Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ta dziewczyna

Czy ten sms z życzeniami ma podtekst seksualny?

Polecane posty

Gość Ta dziewczyna

Mój znajomy z pracy, który mi się podoba ma niedługo urodziny. Chciałam wysłać mu anonimową wiadomość, która świadczyłaby o tym, że pisze to zainteresowana Nim dziewczyna a jednocześnie sugeruje to i owo. Dostajecie takiego smsa:

"Dużo zdrówka, radości, samych przyjemności, które tylko czekają aby Ci się przytrafić... 😉 I żeby Twój ciepły, serdeczny uśmiech nigdy nie schodził Ci z twarzy! :)" 

Wasza pierwsza myśl? Czy wers "samych przyjemności, które tylko czekają aby Ci się przytrafić" dobrze trafia w sedno, że czeka na Niego dziewczyna chcąca sprawić mu tę przyjemność? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

yyy nie, wyszło z tego masło maslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie jest zle, ale podtekst nie jest jednoznaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W ogóle nie ma tak żadnego podtekstu dot. ciebie i jego. Same przyjemności, które tylko czekają żeby mu się przytrafić odniesie do rzeczy o których wie tylko on, może akurat myśli o kimś zupełnie innym, w dodatku jeśli to ma być anonimowe, to skąd ma wiedzieć,że te przyjemności z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Nie wiesz co jest dla niego przyjemnością, dla mnie to dobre jedzenie albo sen, na pewno nie pomyślałabym o seksie! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dopisz jeszcze, że masz dla niego prezent, który czeka na rozpakowaniu jutro wieczorem i że zapraszasz go do siebie na wino 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Anonimowo to kiepsko. Nie lepiej zaprosic na urodzinowe piwo? Ja sie mu podobasz to to zaraz zobatrzysz na spotkaniu. Jak nie bedzie toba zainteresowany to tez to zobatrzysz, a glupio nie wyjdzie bo to z okazji urodzin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra

Przyjemności to kolarza się jednoznacznie ale wysyłając takiego SMSa wychodzisz na tanią ...ę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ma podtekst przez to puszczone oczko po przyjemnościach, dla mnie oznaczałoby że dziewczyna chętna na szybki seks, bez podchodów, związków itd. Jeśli o to ci chodzi to jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź

Jeżeli anonimowo to pomyśli że od największej puszczalskiej w firnie, masz taką etykietkę żeby myślał o tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Ta dziewczyna napisał:

[...] Wasza pierwsza myśl? Czy wers "samych przyjemności, które tylko czekają aby Ci się przytrafić" dobrze trafia w sedno, że czeka na Niego dziewczyna chcąca sprawić mu tę przyjemność?

Nie. Kojarzy się raczej z typowym ''niech Ci się przytrafia wszystko, co najlepsze'', czy po prostu ''wszystkiego najlepszego''. Pomijając, że facet może odbierać 'przyjemności' jako cokolwiek, co jest dla niego miłe / korzystne / szczęśliwym trafem losu, niekoniecznie w kontekście erotycznym. Ale jeśli już w taki sposób by to odebrał, nie masz pewności, czy nie ukierunkuje zainteresowania na kobietę, na którą zwrócił uwagę już wcześniej. I niekoniecznie musisz to być Ty, ostatecznie wysyłasz podtekst anonimowo ;p Według mnie to niemądry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergerge

opi3rdol mu pałe w aucie na tylnich siedzeniach, to faceci kochają najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
9 godzin temu, Gość Zuza napisał:

Anonimowo to kiepsko. Nie lepiej zaprosic na urodzinowe piwo? Ja sie mu podobasz to to zaraz zobatrzysz na spotkaniu. Jak nie bedzie toba zainteresowany to tez to zobatrzysz, a glupio nie wyjdzie bo to z okazji urodzin 

 ZOBATRZYSZ  ja pier.... chyba dochtorat masz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Moim zdaniem nie ma tu jasnego podtekstu, ale za bardzo włazisz w tyłek facetom, niech oni Cię trochę pozdobywaja 😉

Bo  te życzenia moim zdaniem są zbyt przesłodzone jak do faceta, który nie jest Twoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
Przed chwilą, Gość laura napisał:

Moim zdaniem nie ma tu jasnego podtekstu, ale za bardzo włazisz w tyłek facetom, niech oni Cię trochę pozdobywaja 😉

Bo  te życzenia moim zdaniem są zbyt przesłodzone jak do faceta, który nie jest Twoim facetem

 Zapraszają jednak żeby bez ceregieli zdjął jej majtki /może szybciej by to zrobiła od niego?/  i hulaj dusza piekła nie ma 😉  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

A tym bardziej pisanie anonimowych wiadomości jest dziwne, może nawet skojarzyć, że to Ty wysłałaś jeśli na codzien się mu przymilasz... Nie wiem, może jestem odrobinę staroświecka, ale osobiście uważam, że to lepiej jak facet zdobywa, a nie na odwrót.

No i podstawowe pytanie- czy on też wysyła Ci życzenia urodzinowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
Przed chwilą, Gość Taka prawda napisał:

 Zapraszają jednak żeby bez ceregieli zdjął jej majtki /może szybciej by to zrobiła od niego?/  i hulaj dusza piekła nie ma 😉  😄

Tylko, że faceci nie zawsze lubią takie bezprośrednie zaproszenia, oni sami wolą sobie uparzyć laskę, te nachalne zwykle olewają 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
4 minuty temu, Gość laura napisał:

Tylko, że faceci nie zawsze lubią takie bezprośrednie zaproszenia, oni sami wolą sobie uparzyć laskę, te nachalne zwykle olewają 😉 

 Taka prawda, chyba że chcica przyciśnie wtedy wlewają i olewają. Ta którą najdłużej, najtrudniej zdobywałem, była ze mną najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Weź napisał:

Jeżeli anonimowo to pomyśli że od największej puszczalskiej w firnie, masz taką etykietkę żeby myślał o tobie?

nie bredź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość laura napisał:

Tylko, że faceci nie zawsze lubią takie bezprośrednie zaproszenia, oni sami wolą sobie uparzyć laskę, te nachalne zwykle olewają 😉 

Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Taka prawda napisał:

 Taka prawda, chyba że chcica przyciśnie wtedy wlewają i olewają. Ta którą najdłużej, najtrudniej zdobywałem, była ze mną najdłużej.

Nie podszywaj się pod faceta kre tynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajny sms, tylko po co ta anonimowość? Niech chłopak się dowie, że ci się podoba, może coś fajnego się z tego urodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×