Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pokochalem kobietę którą wielu by chciało

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Tez mi sie tak wydaje.praktycznie to juz sie dzieje to jest kwestia krotkiego czasu 

I co zadowolony jesteś, że kobieta marzeń przejdzie ci obok nosa, bo ty masz jakieś schizy? Wolisz siedzieć w swojej strefie komfortu, że nic nigdy nie utracisz,  bo nic nie masz? Nie przyjemniej byłoby uprawiać z nią seks, rozmawiać, jeździć na wakacje, żyć po prostu razem i to na dodatek z atrakcyjną partnerką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
16 minut temu, Gość Gość napisał:

I co zadowolony jesteś, że kobieta marzeń przejdzie ci obok nosa, bo ty masz jakieś schizy? Wolisz siedzieć w swojej strefie komfortu, że nic nigdy nie utracisz,  bo nic nie masz? Nie przyjemniej byłoby uprawiać z nią seks, rozmawiać, jeździć na wakacje, żyć po prostu razem i to na dodatek z atrakcyjną partnerką? 

To jest głupie pytanie, oczywiście że wolałbym robić te wszystkie rzeczy i pewnie będę próbował robić coś w tym kierunku. Jednak niepokoi mnie myśl, poczucie w głębi serca że coś nie wyjdzie, taki niepokój. Strach przed rozczarowaniem i zapomnieniem. Wiem że tym się nie mogę kierować bo miłość wznosi góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość autor napisał:

To jest głupie pytanie, oczywiście że wolałbym robić te wszystkie rzeczy i pewnie będę próbował robić coś w tym kierunku. Jednak niepokoi mnie myśl, poczucie w głębi serca że coś nie wyjdzie, taki niepokój. Strach przed rozczarowaniem i zapomnieniem. Wiem że tym się nie mogę kierować bo miłość wznosi góry 

Dorosnij a później się za baby bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corvuscorax

Są ludzie którzy są uzależnieni od.... Pławienie się w platonoczniczych domysłach o co by było gdybym był odważniejszy/sza . Ja to nawet rozumiem, takie to Homeryckie i zblaźnic się nie można jakby powiedziała (panu się zdawało) 😉 Tak tak, to ironia do Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Corvuscorax napisał:

Są ludzie którzy są uzależnieni od.... Pławienie się w platonoczniczych domysłach o co by było gdybym był odważniejszy/sza . Ja to nawet rozumiem, takie to Homeryckie i zblaźnic się nie można jakby powiedziała (panu się zdawało) 😉 Tak tak, to ironia do Autora.

Taki chopak do wzięcia Jaruś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

równie dobrze wszystkie zarzuty skierowane do autora możecie mieć do tej łaski. Dlaczego ona mu nie da wyraźnie znać o co chodzi dlaczego ona go nie zaprosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Facet zaprasza kobiete i basta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam ci
14 minut temu, Gość gość autor napisał:

To jest głupie pytanie, oczywiście że wolałbym robić te wszystkie rzeczy i pewnie będę próbował robić coś w tym kierunku. Jednak niepokoi mnie myśl, poczucie w głębi serca że coś nie wyjdzie, taki niepokój. Strach przed rozczarowaniem i zapomnieniem. Wiem że tym się nie mogę kierować bo miłość wznosi góry 

Jak nie spróbujesz to później będziesz bardziej żałował. Wiem to z doświadczenia. Widzę ją z innym, jej facet jest szczęśliwy z nią a to mogłem być ja. Ch. Ujowe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corvuscorax
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

równie dobrze wszystkie zarzuty skierowane do autora możecie mieć do tej łaski. Dlaczego ona mu nie da wyraźnie znać o co chodzi dlaczego ona go nie zaprosi 

Powody mogą być dwa. Albo konserwatystka, abo wcale nie zainteresowana tylko pan sobie ubzdurał. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam ci
9 minut temu, Gość gosc napisał:

równie dobrze wszystkie zarzuty skierowane do autora możecie mieć do tej łaski. Dlaczego ona mu nie da wyraźnie znać o co chodzi dlaczego ona go nie zaprosi 

LOL naprawdę to ona ma go zaprosić na randkę? To nawet wielu facetów uważa takie laski za żałosne. Wydymaja je ale będą uważać za żałosne dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Facet zaprasza kobiete i basta 

Jak się zakochał to mógłby zaprosić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Nie polecam ci napisał:

Jak nie spróbujesz to później będziesz bardziej żałował. Wiem to z doświadczenia. Widzę ją z innym, jej facet jest szczęśliwy z nią a to mogłem być ja. Ch. Ujowe uczucie

A chciała cię w ogóle kiedykolwiek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Jak się zakochał to mógłby zaprosić 😉

Wlasnie, co to za zakochanie, którego nawet przerasta inicjatywa zaproszenia na pierwszą randke. Niedługo to faceci będą wymagać oświadczyny od kobiet 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Corvuscorax napisał:

Powody mogą być dwa. Albo konserwatystka, abo wcale nie zainteresowana tylko pan sobie ubzdurał. 😉

moze byc jeszcze nieśmiała, niepewna intencji autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Nie polecam ci napisał:

LOL naprawdę to ona ma go zaprosić na randkę? To nawet wielu facetów uważa takie laski za żałosne. Wydymaja je ale będą uważać za żałosne dalej. 

Niby co jest złego w zaproszeniu przez kobietę? to kobiecie nie wolno chcieć lepiej poznać faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam ci
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A chciała cię w ogóle kiedykolwiek ? 

Wierzę, że tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Nie polecam ci napisał:

Wierzę, że tak. 

raczej nie tak mocno jak myślisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość gosc napisał:

raczej nie tak mocno jak myślisz 

A ty nie pomyślisz, że ludzie chcą być szczęśliwi i też mają logiczne i realistyczne podejście do życia, czyli we dwójkę łatwiej żyć a nie ...amento o miłości nieosiągalnej, ale jedynej i najpiękniejszej? A ty byś odrzucił dziewczynę, z którą realnie możesz mieć dobry zwiazek czy byś wybrał te, która niby cię kocha, ale nie będziesz z nią, bo ona ma czarnowidztwo na temat waszego związku, oczywiście odrzucasz wszystkie inne w międzyczasie. Przepis na świetne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Nie polecam ci napisał:

LOL naprawdę to ona ma go zaprosić na randkę? To nawet wielu facetów uważa takie laski za żałosne. Wydymaja je ale będą uważać za żałosne dalej. 

Zalezy. Jesli nie jest atrakcyjna  to skorzystaja ale splawia ostatecznie chyba ze nie maja wyboru.Tak samo w druga strone.Brzydki facet narzucajacy sie moze skonczyc jako bankomat jak moi kuzyni. Sporo facetow tez wbrew pozorom docenia odwage kobiet, nawet jesli nie sa w ich typie. a jesli jest to tym lepiej. takze to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Biorąc pod uwagę jakie tu są na kafe tematy typu chce laskę 10/10, kocham ją a ona mnie nie, żadna baba mnie nie chce, nie ma mądrych kobiet do związku itp a tu autor ma chętna śliczną laskę i nieglupią a jeszcze się zastanawia czy wchodzić w to to już komedia. Pomyślcie jak się w...iają czytając to ci wszyscy autorzy wymienionych tematów 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Buahaha napisał:

Biorąc pod uwagę jakie tu są na kafe tematy typu chce laskę 10/10, kocham ją a ona mnie nie, żadna baba mnie nie chce, nie ma mądrych kobiet do związku itp a tu autor ma chętna śliczną laskę i nieglupią a jeszcze się zastanawia czy wchodzić w to to już komedia. Pomyślcie jak się w...iają czytając to ci wszyscy autorzy wymienionych tematów 🤣

xdd widocznie laska ma powody by się nim interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praf40
1 godzinę temu, Gość Nie polecam ci napisał:

LOL naprawdę to ona ma go zaprosić na randkę? To nawet wielu facetów uważa takie laski za żałosne. Wydymaja je ale będą uważać za żałosne dalej. 

ja bylem zaproszony na randke przez dziewczyne. I to było cenne. Taki swiat bylby idealny tzn. dla kobiet bylby wtedy nieciekawy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ale miłość często mija i co wtedy. Teraz wiem że się liczę a co będzie za jakiś czas

De bil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie moje zdanie

A mi się wydaje, że ty ją nie kochasz, co najwyżej się zauroczyles bo ja jeszcze nie spotkałam faceta zakochanego o ile nie jest skrajnie nieśmiały, który sam rezygnuje ze swojej szansy. Jak mężczyzna kocha to wiele zrobi, zabiega o nią, jest szczęśliwy a nie szuka dziury w calym po internetach 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

No właśnie. Gdyby ci zależało na niej i kochałbyś ją to działałbyś. A nie po forach. Kochasz ją a nie znasz praktycznie. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praf40
3 minuty temu, Gość Ewa napisał:

No właśnie. Gdyby ci zależało na niej i kochałbyś ją to działałbyś. A nie po forach. Kochasz ją a nie znasz praktycznie. Nie rozumiem.

odwrotnie, jak mezczyzna działa, zabiega, poniża sie to chce przeeciec i kobiety takich wolą bo nie mysla o milosci tylko o sexiku w oprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praf40
3 minuty temu, Gość Ewa napisał:

No właśnie. Gdyby ci zależało na niej i kochałbyś ją to działałbyś. A nie po forach. Kochasz ją a nie znasz praktycznie. Nie rozumiem.

odwrotnie, jak mezczyzna działa, zabiega, poniża sie to chce przeeciec i kobiety takich wolą bo nie mysla o milosci tylko o sexiku w oprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem coś o Niej

Ona Go nie chce i z Nim nie będzie bo po pierwsze ma męża,po drugie doprowadził Ją wieloletnimi kłamstwami gierkami manipulacjami do załamania i ciężkiej choroby z którą walczy od lat,bawił się Jej uczuciami,robił z Niej wariatkę,wszystkich wciągał w kłamstwa..kiedyś Go naprawdę kochała kupę lat bezinteresownie ale to już przeszłość...bardzo Ja skrzywdził a poza tym Ona jest wierząca i nigdy nie zrezygnuje z sakramentów dla żadnego faceta nawet jeśli jest milionerem...trzeba mieć swoje wartości i zasady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona

Myślałam, że faceci lubią się prowadzić z atrakcyjnymi kobietami, pokazać się z taką, przedstawić jako swoją. A ty autorze się martwisz na zapas. Konkretnie wiesz, że nie tylko ty masz na nią chrapke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość autor napisał:

Wyróżnia się, wybija ponad przeciętność, osobowością, wyglądem i wartościami nie jest pusta jak dzisiejsze panny. 

Jakie np wartości ona wyznaje, że nie jest pusta panną? Jaką ma osobowość, że się wybija? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×