Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 87

Czy ludzie z różnych poziomów mogą być ze sobą

Polecane posty

Gość Gosc
10 minut temu, Gość gość gość napisał:

właśnie dlatego trochę na poczatku żałowałam że zareagowałam w komentarzach agresją,ale jak zobaczyłam komentarze facetów że co to nie oni i że pomimo starej 40stki marzą by r0chać mlode 20 stki i robić jej dziecko..niszcząc jej mlodość i niszcząc tak naprawdę dzieciństwo dziecko...nie oszukujmy się,dziecko które dorasta będzie potrzebowac ojca a nie dziadka...ale nie o to chodzi...zareagowałam tak po tym jak zobaczyłam jak faceci traktują kobiety po 35tce i wyżej. Totalnie czysta hipokryzja. No bo wy jako dojrzałe też potrzebujecie miłości i zrozumienia,naprawdę nawet 35 letnie nie są stare,urodzą dziecko i będą mieć partnerkę ale nieee wolą być sami i marzyć o nierealnym podając dvpy przykład aktorów,gdzie,no nie oszukujmy sie jest układ : jesteś ładna i młoda to ja Cię wezmę a Ty pokąp się w blasku sławy i pieniędzy,oczywiście nie mówią sobie tego na głos,ale wiadomo o co chodzi 😉 Natomiast zwykły kowalski mając 40 lat chcac się pokazać u znajomych kobiety gdzie ma 24 lata...to śmieszne. A poza tym ojcowie nie pochwalają tego zwiazku. Śmierdzi gównem i interesem ze strony takiego faceta. No bo normalny 40 letni facet wezmie tą 35 i zyje,a nie marudzi i siedzi na kafe śliniąc się do studentek...Jeśli mamy celować w przykłady,Jennifer Lopez ma o wiele młodszego,Madonna ma o wiele młodszego,Shakira ma o wiele młodszego,może czas panowie wziąć przykład z tego hm? Lepiej pisać o zdychaniu itd. kiedy ktoś napisze prawdę,zresztą męska solidarność,solidarność jaj,którzy jaja mają takie jak po usmażeniu jajecznicy...niezbyt już wyglądace to wciąż marzą o młodziutkiej...wiem że dużo dojrzałych kobiet boli wypowiedzi tychże zwierząt...bo mężczyźni to to raczej nie są. I dlatego tak chamsko odpisywałam na wypowiedzi chamsko piszących wypowiedzi na temat dojrzałych kobiet. Mają cwele,ignoranci i hipokryci za swoje 

Dobrze napisałaś 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

mogla znalezc lepsza prace przez te 18 lat

poza tym, jest troche stara by zaczac zwiazek i rodzic pierwsze dziecko po 40stce

Ty masz problem jaki . Marczuk urodzi w wieky 48 lat, dzisiaj urodziła po raz pierwszy C. Diaz a ona jest grubo po 40 tce. Co ty będziesz innym limitował szczèście. Jak śmiesz samotny kawalerze z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×