Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pokochalem kobietę którą wielu by chciało

Polecane posty

Gość gosc
2 minuty temu, akimuszki napisał:

Takie Laseczki to sa straszne kokiety i bedziesz musial pilnowac jej w dzien i w nocy, duzo bedziesz mial roboty alby nie odeszła 🙂🤣

Goowno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chciałbym tak

Piszesz, że jawnie okazuje ci, że cie chce. Ona podrywa cię? Narzuca się? Bardzo ładna, mądra i taka natarczywa? Czy to inne sygnały. Ciekawy jestem jak taka super kobieta to okazuje. Daj jakiś przykład, chociażby z ostatniego waszego spotkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Przed chwilą, Gość Też chciałbym tak napisał:

Piszesz, że jawnie okazuje ci, że cie chce. Ona podrywa cię? Narzuca się? Bardzo ładna, mądra i taka natarczywa? Czy to inne sygnały. Ciekawy jestem jak taka super kobieta to okazuje. Daj jakiś przykład, chociażby z ostatniego waszego spotkania. 

Nie jest natarczywa ale trzeba być osłem żeby nie zauważyć. Nie ma przepisu na wszystkie kobiety, każda jest inna. Trzeba szukać i poznawać do skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor

Nie podobam się każdej ale jak się spodoba to nie mam problemu z wychwyceniem tego, nigdy się nie pomyliłem. Dziwi mnie ze ludzie mają z tym problemy. Albo po prostu nikomu się nie podobają albo są głupi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość autor napisał:

Nie podobam się każdej ale jak się spodoba to nie mam problemu z wychwyceniem tego, nigdy się nie pomyliłem. Dziwi mnie ze ludzie mają z tym problemy. Albo po prostu nikomu się nie podobają albo są głupi 

Z reguly tez tak mam jak Ty, ale czasem mozesz sie pomylic, moze dziewczyna ladna Ciebie podrywa bo ma taki humor?. Nie zawsze to samo oznacza, mozliwosc tego :[;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość autor napisał:

Nie podobam się każdej ale jak się spodoba to nie mam problemu z wychwyceniem tego, nigdy się nie pomyliłem. Dziwi mnie ze ludzie mają z tym problemy. Albo po prostu nikomu się nie podobają albo są głupi 

Długo się tak jeszcze będziesz zastanawiał co dalej? Wiesz ona tez kiedyś może zmienić zdanie na twój temat i nie mieć ochoty już czekać . Albo przyjdzie ktoś kto ją zgarnie przed tobą pomyślałeś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Długo się tak jeszcze będziesz zastanawiał co dalej? Wiesz ona tez kiedyś może zmienić zdanie na twój temat i nie mieć ochoty już czekać . Albo przyjdzie ktoś kto ją zgarnie przed tobą pomyślałeś o tym?

Tez mi sie tak wydaje.praktycznie to juz sie dzieje to jest kwestia krotkiego czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Sylwia w natarciu 

ja nie  jestem żafna ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Długo się tak jeszcze będziesz zastanawiał co dalej? Wiesz ona tez kiedyś może zmienić zdanie na twój temat i nie mieć ochoty już czekać . Albo przyjdzie ktoś kto ją zgarnie przed tobą pomyślałeś o tym?

Dokładnie. Kochasz ją to czemu jej sprawiasz przykrość. Daje ci dziewczyna zielone światło a ty pewnie żadnych konkretnych kroków nie podejmujesz. Jeśli ma dobre o tobie zdanie to z czasem je zmieni, gdy ty będziesz się tak bawił nią, bo okazujesz jej pewnie zainteresowanie i na tym poprzestajesz. Kochasz ją, ona cię chce i jesteście razem, nad czym się tu zastanawiać. Myślisz, że jak weźmiesz przeciętną lub słabą dziewczynę to ona cię nigdy nie zdradzi? Takie często mają większe ciśnienie na chłopów i im nadskakują, bo wiedzą, że nie są partią z pierwszego wyboru. Jak ta twoja mądra to doceni twoją miłość, tylko ty przedewszystkim to okaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Długo się tak jeszcze będziesz zastanawiał co dalej? Wiesz ona tez kiedyś może zmienić zdanie na twój temat i nie mieć ochoty już czekać . Albo przyjdzie ktoś kto ją zgarnie przed tobą pomyślałeś o tym?

Ma prawo. Tylko jeśli tak wybierze to u mnie będzie skreślona. Według mnie zawsze osoba do której żywi się uczucia będzie ponad tą która się zakręci bez uczuć. I w ogóle to niemożliwe zakochać się w kimś innym będąc w stanie zakochania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie. Kochasz ją to czemu jej sprawiasz przykrość. Daje ci dziewczyna zielone światło a ty pewnie żadnych konkretnych kroków nie podejmujesz. Jeśli ma dobre o tobie zdanie to z czasem je zmieni, gdy ty będziesz się tak bawił nią, bo okazujesz jej pewnie zainteresowanie i na tym poprzestajesz. Kochasz ją, ona cię chce i jesteście razem, nad czym się tu zastanawiać. Myślisz, że jak weźmiesz przeciętną lub słabą dziewczynę to ona cię nigdy nie zdradzi? Takie często mają większe ciśnienie na chłopów i im nadskakują, bo wiedzą, że nie są partią z pierwszego wyboru. Jak ta twoja mądra to doceni twoją miłość, tylko ty przedewszystkim to okaż. 

Trafnie ujęte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
9 minut temu, Gość gość napisał:

Tez mi sie tak wydaje.praktycznie to juz sie dzieje to jest kwestia krotkiego czasu 

A jak długo ona już czeka ? Jak długo się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość autor napisał:

Ma prawo. Tylko jeśli tak wybierze to u mnie będzie skreślona. Według mnie zawsze osoba do której żywi się uczucia będzie ponad tą która się zakręci bez uczuć. I w ogóle to niemożliwe zakochać się w kimś innym będąc w stanie zakochania. 

Zgarnąć to se możesz kupę ręką durna babo egzaltowana. Cymbal ze stuleja pisze o jakiejś obcej mu babie z pracy a te już podniecone liczą że to o nich. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No juz troche krece sie koło niej i bardzo mi sie podoba bede z nia szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Tez mi sie tak wydaje.praktycznie to juz sie dzieje to jest kwestia krotkiego czasu 

Widzisz, że ją męczy twoja bierność? Smutna jest? O co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
8 minut temu, Gość gość autor napisał:

Ma prawo. Tylko jeśli tak wybierze to u mnie będzie skreślona. Według mnie zawsze osoba do której żywi się uczucia będzie ponad tą która się zakręci bez uczuć. I w ogóle to niemożliwe zakochać się w kimś innym będąc w stanie zakochania. 

Moim zdaniem może zakochać się w innym oczywiście to nie będzie ta sama miłość w sensie intensywności ale to jest możliwe . Gdyby wybrała innego to ty tez raczej będziesz skreślony u niej. Jak myślisz jak długo można czekać na osobę która się kocha a ona nic nie robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Widzisz, że ją męczy twoja bierność? Smutna jest? O co chodzi? 

No właśnie. Mógłby powiedzieć jasno w czym ma problem i z nią to wyjaśnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No juz troche krece sie koło niej i bardzo mi sie podoba bede z nia szczęśliwy 

skąd ta pewność? jasnowidz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
2 minuty temu, Gość Aaa napisał:

Moim zdaniem może zakochać się w innym oczywiście to nie będzie ta sama miłość w sensie intensywności ale to jest możliwe . Gdyby wybrała innego to ty tez raczej będziesz skreślony u niej. Jak myślisz jak długo można czekać na osobę która się kocha a ona nic nie robi ?

To Twoim zdaniem, a w praktyce doświadczyłas tego? Ja nie więc dla mnie to niemożliwe a miałem długie zakochania i szybko mi nie mijają. Chyba że przestanę widywać kogoś to po jakimś czasie minie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Aaa napisał:

Moim zdaniem może zakochać się w innym oczywiście to nie będzie ta sama miłość w sensie intensywności ale to jest możliwe . Gdyby wybrała innego to ty tez raczej będziesz skreślony u niej. Jak myślisz jak długo można czekać na osobę która się kocha a ona nic nie robi ?

Ale się wczuwasz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość autor napisał:

Ma prawo. Tylko jeśli tak wybierze to u mnie będzie skreślona. Według mnie zawsze osoba do której żywi się uczucia będzie ponad tą która się zakręci bez uczuć. I w ogóle to niemożliwe zakochać się w kimś innym będąc w stanie zakochania. 

A co ma się zamknąć w klasztorze i opasać w habit specjalnie dla ciebie? 

A to, że kogoś wybierze to jakaś wielka różnica?  I tak ciebie i jej nie ma, więc żadna różnica czy jest skreslona przez ciebie czy nie. Łaski jej nie robisz, przynajmniej będzie szczęsliwa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

No juz troche krece sie koło niej i bardzo mi sie podoba bede z nia szczęśliwy 

To kręć się dalej. Ciekawe co ukręcisz?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A co ma się zamknąć w klasztorze i opasać w habit specjalnie dla ciebie? 

A to, że kogoś wybierze to jakaś wielka różnica?  I tak ciebie i jej nie ma, więc żadna różnica czy jest skreslona przez ciebie czy nie. Łaski jej nie robisz, przynajmniej będzie szczęsliwa. 

 

🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A co ma się zamknąć w klasztorze i opasać w habit specjalnie dla ciebie? 

A to, że kogoś wybierze to jakaś wielka różnica?  I tak ciebie i jej nie ma, więc żadna różnica czy jest skreslona przez ciebie czy nie. Łaski jej nie robisz, przynajmniej będzie szczęsliwa. 

 

Związek z kimś z przypadku to nie szczęście a nuda i meczarnia. Tym bardziej w pewnym wieku już się to wie. Dlatego ja wolę być sam niż brać byle co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgarnąć to se możesz kupę ręką durna babo egzaltowana. Cymbal ze stuleja pisze o jakiejś obcej mu babie z pracy a te już podniecone liczą że to o nich. Straszne.

Chyba ty prostaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość gość autor napisał:

Związek z kimś z przypadku to nie szczęście a nuda i meczarnia. Tym bardziej w pewnym wieku już się to wie. Dlatego ja wolę być sam niż brać byle co 

No widzisz, a sam sobie przeczysz swoim postępowaniem, bo swoim brakiem zaangażowania odtrącasz od siebie szczęście. Masz szansę na szczęście, ale po nie nie sięgasz.  Czego od niej oczekujesz, że przestanie być mądrą, fajną i piękną kobietą, abyś ty się czuł pewniej? Gdyby ona taka nie była to byś się w niej nie zakochał. Nie zrobisz nic to pomyśli, że nie warto się prosić o atencje kogoś kto tylko flitruje dla rozrywki i żadnych głębszych uczuć do niej nie żywisz i będzie miała rację. Bo jak ty byś się czuł, gdyby to ona cię podrywała pierwsza, ale zawsze w ostatniej chwili się wycofywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po ile macie lat i ile się już znacie? Chyba nie macie nastu lat, aby ciągnąć to w nieskończoność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×