Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kremDElaPEnia

Dlaczego szmatławce ZAWSZE wychodzą dobrze w życiu? powinno być odwrotnie

Polecane posty

Gość kremDElaPEnia

panienka, która będąc ze mną w związku, non stop mnie zdradzała, była zwykłą ku.rwą, w wieku 30 lat ma juz na koncie z 20 facetów i z 10 kobiet.., wlasnie znowu sobie zmienila partnera na kogos lepszego, powodzi jej sie finansowo i w ogole, ma seks i ludzi do seksu na zawołanie, czy to kobiety czy to facetów.. jak mnie to wku.rwia

a ja od 5 lat zyje w samotnosci i celibacie odkad mnie zostawiła dla kogos innego.. a powinno byc ku.rwa odwrotnie, ze to ja znalazlem potem jakas fajna kobiete, zakochalem sie z wzajemnoscia, tamta szm@ta dostala od kogos kosza, chcialaby do mnie wrocic a ja zebym ją olał.. !! TAK POWINNO BYC!! ale nie ku.rwa, nigdy tak nie jest, bo baby ZAWSZE wychodzą ku.rwa na plus.... ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze się tak stanie tylko więcej czasu potrzeba. A Ty się skup na sobie bo wyraźnie nie przepracowałeś tego rozstania i dlatego nie masz nowego związku. Innymi słowy olej byłą i patrz w przód;) od patrzenia w tył można się tylko rozchorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Karma zawsze powraca wiec i do niej wroci i ja kiedys u...i w ta jej osrana dupe. Do ciebie tez za zyczenie jej zle. Karma zawsze wraca, ty zapomnisz o jakims wybryku ale ona nigdy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Upier/doli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Jesli chodzi o seks to nic specjalnego i szybko sie nudzi a z wiekiem ochota zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

A tak poza tym to twoje uzaleznienie od innych jest zalosne. Ogarnij sie. W zyciu absolutnie niczego nie mozna uzalezniac od czyjegos widzimisie bo konczy sie tak jak ty, placzac na jakims forum i zyczac komus zle, co zawsze sie msci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze karma nie istnieje, słabi ludzie  wymyślili ją by łudzić się, że "wróg" dostanie za swoje,kiedy sami nie potrafią wroga pokonać. Historia nieraz już pokazała, że sprawiedliwości nie ma, a ludzie dalej klepią te frazesy. 

Po drugie Twoja była pewnie jest atrakcyjna i przebojowa, a Ty przeciwnie - dlatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zranila twoje ego. Jak jej nie kochasz to co sie przejmujesz? Jaki ty masz wplyw wlasciwie, po co sie meczyc i wkurzac? Najwidoczniej nie kobieta dla ciebie. Mnie tez ludzie olewaja bo nie jestem przebojowa, troche nudziara ze mnie, nawet ladna ale bez szalu, chca mnie tylko do kopulacji ale nikt sie we mnie nie zako...e, co dla mnie slabo rokuje na zwiazek, wiec jestem dziewica. Takze nie tylko jestem nudna i niesmiala, ale jeszcze nie rozchylam latwo nog. To logiczne, ze takie osoby sie znudza takimi osobami jak ty czy ja, ja to w zyciu nei chcialabym byc z maczo co imprezuje bo wiem, jak to by sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takapani

SAM Sobie taka imprezowa zdzirke wybrales :) pewnie zeby nia szpanowac jaka jest piekna i ekhm otwarta :)

a jakbys to ty byl przystojny i mial ciagle inne to bylo dobrze :)

cale szczescie ze to ona ma. Niech jej sie wiedzie. Zakompleksiony frustracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz co się dzieje u kobiety, z którą nie jesteś od pięciu lat, ilu miała parterów i że finansowo jej się powodzi? I dziwisz się, że jesteś sam? Ja w ogóle się nie dziwię 😜 Przeczytaj to, co napisałeś i wyciągnij wnioski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Bolek napisał:

Karma ponoć istnieje ale w następnym wcieleniu 🙂

Skąd ludzie mieliby to wiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale silniejsi zawsze zżerają słabszych. Dotyczy to też psychiki. Dlatego się jeszcze przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma

Karma istnieje. Mowie na moim przykladzie i od wielu osob tez to slyszalem. Kazdy wybryk zostanie predzej czy pozniej bolesnie ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Karma napisał:

Karma istnieje. Mowie na moim przykladzie i od wielu osob tez to slyszalem. Kazdy wybryk zostanie predzej czy pozniej bolesnie ukarany.

Ja tego nie zaobserwowalam. Silniejsi idą po trupach do celu, wygrywają i są szczęśliwsi, niż ofiary losu. 

A może sugerujesz że autor posta to taki ku.tas, że zasłużył na laskę, co go robiła po rogach i na samotność i cierpienie po latach? No bo niby z jakiego powodu go to spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto wie

Co odpierda/lal. Ja wierze ze kazdy kiedys zaplaci za swoje wybryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja autora rozumiem, bo też przeżyłam paskudne rozstanie. I chciałabym wierzyć, że jest sprawiedliwość na tym świecie i że ten kootas dostanie za swoje, no ale... wszyscy wiemy jak to w praktyce moze wyglądać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość kremDElaPEnia napisał:

panienka, która będąc ze mną w związku, non stop mnie zdradzała, była zwykłą ku.rwą, w wieku 30 lat ma juz na koncie z 20 facetów i z 10 kobiet.., wlasnie znowu sobie zmienila partnera na kogos lepszego, powodzi jej sie finansowo i w ogole, ma seks i ludzi do seksu na zawołanie, czy to kobiety czy to facetów.. jak mnie to wku.rwia

a ja od 5 lat zyje w samotnosci i celibacie odkad mnie zostawiła dla kogos innego.. a powinno byc ku.rwa odwrotnie, ze to ja znalazlem potem jakas fajna kobiete, zakochalem sie z wzajemnoscia, tamta szm@ta dostala od kogos kosza, chcialaby do mnie wrocic a ja zebym ją olał.. !! TAK POWINNO BYC!! ale nie ku.rwa, nigdy tak nie jest, bo baby ZAWSZE wychodzą ku.rwa na plus.... ZAWSZE

twoja wina, trzeba bylo brac porzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość kremDElaPEnia napisał:

panienka, która będąc ze mną w związku, non stop mnie zdradzała, była zwykłą ku.rwą, w wieku 30 lat ma juz na koncie z 20 facetów i z 10 kobiet.., wlasnie znowu sobie zmienila partnera na kogos lepszego, powodzi jej sie finansowo i w ogole, ma seks i ludzi do seksu na zawołanie, czy to kobiety czy to facetów.. jak mnie to wku.rwia

a ja od 5 lat zyje w samotnosci i celibacie odkad mnie zostawiła dla kogos innego.. a powinno byc ku.rwa odwrotnie, ze to ja znalazlem potem jakas fajna kobiete, zakochalem sie z wzajemnoscia, tamta szm@ta dostala od kogos kosza, chcialaby do mnie wrocic a ja zebym ją olał.. !! TAK POWINNO BYC!! ale nie ku.rwa, nigdy tak nie jest, bo baby ZAWSZE wychodzą ku.rwa na plus.... ZAWSZE

Prawdopodobnie nie jest szmatławcem za jaką ją uważasz. Źle o niej mówisz żeby wypaść lepiej i wzbudzić współczucie dla siebie. Fe... brzydki gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Faceci nie cenią porządnych kobiet które ich nie zdradzają. Oni wolą takie, które nie mają żadnych zahamowań, a potem nagle zdziwieni że urosły im rogi. 

Dobrze ci tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rogacz 😄 Jak to śmiesznie brzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metotrexat
50 minut temu, Gość kremDElaPEnia napisał:

panienka, która będąc ze mną w związku, non stop mnie zdradzała, była zwykłą ku.rwą, w wieku 30 lat ma juz na koncie z 20 facetów i z 10 kobiet.., wlasnie znowu sobie zmienila partnera na kogos lepszego, powodzi jej sie finansowo i w ogole, ma seks i ludzi do seksu na zawołanie, czy to kobiety czy to facetów.. jak mnie to wku.rwia

a ja od 5 lat zyje w samotnosci i celibacie odkad mnie zostawiła dla kogos innego.. a powinno byc ku.rwa odwrotnie, ze to ja znalazlem potem jakas fajna kobiete, zakochalem sie z wzajemnoscia, tamta szm@ta dostala od kogos kosza, chcialaby do mnie wrocic a ja zebym ją olał.. !! TAK POWINNO BYC!! ale nie ku.rwa, nigdy tak nie jest, bo baby ZAWSZE wychodzą ku.rwa na plus.... ZAWSZE

Faryzeusz i celnik



9 Powiedział też do niektórych, co ufali sobie, że są sprawiedliwi, a innymi gardzili, tę przypowieść: 10 «Dwóch ludzi przyszło do świątyni, żeby się modlić, jeden faryzeusz a drugi celnik. 11 Faryzeusz stanął i tak w duszy się modlił: "Boże, dziękuję Ci, że nie jestem jak inni ludzie, zdziercy, oszuści, cudzołożnicy, albo jak i ten celnik. 12 Zachowuję post dwa razy w tygodniu, daję dziesięcinę ze wszystkiego, co nabywam". 13 Natomiast celnik stał z daleka i nie śmiał nawet oczu wznieść ku niebu, lecz bił się w piersi i mówił: "Boże, miej litość dla mnie, grzesznika!" 14 Powiadam wam: Ten odszedł do domu usprawiedliwiony, nie tamten1. Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się uniża, będzie wywyższony».
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praf40

karma może powracać, bo zauważcie że kobiety dlugo żyją i jest to okres w ktorym nikt już ich nie chce, wtedy odczuwają to, z czego sie śmiały np jak to jest nie mieć seksu. (prawiczkowe lamenty wyszydzane przez te kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Poleciales na lalunie i sz... A pewnie dobre i grzeczne olales.Ja taka jestem i mnie tak odstawiali dla takich bab bo "one sa piekne i maja to coś" .I tak 3 razy mialam. Oczywiscie potem tamte zdradziły facetow lub nimi pomiataly typu "plac za mnie, ja nie musze" albo "sluchaj co mowie albo odchodzę". Okolo 30 spotkalam normalną osobe po 7 latach dola psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość logopeda
4 minuty temu, Gość Kama napisał:

Poleciales na lalunie i sz... A pewnie dobre i grzeczne olales.Ja taka jestem i mnie tak odstawiali dla takich bab bo "one sa piekne i maja to coś" .I tak 3 razy mialam. Oczywiscie potem tamte zdradziły facetow lub nimi pomiataly typu "plac za mnie, ja nie musze" albo "sluchaj co mowie albo odchodzę". Okolo 30 spotkalam normalną osobe po 7 latach dola psychicznego.

zapraszam na ćwiczenia ładnej mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremDElaPEnia

haha a jaka ma do mnie karma wrocic skoro to JA JESTEM TYM CIERPIACYM?? jestem samotny od X lat, zyje bez seksu, mam depresje itp a ona sie bawi w najlepsze.. to kogo ku.rwa ma karma spotkac? MNIE CZ"Y TA KU.rwa ... mnie zranila na amen i sie bawi w najlepsze a ja ciagle cierpie? zastanowcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość kremDElaPEnia napisał:

haha a jaka ma do mnie karma wrocic skoro to JA JESTEM TYM CIERPIACYM?? jestem samotny od X lat, zyje bez seksu, mam depresje itp a ona sie bawi w najlepsze.. to kogo ku.rwa ma karma spotkac? MNIE CZ"Y TA KU.rwa ... mnie zranila na amen i sie bawi w najlepsze a ja ciagle cierpie? zastanowcie sie..

To nie jest jej wina, że Ty cierpisz.
Każdy ma prawo odejść, jeśli w związku jest mu źle.

Ludzie mają różne potrzeby sexualne, ale i te duchowe, dlatego ona ma prawo szukać kogoś, do otwartego związku, do zabawy sexem w trójkąty i nawet sex grupowy jeśli tego chce i ona zapewne nie odczuwa tego tak jak TY, nie ma wyrzutów sumienia itp, więc do siebie nie pasowaliście !
Niby za co ma ją spotkać jakaś kara ?
Są zwierzęta, które są monogamiczne i są takie, które nie są i z ludźmi jest tak samo i trzeba szukać sobie partnera z podobnymi potrzebami, a nie brać pierwszą lepszą chętną, bo chodzi o szybki sex, a później narzekać, że poszła do kolejnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość kremDElaPEnia napisał:

haha a jaka ma do mnie karma wrocic skoro to JA JESTEM TYM CIERPIACYM?? jestem samotny od X lat, zyje bez seksu, mam depresje itp a ona sie bawi w najlepsze.. to kogo ku.rwa ma karma spotkac? MNIE CZ"Y TA KU.rwa ... mnie zranila na amen i sie bawi w najlepsze a ja ciagle cierpie? zastanowcie sie..

To nie jest jej wina, że Ty cierpisz.
Każdy ma prawo odejść, jeśli w związku jest mu źle.

Ludzie mają różne potrzeby sexualne, ale i te duchowe, dlatego ona ma prawo szukać kogoś, do otwartego związku, do zabawy sexem w trójkąty i nawet sex grupowy jeśli tego chce i ona zapewne nie odczuwa tego tak jak TY, więc do siebie nie pasowaliście !
Niby za co ma ją spotkać jakaś kara ?
Są zwierzęta, które są monogamiczne i są takie, które nie są i z ludźmi jest tak samo i trzeba szukać sobie partnera z podobnymi potrzebami, a nie brać pierwszą lepszą chętną, bo chodzi o szybki sex, a później narzekać, że poszła do kolejnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość kremDElaPEnia napisał:

haha a jaka ma do mnie karma wrocic skoro to JA JESTEM TYM CIERPIACYM?? jestem samotny od X lat, zyje bez seksu, mam depresje itp a ona sie bawi w najlepsze.. to kogo ku.rwa ma karma spotkac? MNIE CZ"Y TA KU.rwa ... mnie zranila na amen i sie bawi w najlepsze a ja ciagle cierpie? zastanowcie sie..

Jesteś słaby, dlatego cierpisz. Zmień się z roślinożercy w drapieżnika. I uśpij sumienie.

A o karmie więcej już tu ludziska nie pier.dólta, bo to bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Przekonasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Faceci nie cenią porządnych kobiet które ich nie zdradzają. Oni wolą takie, które nie mają żadnych zahamowań, a potem nagle zdziwieni że urosły im rogi. 

Dobrze ci tak. 

Bzdura. Ja chcę porządną, ale żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×