Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pokochalem kobietę którą wielu by chciało

Polecane posty

Gość gosc

Jakby jej zależało to by się umówiła z autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówka
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Jakby jej zależało to by się umówiła z autorem

Jak ma to zrobić jak autor nic jej nie proponuje? Zakochany meżczyzna co nie zdobywa tylko wypisuje na necie - taki obraz naszych czasów. A kobieta pewnie normalna, nie desperatką, aby wymusza wspólne wyjście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wiesz, że aż wielu ją chcę? Zwraca uwagę na zaczepki mężczyzn? To czy będzie szukać wrażeń poza związkiem w dużej mierze zależy od ciebie. Jaki będziesz dla niej i czy będzie miała z tobą dobre życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d0ie
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jakie np wartości ona wyznaje, że nie jest pusta panną? Jaką ma osobowość, że się wybija? 

A ta juz wypytuje , bo chce sie upodobnic do tego idealu.Jestes pustakiem autorko tego i innych podobnych postow, wiec nie masz zadnych szans a nawet najglupszy facet predzej czy pozniej sie zorientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona
34 minuty temu, Gość d0ie napisał:

A ta juz wypytuje , bo chce sie upodobnic do tego idealu.Jestes pustakiem autorko tego i innych podobnych postow, wiec nie masz zadnych szans a nawet najglupszy facet predzej czy pozniej sie zorientuje

I co zabronisz mi się pytać czubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem być może
Dnia 4.01.2020 o 17:55, Gość gość autor napisał:

To jest głupie pytanie, oczywiście że wolałbym robić te wszystkie rzeczy i pewnie będę próbował robić coś w tym kierunku. Jednak niepokoi mnie myśl, poczucie w głębi serca że coś nie wyjdzie, taki niepokój. Strach przed rozczarowaniem i zapomnieniem. Wiem że tym się nie mogę kierować bo miłość wznosi góry 

To chyba strach przed utratą czegoś cennego być niże jej miłości i jej jako osoby. W życiu nie boimy się stracić rzeczy małowartościowych np.torebki za 100 zł  tylko boimy się utraty cennych rzeczy np.torebki za 10 tyś. To taka metafora  oczywiście ona nie jest rzeczą to każdy wie ale to przyszło mi na myśl i być może cis w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×