Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 87

Czy ludzie z różnych poziomów mogą być ze sobą

Polecane posty

Gość milko
29 minut temu, Gość gość gość napisał:

no akurat na Twoje nieszczęście mam partnera 3 lata starszego,ale nigdy nie pozwoliłabym żeby mój partner mial 40...litości dla młodych kobiet panowie...wy nie chcecie 38 latki czy 40 latki to dlaczego młoda kobieta ma sobie i dziecku,przede wszystkim,niszczyć życie?? Nie chciałabym żeby dziecko cierpiało,bo jego rówieśnicy maja ojców którzy graja z nimi w piłkę,(bo są w miarę jeszcze młodzi i silni!) jeżdza na mecze,wakacje,baseny,a nie sanatoria,lodowiska...mam tego dziecka odmówić bo w wieku nastoletnim ten że będzie już 50latkiem prawie że? To już nie siła,nie ten teges,nie dzięki,a kobieta? Bosze być w łóżku i obciagać tak staremu...czy coś jeszcze...jakby mnie dotykał...czulabym się jakby mnie gwałcił nie kochał. To jest obleśne...weźcie ku...a naprawdę szukajcie w przybliżonym wieku a nie tak młodych. To są prawie nierealne marzenia,chyba że macie money money to któraś was z litości weźmie ;)

jesteś materialistyczna kuurwa i tyle, aby twój chłoptaś cie kopnął w doope jak dobijesz 40stki i wziął sobie młodszą, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

czyli osoba o IQ rownym 134 i tytule doktora najlepszej polskiej uczlelni, ktora zalozyla fundacje pomagajaca chorym dzieciom, dodatkowo ma super charakter, w pracy realizuje skutecznie ambitne projekty, pomaga znajomym, ma sie nie rozmnazac, bo jej ojciec byl alkoholikiem, a ona sama przeszla 6 lat temu epizod depresji i byla leczona psychiatrycznie przez 12 miesiecy ?

Tak jakby. To już kwestia sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki cholesterol

Po 40 to juz po chłopi. Czerwone uszy bo cisnienie wali i po bzykaniu bo zylka strzeli a tu by sie chciał wykazać. To już po ptokach.  Dziad stary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Anna XXX napisał:

Nie do końca. Taka jest teoria. Teoretycznie dziecko alkoholika powinno nie tykać alkoholu po tym co widziało u rodzica, ale wiadomo, że tak nie jest, a bardzo duża liczba tych dzieci powiela schemat, a Ci, którzy nie piją walczą z syndromem DDA do końca życia i mają przez to wiele problemów w relacjach międzyludzkich. Taki człowiek inaczej myśli. Powinien być zahartowany, ale może się okazać zupełnie inaczej- że pozornie uporał się z problemem, a wystarczy jakieś zdarzenie trudne i problem powróci. Poza tym -geny, które przekazuje się dalej....

może zbyt ogólnie napisałem, przeżycie depresji  powodu DDA a śmierci bliskiej osoby to dwie różne rzeczy. Ważny jest też wiek, to co może wzmocnić 20 latka, może złamać 10 latka. itd. Chodziło mi bardziej żeby nie skreślać odrazu ludzi bo mieli jakieś problemy w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek
14 minut temu, Gość gość gość napisał:

taaa...z pewnością poprą ciebie ojcowie mlodych corek...mhm..dalej nie wiem czemu nie chcesz 36 latki...tylko tak młode? Obie kobiety chca miłości? Aaaa no tak bo młode ciało i roochanko a nie że zwiazek oparcie itd. bo to samo możesz dać 36 latxe nawet 33 latce jak już chcesz..ale nie strzelaj do tak mlodych...akurat mój 30 letni partner dobrze daje radę,mam wsparcie,szacunek,a takiego 40 letniego dziada jak ty bym nawet nie pocałowała a co dopiero ekhm ,,rozmnazala sie" z nim dla twojego bombelka..xDDD

za 10 lat twój 30 latek będzie miał 40 głupia pizzdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość kazek napisał:

za 10 lat twój 30 latek będzie miał 40 głupia pizzdo

Wtedy będzie mu fjuta pompowac z miłości do starości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa w kiblu
11 minut temu, Gość hellola napisał:

No pewnie, ze tak, jesli sie tylko dogaduja, podobaja sobie i taki uklad im pasuje. Znam mnostwo tackich par, zreszta sama jestem od 12 lat w zwiazku gdzie mamy na pierwszy rzut oka zupelnie inne charaktery i zainteresowania. Ja jestem bardzo logiczna i dobrze wyksztalcona, moj partner ma artystyczna dusze i nigdy nie byl zbyt dobry w szkole. Kazdy ma inne hobby i zwiazanych z tym znajomych, ale sa tez wspolne rzeczy, ktore lubimy robic. On jest przystojniak, a ja taka sobie. Natomiast jestesmy bardzo podobni w kwestiach podejscia do zycia, ludzi i oczekiwaniach od zwiazku. Co do pochodzenia to nie rozumiem o co chodzi, w Polsce raczej kazdy ma takie samo pochodzenie.

jak przystojniak to reszta nieważna dla was bab, może zarabiać 1500 a wy 5000 i wam to nie przeszkadza, bo on kest przystojniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goły i wesoły
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wtedy będzie mu fjuta pompowac z miłości do starości. 

wtedy go wymieni na młodszego bo 40 to dla niej stary dziad, tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość goły i wesoły napisał:

wtedy go wymieni na młodszego bo 40 to dla niej stary dziad, tępa dzida

Wtedy będzie udawać dziewice konsekrowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość milko napisał:

jesteś materialistyczna kuurwa i tyle, aby twój chłoptaś cie kopnął w doope jak dobijesz 40stki i wziął sobie młodszą, amen

no a nie prawdę mówię? Prawde. Dziecko potrzebuje ojca. Silnego ojca,a nie już prawie dażącego do końca wiadomo czego. Poza tym niedługo jak nie już, będzie musiał się wiagrą ratować xd Nie znasz mnie człowieku,nie wiesz jaka jestem,ale nie cierpię śliniących i marzacych 40 stek i starszych pierdów do młodych 20 stek tylko dlatego żeby r0chać młode ciało. Bo wam wcale nie chodzi o związek i dziecko,bo to równie dobrze może mu dać 36 letnia kobieta,więc spasuj i wypierda.laj bo sam nie wezmiesz starszesz więc zamknij pysk i waruj psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość kazek napisał:

za 10 lat twój 30 latek będzie miał 40 głupia pizzdo

ale nie 50 czy 60 :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość kazek napisał:

za 10 lat twój 30 latek będzie miał 40 głupia pizzdo

pozaa tym ja wtedy będę mieć 37 więc mi to będzie pasowac,nadal będziemy w przyblizonym wieku a nie o lata świetlne 😂

A weźmiesz stara od ciebie o 15 lat pannę? Nie? To wypi.erdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość goły i wesoły napisał:

wtedy go wymieni na młodszego bo 40 to dla niej stary dziad, tępa dzida

yyy nie,nie wymienie bo dalej bedzie o 3 lata starszy ode mnie. A nie ze ja mam 27 a on 40...czujesz ku...a czy nie czujesz? Wez sobie bierz babkę od Ciebie 15 lat starszą,popatrze na Twój związek,gdzie wiek się nie liczy niby :v jak mowiłam 38 letnie też potrzebują miłości i co? brak chętnych? sami 40 letni dziadygi sliniące się do młodych?

Ale spoko,marzcie sobie dalej,w ten sposób upłynie wam czas do śmierci. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i co z tego, ze musi posilkowac sie wjagrą?

to czyni go gorszym?

ot, bierze sie tabletke 20 minut przed wspolzyciem i tyle

najpierw tabletka, potem prysznic, potem seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy
2 godziny temu, Gość gość gość napisał:

no akurat na Twoje nieszczęście mam partnera 3 lata starszego,ale nigdy nie pozwoliłabym żeby mój partner mial 40...litości dla młodych kobiet panowie...wy nie chcecie 38 latki czy 40 latki to dlaczego młoda kobieta ma sobie i dziecku,przede wszystkim,niszczyć życie?? Nie chciałabym żeby dziecko cierpiało,bo jego rówieśnicy maja ojców którzy graja z nimi w piłkę,(bo są w miarę jeszcze młodzi i silni!) jeżdza na mecze,wakacje,baseny,a nie sanatoria,lodowiska...mam tego dziecka odmówić bo w wieku nastoletnim ten że będzie już 50latkiem prawie że? To już nie siła,nie ten teges,nie dzięki,a kobieta? Bosze być w łóżku i obciagać tak staremu...czy coś jeszcze...jakby mnie dotykał...czulabym się jakby mnie gwałcił nie kochał. To jest obleśne...weźcie ku...a naprawdę szukajcie w przybliżonym wieku a nie tak młodych. To są prawie nierealne marzenia,chyba że macie money money to któraś was z litości weźmie 😉

Jasne, bardzo na kasę.. Żona jest młodsza o 16 lat, normalnie brzydka i biedna, taka myszka była jak ja poznałem... Jakoś tak przez przypadek miała już duży dom, dwa drogie samochody i jest prokuratorem, normalnie muszę jej powiedzieć, że na kasę poleciała to się będzie długo śmiała 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

vvv już wiesz czemu Twoje kolezanki Cie nie chca,one z pewnoscia szukaja 40 latka,co z tego ze sa mlodziutkie i maja 20 21 lat,na pewno chca byc z takim starym facetem,na bank. Wiec no wiesz no : D

A tak btw cos z wami jest nie halo jesli naprawde sadzicie ze 40 letni nadaje sie do 20 paro latek zamiast rowiesnicy albo w przyblizonym wieku. Musicie chorowac na glowke. Mowie,marzcie sobie ile chcecie,szczekajcie ile chcecie,i tak was zadna taka nie zechce i predzej czy pozniej wezmiecie taka w swoim wieku a moze i bedziecie musieli starsza szukac od siebie. Kto wie? 

I po co te hejty do mnie? WY WYBRZYDZACIE  JESLI CHODZI SWOJE ROWIESNICE ja wybrzydzam jesli chodsi o tak starych dziadow. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

George Clooney ma zone 17 lat mlodsza

Michael Douglas ma zone 25 lat mlodsza

Leonardo Di Caprio spotyka sie od ponad roku z kobieta ok 23 lata mlodsza

dobrze, ze im nie powiedzialas, ze nie maja szans, bo inaczej by nie zagadali 😁🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Odpowiedz na pytanie z tematu: NIE! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

George Clooney ma zone 17 lat mlodsza

Michael Douglas ma zone 25 lat mlodsza

Leonardo Di Caprio spotyka sie od ponad roku z kobieta ok 23 lata mlodsza

dobrze, ze im nie powiedzialas, ze nie maja szans, bo inaczej by nie zagadali 😁🤣

hajs i sława. Zycia nie znasz? A przecietny kowalski co? Nie stac go na tyle mlodszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
13 minut temu, Gość gość gość napisał:

hajs i sława. Zycia nie znasz? A przecietny kowalski co? Nie stac go na tyle mlodszą. 

Tylko jak pocztasz albo popytasz wśród znajomych, to jakoś nie widzę tych starszych milionerów 😂🙅‍♀️ Fakt, nie wiem najczęściej ile mają lat bo różnicy typu 8-12 lat to ja na visus nie widzę, nie mam do tego maszyn antropologicznych, ale powiedzmy domyślam się, że z 10 lat jest między nimi.. Tylko kurde, dlaczego te ich żony pracują, dobrze zarabiają a oni też przeciętnie, nie mają ferrari? Coś nie tak? Ale ok nie znam pary gdzie facet ma 60 a dziewczyna 20, pewnie tam tak to wygląda, kto wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość sambors napisał:

mój znajomy ma 50 lat i szuka panny max 35, bo twierdzi że chce dziecko, też nie kumam co robił wcześniej. Co prawda ma swoje mieszkanie(bez długu w dużym mieście ) i w miare prace, oraz na swój wiek dobrze wygląda bo nie pali ani nie pije, ale panny są bardzo interesowne, zwykle jeśli lecą na starszego to dla komfortu i bezpieczeństwa finansowego.... lub innych przywilejów

Tak są nim zainteresowane, że stary dziad po 50 nadal jest sam - hahaha

Zejdź na ziemię, która normalna poniżej 35 lat go zechcę. Może jedynie gruba i biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

 

40 latek ma dopiero od roku 40stke, moze czuc sie mlodo i chcac zalozyc rodzine, ma prawo celowac w zwiazek z kobieta powiedzmy 27 letnia czy 31 letnia (a nawet 24 letnia jak mu sie poszczesci)

Normalny 40 latek to będzie szukał kobiety 35 + a nie młodszej.

Bo która młodsza będzie go chciała.

A tej 24 latce to wstyd by było pokazywać się z takim 40 letnim staruchem, chyba, że byłby jakimś aktorem, a nie zwykłym Kowalskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość gość napisał:

27 letnia? hahahahahahah 

Bosze nieeee!!! Czuć się idi.ioto mozesz młodo ale nigdy młody nie bedziesz! 38 latka tez moze czuc sie mlodo i tez moze Ci jeszcze urodzic dzieci,nawet po 40! Nie miej takich marzen,bo wiesz ze to dla mlodej kobietu jak ja to jest mega obrzydliwe,mam akurat 27 i w życiu nie chciałabym być w związku z takim starym! Nigdy! Fuj...24 letnia...jakie marzenia...weź ja Ci polecam walnąć porządnie głową o scianę i sprawdź czy już wszystko z główką ok,bo jak na razie to masz sieczkę w głowie! I o czym mam z takim rozmawiać? O kościele?Polityce?Prosze Cię staruchu,idź ty na leczenie 

dobrze napisane, która młoda dziewczyna będzie chciała dużo starszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość gość napisał:

no akurat na Twoje nieszczęście mam partnera 3 lata starszego,ale nigdy nie pozwoliłabym żeby mój partner mial 40...litości dla młodych kobiet panowie...wy nie chcecie 38 latki czy 40 latki to dlaczego młoda kobieta ma sobie i dziecku,przede wszystkim,niszczyć życie?? Nie chciałabym żeby dziecko cierpiało,bo jego rówieśnicy maja ojców którzy graja z nimi w piłkę,(bo są w miarę jeszcze młodzi i silni!) jeżdza na mecze,wakacje,baseny,a nie sanatoria,lodowiska...mam tego dziecka odmówić bo w wieku nastoletnim ten że będzie już 50latkiem prawie że? To już nie siła,nie ten teges,nie dzięki,a kobieta? Bosze być w łóżku i obciagać tak staremu...czy coś jeszcze...jakby mnie dotykał...czulabym się jakby mnie gwałcił nie kochał. To jest obleśne...weźcie ku...a naprawdę szukajcie w przybliżonym wieku a nie tak młodych. To są prawie nierealne marzenia,chyba że macie money money to któraś was z litości weźmie 😉

Dobrze bybyło, żeby faceci wzieli te słowa poważnie.

Bo naprawdę przykro się na to patrzy jak taki stary dziad po 40 podwala się do 20 parolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

40 latek da 27 latce zwiazek oparty na odpowiedzialnosci, wspieraniu sie wzajemnym,, czyli cos, czego 27 latek, który zyje imprezami, silownia czy grami komputerowymi, jej nie da

akurat, moja koleżanka 5 lat temu mając 28 lat wyszła za 40 latka. Po tych 5 latach żałuje. Ona ma 33 lata on 45 siedziałby tylko w domu, przytył, pożycia małżeńskiego prawie nie ma. 

Na szczęście poznała młodszego i pewnie rozwiedzie sie z tym 45 letnim staruchem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

akurat, moja koleżanka 5 lat temu mając 28 lat wyszła za 40 latka. Po tych 5 latach żałuje. Ona ma 33 lata on 45 siedziałby tylko w domu, przytył, pożycia małżeńskiego prawie nie ma. 

Na szczęście poznała młodszego i pewnie rozwiedzie sie z tym 45 letnim staruchem  

to smutne, i po co obrazasz jej meza?

skad wiesz, kto jest winny rozpadowi zwiazku, ona czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

akurat, moja koleżanka 5 lat temu mając 28 lat wyszła za 40 latka. Po tych 5 latach żałuje. Ona ma 33 lata on 45 siedziałby tylko w domu, przytył, pożycia małżeńskiego prawie nie ma. 

Na szczęście poznała młodszego i pewnie rozwiedzie sie z tym 45 letnim staruchem  

Ja znam podobne przykłady.

Ale co niektórzy faceci po 40 są na tyle głupi, że myślą, że taka młoda dziewczyna będzie ich kochać i marnować sobie z nimi najpiękniejsze lata. Kopnie ich szybciej, nie jednego nawet bogacza nie jedna młodsza zostawiła. A co dopiero zwykłego Kowalskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek
5 godzin temu, Gość St Thomas napisał:

po co mu taka stara rura na brzegu menopausy, która już ma duży przebieg? chyba że dobrze gotuje

To ja już bym wolał sam sobie ugotować i na szczęście umiem i lubię gotować.Miałem kilka kobiet i niestety żadna nie potrafiła gotować tylko wolała iść na pizze albo do baru mlecznego na pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam 49 lat i aż strach pomyśleć kim jestem według co niektórych facetów, którzy szczerze powiedziawszy na oczy mnie nawet nie widzieli, ale oceniają. Dojrzała kobieta też zasługuje na miłość i szacunek a nie tylko młoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam 49 lat i aż strach pomyśleć kim jestem według co niektórych facetów, którzy szczerze powiedziawszy na oczy mnie nawet nie widzieli, ale oceniają. Dojrzała kobieta też zasługuje na miłość i szacunek a nie tylko młoda. 

właśnie dlatego trochę na poczatku żałowałam że zareagowałam w komentarzach agresją,ale jak zobaczyłam komentarze facetów że co to nie oni i że pomimo starej 40stki marzą by r0chać mlode 20 stki i robić jej dziecko..niszcząc jej mlodość i niszcząc tak naprawdę dzieciństwo dziecko...nie oszukujmy się,dziecko które dorasta będzie potrzebowac ojca a nie dziadka...ale nie o to chodzi...zareagowałam tak po tym jak zobaczyłam jak faceci traktują kobiety po 35tce i wyżej. Totalnie czysta hipokryzja. No bo wy jako dojrzałe też potrzebujecie miłości i zrozumienia,naprawdę nawet 35 letnie nie są stare,urodzą dziecko i będą mieć partnerkę ale nieee wolą być sami i marzyć o nierealnym podając dvpy przykład aktorów,gdzie,no nie oszukujmy sie jest układ : jesteś ładna i młoda to ja Cię wezmę a Ty pokąp się w blasku sławy i pieniędzy,oczywiście nie mówią sobie tego na głos,ale wiadomo o co chodzi ;) Natomiast zwykły kowalski mając 40 lat chcac się pokazać u znajomych kobiety gdzie ma 24 lata...to śmieszne. A poza tym ojcowie nie pochwalają tego zwiazku. Śmierdzi gównem i interesem ze strony takiego faceta. No bo normalny 40 letni facet wezmie tą 35 i zyje,a nie marudzi i siedzi na kafe śliniąc się do studentek...Jeśli mamy celować w przykłady,Jennifer Lopez ma o wiele młodszego,Madonna ma o wiele młodszego,Shakira ma o wiele młodszego,może czas panowie wziąć przykład z tego hm? Lepiej pisać o zdychaniu itd. kiedy ktoś napisze prawdę,zresztą męska solidarność,solidarność jaj,którzy jaja mają takie jak po usmażeniu jajecznicy...niezbyt już wyglądace to wciąż marzą o młodziutkiej...wiem że dużo dojrzałych kobiet boli wypowiedzi tychże zwierząt...bo mężczyźni to to raczej nie są. I dlatego tak chamsko odpisywałam na wypowiedzi chamsko piszących wypowiedzi na temat dojrzałych kobiet. Mają cwele,ignoranci i hipokryci za swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×