystko, mimo że bałem się tego okropnie przez to że od dziecka uważałem się za .... W odpowiedzi usłyszałem wiele przykrych słów, które tylko potwierdziły to co o sobie myślałem. Załamałem się ale nie mogłem o niej zapomnieć kilka lat. Jakiś czas temu poznałem inną, niestety już kogoś miała. Była między nami chemia i to wielka. Ona jednak woli tamtego. Tylko w tym przypadku nie wyznałem jej nic i tego nie zrobię bo pewnie znowu usłyszę to samo. Przynajmniej mogę się pocieszać, że może gdyby była sama to by się udało. I próbuje zapomnieć, ale się nie da. 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko a ten ktoś wie, że coś czujesz? Jeszcze, i co on na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czasem chcę o Go zapomnieć ale tylko czasem. Jednak wolę pamiętać dzięki niemu przyzylam tyle dobrych chwil jego obecność sprawiła że świat był trochę mniej szary i ja sama stałam się inna, lepsza. Nie wiem czy On w ogóle jeszcze pamięta że byłam ale w moim sercu i w moich myślach zamieszkał na stałe i za to że był właśnie taki każdego dnia życzę mu jak najlepiej i każdego dnia modlę się żeby był szczęśliwy, chciałabym jeszcze kiedyś się z nim spotkać porozmawiać może kiedyś los okaże się łaskawy 

Ja mam podobnie ale na tyle wierzący nie jestem aby modlić się każdego dnia. To było tak dawno a jeszcze ją pamiętam. Nawet w zeszłym roku mi się śniła. Ale ja zrobić nic nie mogę bo to ona wtedy na początku mnie odrzuciła i gdyby chciała coś zmienić to powiedziałaby mi to kiedy jeszcze mieliśmy kontakt.

Wydaje mi się że musi Ciebie pamiętać jeżeli łączyła was jakaś więź, chociażby przyjacielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

E ❤🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja nie chcę zapomnieć o Rafale CHCĘ żeby on mnie myślał i tęsknił i kochał tak jak ja jego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ja kocham mojego lysego puszka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy ja Ci zabraniam, zapomnieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A czy ja Ci zabraniam, zapomnieć? 

Temat jest skierowany do mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
5 minut temu, Gość gość napisał:

Temat jest skierowany do mężczyzny. 

Do kobiety bo to ja jestem autorem. 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1988?

Wiem co czujesz też bym chciała zapomnieć. Nie da się Tak po prostu. Każdego dnia wracają myśli słowa. To siedzi W człowieku (racja jak drzazga) I trzeba nauczyć się Z tym żyć. Z dnia na dzień będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Autor napisał:

Do kobiety bo to ja jestem autorem. 

Miłego dnia

Ja jestem autorką.

1 godzinę temu, Gość Autor napisał:

Do kobiety bo to ja jestem autorem. 

Miłego dnia

Pomyliło Ci się coś, ja utworzyłam ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×