Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 87

Czy ludzie z różnych poziomów mogą być ze sobą

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość bucowaty napisał:

kobiety zwykle zadają pierwsze pytanie .....to czym się zajmujesz, a potem ile zarabiasz...... czyli zaraz sobie obliczają standart życia z takim, czy to nie puste kuurwy?

To chyba normalne że człowiek chce wiedzieć gdzie kto pracuje. To wy jesteście przewrazliwieni na własnym punkcie. Jeśli kobieta od razu cie pyta o zarobki to nie zadawaj się z karynami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum to jednak stan umysłu. Tak średnio co 2/3 post wydaje mi się prowokacją. Bo ciężko mi uwierzyć  że ktoś może pisać coś takiego na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kilka lat moze przeleciec b. szybko w zyciu, jak sie zyje monotonnie i sie do tej monotonnosci przywyklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambors
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego większość facetów w tym samym wieku myśli że znajdzie młodszą kobietę? Dlaczego sądzicie że młodsza was zechce? Przecież to śmieszne. Jesteście naprawdę prostakami najgorszego sortu. Mam na myśli tepych facetów którzy się tu udzielają w tym tonie. 

mój znajomy ma 50 lat i szuka panny max 35, bo twierdzi że chce dziecko, też nie kumam co robił wcześniej. Co prawda ma swoje mieszkanie(bez długu w dużym mieście ) i w miare prace, oraz na swój wiek dobrze wygląda bo nie pali ani nie pije, ale panny są bardzo interesowne, zwykle jeśli lecą na starszego to dla komfortu i bezpieczeństwa finansowego.... lub innych przywilejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxx

Ja mam 25 lat a  w życiu nie wzięłabym 40-letniego dziada kawalera, tacy mają albo nasra..e w głowach albo bzyk..li wszystko co się ruszało, a teraz nagle im się rodziny zachciało. Zresztą taki 40-latek o ile nie uprawia regularnie sportu ma już ciało nie pierwszej świeżości, wigor też nie ten, po co i więc taki kapeć, skoro mam do wyboru młodszych. Wiem, że niektóre dziewczyny biorą takiego dla kasy (jeśli oczywiście ją ma) ale i tak zdradzają go z młodszymi, zwłaszcza jak jemu stuknie 50, a one mają 35 i tak naprawdę poznają co do dobry seks. A jak się naprawdę zakochają to w większości odchodzą. Jak się dobrze zakręcą to i majątku trochę im skapnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół roku
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To chyba normalne że człowiek chce wiedzieć gdzie kto pracuje. To wy jesteście przewrazliwieni na własnym punkcie. Jeśli kobieta od razu cie pyta o zarobki to nie zadawaj się z karynami. 

90% bab podpytuje aby wyczaić cie, o czym ty mówisz, to nie jakieś USA gdzie kobiety biorą różnych facetów, polki są bardzo interesowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D3bil to ty
5 minut temu, Gość gosc napisał:

tradzik, niesmialosc, depresja, toksyczne relacje w rodzinie, praca, choroby, wegetacja powolna... myslenie, ze na wszystko mam czas

I takiego cw3la tepego ma chcieć mloda łania??? Bujaj w obłokach dalej 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To typowe myślenie menela umysłowego. Przez 50 lat nie chciał albo nie potrafił sobie znaleźć kobiety i założyć rodziny więc na starość myśli że młoda na niego poleci. A mówio że to kobiety mają wyprane mózgi przez tv. Haha. Owszem zdarzają się wyjątki 50 letnie czyli mężczyźni z klasą ale nie oszukujcie się że będąc zwykłym kowalskim znajdziecie młoda kobietę. Chyba że pokroju tych które występują właśnie w chlopakach do wzięcia...żeby stary dziad pisał o 30 latkach że są stare to naprawdę musi mieć gnoj we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość pół roku napisał:

90% bab podpytuje aby wyczaić cie, o czym ty mówisz, to nie jakieś USA gdzie kobiety biorą różnych facetów, polki są bardzo interesowne

Bo to też świadczy o twojej zaradności życiowej. Jeśli masz 45 lat i nie stać Cię na nic tak naprawdę to o jakiej rodzinie ty marzysz dziadu? Najpierw ja miej za co utrzymać. Mentalna gownazeria z was. Odrealnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucowaty
3 minuty temu, Gość xxxxxxxx napisał:

Ja mam 25 lat a  w życiu nie wzięłabym 40-letniego dziada kawalera, tacy mają albo nasra..e w głowach albo bzyk..li wszystko co się ruszało, a teraz nagle im się rodziny zachciało. Zresztą taki 40-latek o ile nie uprawia regularnie sportu ma już ciało nie pierwszej świeżości, wigor też nie ten, po co i więc taki kapeć, skoro mam do wyboru młodszych. Wiem, że niektóre dziewczyny biorą takiego dla kasy (jeśli oczywiście ją ma) ale i tak zdradzają go z młodszymi, zwłaszcza jak jemu stuknie 50, a one mają 35 i tak naprawdę poznają co do dobry seks. A jak się naprawdę zakochają to w większości odchodzą. Jak się dobrze zakręcą to i majątku trochę im skapnie. 

Nie każda kobieta lubi seks, są kłody które się nadają dla 50 lata, a jak on umrze to biorą jego dobytek w spadku, ile by to nie było. Jest też pewny procent kobiet które po prostu lubią starszych, nawet biedaków, więc nie lecą na hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
5 minut temu, Gość sambors napisał:

mój znajomy ma 50 lat i szuka panny max 35, bo twierdzi że chce dziecko, też nie kumam co robił wcześniej. Co prawda ma swoje mieszkanie(bez długu w dużym mieście ) i w miare prace, oraz na swój wiek dobrze wygląda bo nie pali ani nie pije, ale panny są bardzo interesowne, zwykle jeśli lecą na starszego to dla komfortu i bezpieczeństwa finansowego.... lub innych przywilejów

nie dopuszczaj do tego! Im starszy tym gorzej dla dziecka jeśli chodzi o geny! W tym wieku człowiek dużo choruje,poza tym każdy ma swój limit czasowy,fakt,facet nie rodzi,ale zostawia wadliwe geny. Poza tym,jak dziecko będzie nastolatkiem,to on jako 60 paro latek będzie kopać pilkę i biegać za dzieckiem? Jak on będzie się zajmował??? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość D3bil to ty napisał:

I takiego cw3la tepego ma chcieć mloda łania??? Bujaj w obłokach dalej 😂😂😂 

mam dobry charakter, jestem, opiekunczy, odpowiedzialny, inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa

Goście

Zgłoś post

 

Napisano 5 minut temu

  8 minut temu, Gość bucowaty napisał:

kobiety zwykle zadają pierwsze pytanie .....to czym się zajmujesz, a potem ile zarabiasz...... czyli zaraz sobie obliczają standart życia z takim, czy to nie puste kuurwy?

To chyba normalne że człowiek chce wiedzieć gdzie kto pracuje. To wy jesteście przewrazliwieni na własnym punkcie. Jeśli kobieta od razu cie pyta o zarobki to nie zadawaj się z karynami. 

x

Moje doświadczenia są takie- jeśli facet dobrze zarabia, to sam się chwali, gdzie pracuje i na jakim stanowisku, od razu na pierwszej randce, a jak jest biedakiem to dostaje piany na pytanie- czym się zajmujesz, chociaż w większości to pytanie jest z zamysłem nie o zarobki, ale aby kogoś lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bo to też świadczy o twojej zaradności życiowej. Jeśli masz 45 lat i nie stać Cię na nic tak naprawdę to o jakiej rodzinie ty marzysz dziadu? Najpierw ja miej za co utrzymać. Mentalna gownazeria z was. Odrealnienie...

nie wszyscy musza mieszkac w willi, jezdzic Lexusem i latac na Malediwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół roku
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo to też świadczy o twojej zaradności życiowej. Jeśli masz 45 lat i nie stać Cię na nic tak naprawdę to o jakiej rodzinie ty marzysz dziadu? Najpierw ja miej za co utrzymać. Mentalna gownazeria z was. Odrealnienie...

tylko że kobietom do szczęścia zawsze mało, ciągle podnoszą poprzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

nie dopuszczaj do tego! Im starszy tym gorzej dla dziecka jeśli chodzi o geny! W tym wieku człowiek dużo choruje,poza tym każdy ma swój limit czasowy,fakt,facet nie rodzi,ale zostawia wadliwe geny. Poza tym,jak dziecko będzie nastolatkiem,to on jako 60 paro latek będzie kopać pilkę i biegać za dzieckiem? Jak on będzie się zajmował??? Litości...

ale to dziecko bedzie na swiecie dzieki niemu, jak on go nie splodzi, to dziecka w ogole nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

mam dobry charakter, jestem, opiekunczy, odpowiedzialny, inteligentny

starsza też może mieć dobry charakter,opiekuńcza,odpowiedzialna,inteligentna...i tez potrzebuja miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambors
4 minuty temu, Gość gość gość napisał:

nie dopuszczaj do tego! Im starszy tym gorzej dla dziecka jeśli chodzi o geny! W tym wieku człowiek dużo choruje,poza tym każdy ma swój limit czasowy,fakt,facet nie rodzi,ale zostawia wadliwe geny. Poza tym,jak dziecko będzie nastolatkiem,to on jako 60 paro latek będzie kopać pilkę i biegać za dzieckiem? Jak on będzie się zajmował??? Litości...

Dlatego mu mówie że jest durniem, powinien sobie znaleźć babke 40+ na kompana do życia ale on jest poyebany, nie wiem co on myśli, zostanie sam do śmierci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie wszyscy musza mieszkac w willi, jezdzic Lexusem i latac na Malediwy

Między lexusem a życiem z 500 plus i liczeniem każdego gorsza jest coś jeszcze. Ale komu ja to tłumaczę? Nie stać Cię na rodzinę to jej nie zakładaj. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale to dziecko bedzie na swiecie dzieki niemu, jak on go nie splodzi, to dziecka w ogole nie bedzie

co z tego że będzie jak będzie chore?Tępy jesteś?Czy do Ciebie nie dociera co to znaczy???

 

Poza tym weź całuj lub kochaj sie z takim starym kapciem. Ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość gość napisał:

starsza też może mieć dobry charakter,opiekuńcza,odpowiedzialna,inteligentna...i tez potrzebuja miłości

38 latka tudziez 40 latka niech sobie szuka 45 latka, a nie 40 latka

40 latek ma dopiero od roku 40stke, moze czuc sie mlodo i chcac zalozyc rodzine, ma prawo celowac w zwiazek z kobieta powiedzmy 27 letnia czy 31 letnia (a nawet 24 letnia jak mu sie poszczesci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk
5 minut temu, Gość gosc napisał:

mam dobry charakter, jestem, opiekunczy, odpowiedzialny, inteligentny

Jest mnóstwo młodszych, którzy mają takie same cechy , a poza tym - niesmialosc, depresja, toksyczne relacje w rodzinie- to już Cię skreśla niestety, bo takie osoby najczęściej mają nie po kolei pod kopułą i toksyczne relacje z własnej rodziny przenoszą na swoją żonę i dzieci... szczególnie jak są słabi psychicznie (depresja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik
6 minut temu, Gość onaaaaa napisał:

Goście

Zgłoś post

 

Napisano 5 minut temu

  8 minut temu, Gość bucowaty napisał:

kobiety zwykle zadają pierwsze pytanie .....to czym się zajmujesz, a potem ile zarabiasz...... czyli zaraz sobie obliczają standart życia z takim, czy to nie puste kuurwy?

To chyba normalne że człowiek chce wiedzieć gdzie kto pracuje. To wy jesteście przewrazliwieni na własnym punkcie. Jeśli kobieta od razu cie pyta o zarobki to nie zadawaj się z karynami. 

x

Moje doświadczenia są takie- jeśli facet dobrze zarabia, to sam się chwali, gdzie pracuje i na jakim stanowisku, od razu na pierwszej randce, a jak jest biedakiem to dostaje piany na pytanie- czym się zajmujesz, chociaż w większości to pytanie jest z zamysłem nie o zarobki, ale aby kogoś lepiej poznać.

Nie każdy może lub chce być dyrektorem, nie każdy będzie "dobrze" zarabiał. Co z tymi poniżej średniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość gość napisał:

co z tego że będzie jak będzie chore?Tępy jesteś?Czy do Ciebie nie dociera co to znaczy???

 

Poza tym weź całuj lub kochaj sie z takim starym kapciem. Ochyda

odpowiadalem na post, ze dziecko bedzie mialo starego ojca ! a nie ze bedzie chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama pracowała u pewnego małżeństwa obydwoje lekarze-trzaskali się tak że szyby latały...Obydwoje ludzie na równym poziomie ynteligencja tak zwana...Na bankiety za rączkę ąę a za plecami miała takie rogi jak stąd do Paryża...Czasami ci z większą różnicą społeczną bardziej się szanują niż te doktoraty i profesorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość kkkk napisał:

Jest mnóstwo młodszych, którzy mają takie same cechy , a poza tym - niesmialosc, depresja, toksyczne relacje w rodzinie- to już Cię skreśla niestety, bo takie osoby najczęściej mają nie po kolei pod kopułą i toksyczne relacje z własnej rodziny przenoszą na swoją żonę i dzieci... szczególnie jak są słabi psychicznie (depresja).

A wiesz to z ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZZZ
7 minut temu, Gość gosc napisał:

nie wszyscy musza mieszkac w willi, jezdzic Lexusem i latac na Malediwy

przeciez Ciebie nie stać na 40 m2 w bloku, 10-letnie auto i wakacje nad Bałtykiem, toz czego chcesz to sfinansować - z 500+ ?? Buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość kkkk napisał:

Jest mnóstwo młodszych, którzy mają takie same cechy , a poza tym - niesmialosc, depresja, toksyczne relacje w rodzinie- to już Cię skreśla niestety, bo takie osoby najczęściej mają nie po kolei pod kopułą i toksyczne relacje z własnej rodziny przenoszą na swoją żonę i dzieci... szczególnie jak są słabi psychicznie (depresja).

kampanie spoleczne za grube miliony sa prowadzone po to, by uczulic spoleczenstwo na problem depresji, ale chyba do ciebie nie dotarly, jesli twierdzisz, ze mezczyzna, ktory przebyl depresje, jest slaby psychicznie i nie bedzie mu dane zalozyc rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

38 latka tudziez 40 latka niech sobie szuka 45 latka, a nie 40 latka

40 latek ma dopiero od roku 40stke, moze czuc sie mlodo i chcac zalozyc rodzine, ma prawo celowac w zwiazek z kobieta powiedzmy 27 letnia czy 31 letnia (a nawet 24 letnia jak mu sie poszczesci)

27 letnia? hahahahahahah 

Bosze nieeee!!! Czuć się idi.ioto mozesz młodo ale nigdy młody nie bedziesz! 38 latka tez moze czuc sie mlodo i tez moze Ci jeszcze urodzic dzieci,nawet po 40! Nie miej takich marzen,bo wiesz ze to dla mlodej kobietu jak ja to jest mega obrzydliwe,mam akurat 27 i w życiu nie chciałabym być w związku z takim starym! Nigdy! Fuj...24 letnia...jakie marzenia...weź ja Ci polecam walnąć porządnie głową o scianę i sprawdź czy już wszystko z główką ok,bo jak na razie to masz sieczkę w głowie! I o czym mam z takim rozmawiać? O kościele?Polityce?Prosze Cię staruchu,idź ty na leczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

A wiesz to z ...?

z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×