Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 87

Czy ludzie z różnych poziomów mogą być ze sobą

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

odpowiadalem na post, ze dziecko bedzie mialo starego ojca ! a nie ze bedzie chore

No i? To akurat nie twój biznes sylwio. Może twój stary był młodym ojcem ale co to dało? Rzucił ich matkę w kat i pluje ci na łeb a ty udajesz ze deszcz pada i rozwodu nie bierzesz. Wspaniala rodzina...Ale ważne ze urodzilas młodo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

27 letnia? hahahahahahah 

Bosze nieeee!!! Czuć się idi.ioto mozesz młodo ale nigdy młody nie bedziesz! 38 latka tez moze czuc sie mlodo i tez moze Ci jeszcze urodzic dzieci,nawet po 40! Nie miej takich marzen,bo wiesz ze to dla mlodej kobietu jak ja to jest mega obrzydliwe,mam akurat 27 i w życiu nie chciałabym być w związku z takim starym! Nigdy! Fuj...24 letnia...jakie marzenia...weź ja Ci polecam walnąć porządnie głową o scianę i sprawdź czy już wszystko z główką ok,bo jak na razie to masz sieczkę w głowie! I o czym mam z takim rozmawiać? O kościele?Polityce?Prosze Cię staruchu,idź ty na leczenie 

Dobra jesteś 👏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
5 minut temu, Gość gosc napisał:

kampanie spoleczne za grube miliony sa prowadzone po to, by uczulic spoleczenstwo na problem depresji, ale chyba do ciebie nie dotarly, jesli twierdzisz, ze mezczyzna, ktory przebyl depresje, jest slaby psychicznie i nie bedzie mu dane zalozyc rodziny

A jaki jest? Może silny psychicznie? Moja babcia wojnę przeżyła, różne rzeczy widziała, później urodziła 5 dzieci, z których 2 zmarło.  Depresji nie miała. Ja bym nie chciała faceta z problemami psychicznymi, a tym bardziej rodzić mu dzieci... ale może jakaś się znajdzie, tylko na pewno nie 15 czy 20 lat młodsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milko
4 minuty temu, Gość gość gość napisał:

27 letnia? hahahahahahah 

Bosze nieeee!!! Czuć się idi.ioto mozesz młodo ale nigdy młody nie bedziesz! 38 latka tez moze czuc sie mlodo i tez moze Ci jeszcze urodzic dzieci,nawet po 40! Nie miej takich marzen,bo wiesz ze to dla mlodej kobietu jak ja to jest mega obrzydliwe,mam akurat 27 i w życiu nie chciałabym być w związku z takim starym! Nigdy! Fuj...24 letnia...jakie marzenia...weź ja Ci polecam walnąć porządnie głową o scianę i sprawdź czy już wszystko z główką ok,bo jak na razie to masz sieczkę w głowie! I o czym mam z takim rozmawiać? O kościele?Polityce?Prosze Cię staruchu,idź ty na leczenie 

abyś zdechła sama i kot na ciebie nasraał, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość gość napisał:

 I o czym mam z takim rozmawiać? O kościele?Polityce?

moze byc o kosciele, polityce, moze tez o sporcie, o kinie, o ksiazkach, o podrozach, o pracy, o swiecie, o tym, czy najpierw idziemy do Rossmana a potem na lody czy odwrotnie

 

slowem, o tym wszystkim, o czym sie rozmawia w zwiazku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość kkk napisał:

A jaki jest? Może silny psychicznie? Moja babcia wojnę przeżyła, różne rzeczy widziała, później urodziła 5 dzieci, z których 2 zmarło.  Depresji nie miała. Ja bym nie chciała faceta z problemami psychicznymi, a tym bardziej rodzić mu dzieci... ale może jakaś się znajdzie, tylko na pewno nie 15 czy 20 lat młodsza. 

mam tez hemoroidy i stan przedcukrzycowy

nie wiedzialem, ze ocenia sie partnera przez pryzmat chorob, chyba ze sa one nieuleczalne lub znacznie utrudniajace zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat, wyksztalcenie magisterskie i moglbym stworzyc malzenstwo z 24 letnia kasjerka

A kasjerki myślisz nie mają wyższego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

A kasjerki myślisz nie mają wyższego?

mysle ze nie, po co im wyzsze?

o prace teraz latwiej niz kiedys, wiec osoby z magistrem, pracuja najczesciej w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

mam tez hemoroidy i stan przedcukrzycowy

nie wiedzialem, ze ocenia sie partnera przez pryzmat chorob, chyba ze sa one nieuleczalne lub znacznie utrudniajace zycie

Przez to też bo to jednak geny które można przekazać ewentualnemu potomstwu. Ale co cie to obchodzi prawda? Ważne że ty chcesz bombelka za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
2 minuty temu, Gość milko napisał:

abyś zdechła sama i kot na ciebie nasraał, amen

no akurat na Twoje nieszczęście mam partnera 3 lata starszego,ale nigdy nie pozwoliłabym żeby mój partner mial 40...litości dla młodych kobiet panowie...wy nie chcecie 38 latki czy 40 latki to dlaczego młoda kobieta ma sobie i dziecku,przede wszystkim,niszczyć życie?? Nie chciałabym żeby dziecko cierpiało,bo jego rówieśnicy maja ojców którzy graja z nimi w piłkę,(bo są w miarę jeszcze młodzi i silni!) jeżdza na mecze,wakacje,baseny,a nie sanatoria,lodowiska...mam tego dziecka odmówić bo w wieku nastoletnim ten że będzie już 50latkiem prawie że? To już nie siła,nie ten teges,nie dzięki,a kobieta? Bosze być w łóżku i obciagać tak staremu...czy coś jeszcze...jakby mnie dotykał...czulabym się jakby mnie gwałcił nie kochał. To jest obleśne...weźcie ku...a naprawdę szukajcie w przybliżonym wieku a nie tak młodych. To są prawie nierealne marzenia,chyba że macie money money to któraś was z litości weźmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

mam tez hemoroidy i stan przedcukrzycowy

nie wiedzialem, ze ocenia sie partnera przez pryzmat chorob, chyba ze sa one nieuleczalne lub znacznie utrudniajace zycie

ocenia się. Nie weźmiecie partnerki chorej bo przekaże geny dziecku. Tak piszecie i powtarzam to co mówicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

moze byc o kosciele, polityce, moze tez o sporcie, o kinie, o ksiazkach, o podrozach, o pracy, o swiecie, o tym, czy najpierw idziemy do Rossmana a potem na lody czy odwrotnie

 

slowem, o tym wszystkim, o czym sie rozmawia w zwiazku 🙂

to rozmawiaj z osobą w przyblizonym wieku dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smokie
42 minuty temu, Gość gameover napisał:

tu jest problem przepaści mentalności, miałem raz panne 7 lat młodszą, to jest zupełnie inny etap życia, chyba że z czasem się to wyrównuje, ale ja miałem 25 a ona 18, przepaść straszna, rozpadło się obustronnie.... może jak np facet ma 35 a panna 28 to ten sam etap wtedy albo on 37 a ona 30, bo wtedy jej zegar tyka

Mogłem być w związku z dziewczyną o 7 lat młodszą. Sęk w tym, że miałem wtedy 22 lata, a ona 15 lat. Gdybym spotkał ją 8- 10 lat później, byłoby ok gdyż różnica wieku nie byłaby tak widoczna. Gdybym jednak związał się z nią w wieku 22 lat i poszedłbym z nią na jej studniówkę 4 lata później, jej kumpelki i kumple wzięliby mnie za starca. Odpuściłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przez to też bo to jednak geny które można przekazać ewentualnemu potomstwu. Ale co cie to obchodzi prawda? Ważne że ty chcesz bombelka za wszelką cenę.

bede tego "bombelka" wychowyal jak najlepiej, z oddaniem, uczuciem, empatia, troska, odpoweidzialnoscia, a gdzie potrzeba, kreaywnoscia, jednoczesnie bedac wsparciem dla mojej ukochanej zony

ten "bombelek" i zona moja beda mieli ze mna duzo lepiej niz z Sebą z fabryki produkującej palety, ktory ma moze wieksze miesnie odemnie , ale partnerem i ojcem, bylby duzo gorszym

wartosciowa kobieta powinna wiedziec, co jest wazne w zyciu i wybierac partnera odpowiedzialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość gość napisał:

no akurat na Twoje nieszczęście mam partnera 3 lata starszego,ale nigdy nie pozwoliłabym żeby mój partner mial 40...litości dla młodych kobiet panowie...wy nie chcecie 38 latki czy 40 latki to dlaczego młoda kobieta ma sobie i dziecku,przede wszystkim,niszczyć życie?? Nie chciałabym żeby dziecko cierpiało,bo jego rówieśnicy maja ojców którzy graja z nimi w piłkę,(bo są w miarę jeszcze młodzi i silni!) jeżdza na mecze,wakacje,baseny,a nie sanatoria,lodowiska...mam tego dziecka odmówić bo w wieku nastoletnim ten że będzie już 50latkiem prawie że? To już nie siła,nie ten teges,nie dzięki,a kobieta? Bosze być w łóżku i obciagać tak staremu...czy coś jeszcze...jakby mnie dotykał...czulabym się jakby mnie gwałcił nie kochał. To jest obleśne...weźcie ku...a naprawdę szukajcie w przybliżonym wieku a nie tak młodych. To są prawie nierealne marzenia,chyba że macie money money to któraś was z litości weźmie 😉

Ty jesteś pièrdolnieta i masz pojęcie o wiekowych ojcach takie samo jak o czarnych dziurach i kosmosie...z twoja inteligencja zastanow się czy twoje geny się nadają na powielanie idìotko żyjąca stereotypem. Mając przyglupa za matkę to dopiero zmarnowane zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

bede tego "bombelka" wychowyal jak najlepiej, z oddaniem, uczuciem, empatia, troska, odpoweidzialnoscia, a gdzie potrzeba, kreaywnoscia, jednoczesnie bedac wsparciem dla mojej ukochanej zony

ten "bombelek" i zona moja beda mieli ze mna duzo lepiej niz z Sebą z fabryki produkującej palety, ktory ma moze wieksze miesnie odemnie , ale partnerem i ojcem, bylby duzo gorszym

wartosciowa kobieta powinna wiedziec, co jest wazne w zyciu i wybierac partnera odpowiedzialnie

To są twoje fantazje. Pisać o sobie w samych superlatywach każdy głupi potrafi. Seba może mieć i mięśnie i mózg. Dlaczego to oceniasz? Co mają palety do tego? A ty co robisz? Siedzisz i piērdolisz na babskim forum? Gratulacje ojcze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość kkk napisał:

A jaki jest? Może silny psychicznie? Moja babcia wojnę przeżyła, różne rzeczy widziała, później urodziła 5 dzieci, z których 2 zmarło.  Depresji nie miała. Ja bym nie chciała faceta z problemami psychicznymi, a tym bardziej rodzić mu dzieci... ale może jakaś się znajdzie, tylko na pewno nie 15 czy 20 lat młodsza. 

Nie no spoko że monitorowałaś na bieżąco kondycje psychiczną babci. Pogratulować tylko.

Wiesz że z biologicznego punktu widzenia bardziej atrakcyjny powinien być facet po przejściach który wyszedł na ludzi, bo sprawdził się w ciężkiej sytuacji. Jest już zahartowany i daje większą pewność że nie pęknie w razie tragicznej sytuacji, niż chłopaczek z dobrego  domu z nieskazitelna przeszłością, który może się posypać przy pierwszej lepszej okazji. I wtedy będzie z...o, no ale przynajmniej zdrowy psychicznie był jak zapładniał, wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

no akurat na Twoje nieszczęście mam partnera 3 lata starszego,ale nigdy nie pozwoliłabym żeby mój partner mial 40...litości dla młodych kobiet panowie...wy nie chcecie 38 latki czy 40 latki to dlaczego młoda kobieta ma sobie i dziecku,przede wszystkim,niszczyć życie?? Nie chciałabym żeby dziecko cierpiało,bo jego rówieśnicy maja ojców którzy graja z nimi w piłkę,(bo są w miarę jeszcze młodzi i silni!) jeżdza na mecze,wakacje,baseny,a nie sanatoria,lodowiska...mam tego dziecka odmówić bo w wieku nastoletnim ten że będzie już 50latkiem prawie że? To już nie siła,nie ten teges,nie dzięki,a kobieta? Bosze być w łóżku i obciagać tak staremu...czy coś jeszcze...jakby mnie dotykał...czulabym się jakby mnie gwałcił nie kochał. To jest obleśne...weźcie ku...a naprawdę szukajcie w przybliżonym wieku a nie tak młodych. To są prawie nierealne marzenia,chyba że macie money money to któraś was z litości weźmie 😉

Też jestem za tym, że jeśli jest taka możliwośc to różnica w wieku niewielka, ale z drugiej strony już tak nie obrzydzaj, bo wszystko zależy od danego mężczyzny ( jego kondycji i doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 90000
11 minut temu, Gość gosc napisał:

mam tez hemoroidy i stan przedcukrzycowy

nie wiedzialem, ze ocenia sie partnera przez pryzmat chorob, chyba ze sa one nieuleczalne lub znacznie utrudniajace zycie

Nie no, skąd, przeciez coś takiego jak słaba psychika można przekazać dziecku i dzieciak się powiesi jak będą się z niego w szkole śmiać, albo w najlepszym razie będzie takim samym kapciem do 40 -stki albo i do usran..j śmierci... nic tylko się hajtać i rodzić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

bede tego "bombelka" wychowyal jak najlepiej, z oddaniem, uczuciem, empatia, troska, odpoweidzialnoscia, a gdzie potrzeba, kreaywnoscia, jednoczesnie bedac wsparciem dla mojej ukochanej zony

ten "bombelek" i zona moja beda mieli ze mna duzo lepiej niz z Sebą z fabryki produkującej palety, ktory ma moze wieksze miesnie odemnie , ale partnerem i ojcem, bylby duzo gorszym

wartosciowa kobieta powinna wiedziec, co jest wazne w zyciu i wybierac partnera odpowiedzialnie

wartościowy mężczyzna nie pisdowaty facey powinien wiedziec co jest wazne w zyciu i wybierac  partnerke odpowiedzialnie,w przyblizonym wieku bo robisz mlodszej krzywde. Naprawde uwazasz ze ty,ty k..a jako stary juz dziad,bo niestety czujesz sie mlodo ale jestes stary (czas sie pogodzic) ze mlode podnieca taki stary cap? Wez sie lecz,ja ci dobrze radze. Jako wlasnie mlodsza kolezanka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś pièrdolnieta i masz pojęcie o wiekowych ojcach takie samo jak o czarnych dziurach i kosmosie...z twoja inteligencja zastanow się czy twoje geny się nadają na powielanie idìotko żyjąca stereotypem. Mając przyglupa za matkę to dopiero zmarnowane zycie...

ale ...iu...mysl...myslisz ze jak masz 40 czy wiecej to mmie to mloda albo którąkolwiek młoda podniecasz?Naprawde? Czemu nie wezmiesz osoby w przyblizonym wieku?Taka 36 lat jak ulal na dziecko? Hm? One tez chca milosci? I co? Nie wezmiesz takiej?Bo co? Bo stara juz? A Ty nie? Jestescie OBRZYDLIWI. poprostu oblesni jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna XXX
8 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Nie no spoko że monitorowałaś na bieżąco kondycje psychiczną babci. Pogratulować tylko.

Wiesz że z biologicznego punktu widzenia bardziej atrakcyjny powinien być facet po przejściach który wyszedł na ludzi, bo sprawdził się w ciężkiej sytuacji. Jest już zahartowany i daje większą pewność że nie pęknie w razie tragicznej sytuacji, niż chłopaczek z dobrego  domu z nieskazitelna przeszłością, który może się posypać przy pierwszej lepszej okazji. I wtedy będzie z...o, no ale przynajmniej zdrowy psychicznie był jak zapładniał, wszystko jest ok

Nie do końca. Taka jest teoria. Teoretycznie dziecko alkoholika powinno nie tykać alkoholu po tym co widziało u rodzica, ale wiadomo, że tak nie jest, a bardzo duża liczba tych dzieci powiela schemat, a Ci, którzy nie piją walczą z syndromem DDA do końca życia i mają przez to wiele problemów w relacjach międzyludzkich. Taki człowiek inaczej myśli. Powinien być zahartowany, ale może się okazać zupełnie inaczej- że pozornie uporał się z problemem, a wystarczy jakieś zdarzenie trudne i problem powróci. Poza tym -geny, które przekazuje się dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość gość napisał:

wartościowy mężczyzna nie pisdowaty facey powinien wiedziec co jest wazne w zyciu i wybierac  partnerke odpowiedzialnie,w przyblizonym wieku bo robisz mlodszej krzywde. Naprawde uwazasz ze ty,ty k..a jako stary juz dziad,bo niestety czujesz sie mlodo ale jestes stary (czas sie pogodzic) ze mlode podnieca taki stary cap? Wez sie lecz,ja ci dobrze radze. Jako wlasnie mlodsza kolezanka 🙂

40 latek da 27 latce zwiazek oparty na odpowiedzialnosci, wspieraniu sie wzajemnym,, czyli cos, czego 27 latek, który zyje imprezami, silownia czy grami komputerowymi, jej nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx
6 minut temu, Gość gość gość napisał:

wartościowy mężczyzna nie pisdowaty facey powinien wiedziec co jest wazne w zyciu i wybierac  partnerke odpowiedzialnie,w przyblizonym wieku bo robisz mlodszej krzywde. Naprawde uwazasz ze ty,ty k..a jako stary juz dziad,bo niestety czujesz sie mlodo ale jestes stary (czas sie pogodzic) ze mlode podnieca taki stary cap? Wez sie lecz,ja ci dobrze radze. Jako wlasnie mlodsza kolezanka 🙂

No właśnie odpowiedzialnie to słowo klucz! Żadna odpowiedzialana kobieta 25-letnia nie weźmie faceta 40-letniego, a już  na pewno nie na ojca swoich dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość gość napisał:

wartościowy mężczyzna nie pisdowaty facey powinien wiedziec co jest wazne w zyciu i wybierac  partnerke odpowiedzialnie,w przyblizonym wieku bo robisz mlodszej krzywde. Naprawde uwazasz ze ty,ty k..a jako stary juz dziad,bo niestety czujesz sie mlodo ale jestes stary (czas sie pogodzic) ze mlode podnieca taki stary cap? Wez sie lecz,ja ci dobrze radze. Jako wlasnie mlodsza kolezanka 🙂

A chúj cie obchodzi co którą podnieca wscieklizno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Anna XXX napisał:

 Poza tym -geny, które przekazuje się dalej....

czyli osoba o IQ rownym 134 i tytule doktora najlepszej polskiej uczlelni, ktora zalozyla fundacje pomagajaca chorym dzieciom, dodatkowo ma super charakter, w pracy realizuje skutecznie ambitne projekty, pomaga znajomym, ma sie nie rozmnazac, bo jej ojciec byl alkoholikiem, a ona sama przeszla 6 lat temu epizod depresji i byla leczona psychiatrycznie przez 12 miesiecy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

40 latek da 27 latce zwiazek oparty na odpowiedzialnosci, wspieraniu sie wzajemnym,, czyli cos, czego 27 latek, który zyje imprezami, silownia czy grami komputerowymi, jej nie da

taaa...z pewnością poprą ciebie ojcowie mlodych corek...mhm..dalej nie wiem czemu nie chcesz 36 latki...tylko tak młode? Obie kobiety chca miłości? Aaaa no tak bo młode ciało i roochanko a nie że zwiazek oparcie itd. bo to samo możesz dać 36 latxe nawet 33 latce jak już chcesz..ale nie strzelaj do tak mlodych...akurat mój 30 letni partner dobrze daje radę,mam wsparcie,szacunek,a takiego 40 letniego dziada jak ty bym nawet nie pocałowała a co dopiero ekhm ,,rozmnazala sie" z nim dla twojego bombelka..xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom kultury
29 minut temu, marcin_wawa napisał:

A kasjerki myślisz nie mają wyższego?

kasjerki mają magistry i nawet doktoraty, ale gòwno z tych ich papierków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellola

No pewnie, ze tak, jesli sie tylko dogaduja, podobaja sobie i taki uklad im pasuje. Znam mnostwo tackich par, zreszta sama jestem od 12 lat w zwiazku gdzie mamy na pierwszy rzut oka zupelnie inne charaktery i zainteresowania. Ja jestem bardzo logiczna i dobrze wyksztalcona, moj partner ma artystyczna dusze i nigdy nie byl zbyt dobry w szkole. Kazdy ma inne hobby i zwiazanych z tym znajomych, ale sa tez wspolne rzeczy, ktore lubimy robic. On jest przystojniak, a ja taka sobie. Natomiast jestesmy bardzo podobni w kwestiach podejscia do zycia, ludzi i oczekiwaniach od zwiazku. Co do pochodzenia to nie rozumiem o co chodzi, w Polsce raczej kazdy ma takie samo pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Ty bucu obyś wlazł w takie gowno w życiu zeby ci rogi przyprawiala z kim popadnie aż przpomnisz sobie o kasjerce z która żył byś dobrze. Przecież tu z kasą facet nie siedzi tylko same brzydoki po zawodowce taka prawda. Won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×