Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kjc

Jak radzicie sobie z ludźmi którzy

Polecane posty

Gość Kjc

krytykują i oceniają wasze życie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty przejmujesz sie ? Powiedz zeby sie swoim zajeli ale tak to jdst jak sie nie ma swojego zycia to trzeba zyc cudzym. Powiedz ze sobie nie zyczysz zeby ktos sie do ciebie wtracal i ocenial. Mozesz tez tsk samo ocenic te osoby i ich zycie jak zdazysz bo moga juz uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam to gdzieś. Jeśli ktoś przekracza granice to dostaje odpowiednią odpowiedź i przestaje się interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek zastanawiam się, czy w tej krytyce i ocenie nie kryje się jakaś zasadność. Zauważyłam, że zazwyczaj tak właśnie jest, jeśli osobiście mnie to dotyka i irytuje, i wtedy w głębi wiem, że 'coś jest nie tak, jak powinno'. Ostatecznie jednak wybory są moje, i czy skorzystam, czy wprowadzę zmiany, czy w ogóle uznam je za niezbędne... Na ogół, im lepiej czuję się ze sobą i swoim życiem, tym mniej obchodzi mnie zdanie innych. Ignoruję, żartuję, informuję, odcinam się ostrzej - kolejno etapami, sprawdzając, na którym uporczywy rozmówca pojmie nietakt, którego się dopuszcza. Jeśli dopiero na ostatnim, oznacza to dystans i rychłe zakończenie znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Nenesh napisał:

Na początek zastanawiam się, czy w tej krytyce i ocenie nie kryje się jakaś zasadność. Zauważyłam, że zazwyczaj tak właśnie jest, jeśli osobiście mnie to dotyka i irytuje, i wtedy w głębi wiem, że 'coś jest nie tak, jak powinno'. Ostatecznie jednak wybory są moje, i czy skorzystam, czy wprowadzę zmiany, czy w ogóle uznam je za niezbędne... Na ogół, im lepiej czuję się ze sobą i swoim życiem, tym mniej obchodzi mnie zdanie innych. Ignoruję, żartuję, informuję, odcinam się ostrzej - kolejno etapami, sprawdzając, na którym uporczywy rozmówca pojmie nietakt, którego się dopuszcza. Jeśli dopiero na ostatnim, oznacza to dystans i rychłe zakończenie znajomości.

Np. to jest nie tak ze ktoś się wtrąca i daje sobie prawo żeby cie pouczać mimo że o rady nie prosiłas. Reszta to bełkot psychologiczny który każe nam zawsze winy szukać w sobie bo przecież jeśli coś nas irytuje to jest to w nas 😒 to są bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Np. to jest nie tak ze ktoś się wtrąca i daje sobie prawo żeby cie pouczać mimo że o rady nie prosiłas. Reszta to bełkot psychologiczny który każe nam zawsze winy szukać w sobie bo przecież jeśli coś nas irytuje to jest to w nas 😒 to są bzdury. 

Owszem, w takiej sytuacji warto się zastanowić przede wszystkim nad sobą, by ewentualnie mieć możliwość wyciągnięcia dla siebie korzyści. Na tym polega nabywanie samoświadomości i rozwój osobisty oraz odkrywanie postrzegania własnej osoby przez innych, co z kolei daje możliwość korygowania się wedle uznania. Niemniej, ludzie niepewni swojego stanowiska najczęściej odbierają czyjeś uwagi od razu jako zagrożenie i skupiają się na obronie, zamiast na spokojnie przeanalizować informacje, którą pozyskali. I również te niechciane mogą się okazać bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metotrexat

a dlaczego mam sobie z nimi radzić? To ONI mają problem, nie ja. Mnie ze sobą jest dobrze i nie ma najmniejszego powodu, dla którego mam słuchać tego co ktoś plotkuje na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Nenesh napisał:

Owszem, w takiej sytuacji warto się zastanowić przede wszystkim nad sobą, by ewentualnie mieć możliwość wyciągnięcia dla siebie korzyści. Na tym polega nabywanie samoświadomości i rozwój osobisty oraz odkrywanie postrzegania własnej osoby przez innych, co z kolei daje możliwość korygowania się wedle uznania. Niemniej, ludzie niepewni swojego stanowiska najczęściej odbierają czyjeś uwagi od razu jako zagrożenie i skupiają się na obronie, zamiast na spokojnie przeanalizować informacje, którą pozyskali. I również te niechciane mogą się okazać bardzo przydatne.

Masz mózg przesiakniety psychologicznymi bzdurami. Myślisz jeszcze samodzielnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz mózg przesiakniety psychologicznymi bzdurami. Myślisz jeszcze samodzielnie? 

po prostu nie zrozumiałeś co napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, 5% o urodzie modela napisał:

po prostu nie zrozumiałeś co napisała

Podobnie jak ty mnie. Autentyczne to było w chúj. Nie trawię ludzi robotów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz mózg przesiakniety psychologicznymi bzdurami. Myślisz jeszcze samodzielnie? 

Doświadczenie, które się sprawdza, dlatego polecam każdemu życie nie tyle wygodne, ile świadome. Czytanie ze zrozumieniem, głębsza analiza tematu i kultura dyskusji również służą czemuś. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

W peezdzie ich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Nenesh napisał:

Doświadczenie, które się sprawdza, dlatego polecam każdemu życie nie tyle wygodne, ile świadome. Kultura dyskusji również służy czemuś. Pozdrawiam!

Można żyć i świadomie i wygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Podobnie jak ty mnie. Autentyczne to było w chúj. Nie trawię ludzi robotów. 

nie trawisz ludzi inteligentnych z powodu kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja unikam prawie całej rodziny. Tylko z jednej strony mamy są kuzyni, kuzynka którzy trzymają japę cicho, inni zawsze albo szukali sensacji albo mieli ubaw, że taki stary a nadal z rodzicami i nadal nikogo nie ma. Wczoraj poszedłęm sobie na wieczór do lekarki a tam? Rozpoznały mnie dwie babki plotkary których conajmniej 20  lat nei widziałem, i się zaczęło. Oczywiście temat śmierć, kto kiedy. Najdziwniejsze było że nagle obchodziło je moje życie i czy mam coś do opowiedzenia o kuzynkach, kuzynach z którymi nie mam kontaktu. Trzeba mieć pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellola

Ja zyje niestandardowo i wiem, ze wiele osob tego nie rozumie i czasem sa komentarze. Zwykle mnie to smieszy, zwlaszcza gdy ten ktos to osoba, ktora ma taki swiatopoglad i zycie, jakiego ja dokladnie nie chce miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

nie trawisz ludzi inteligentnych z powodu kompleksów.

Jeśli lepiej ci się żyje z taka wersją to wierz w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsamsiedzainic

Ruchy i zapisujecie sie na zapisani sobie tam są całkiem spokojne choć trochę nawiedzone, ale przynajmniej nie tak wybredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

"Krytyka (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli lepiej ci się żyje z taka wersją to wierz w nią.

Na wiarę bierze się coś gdy nie ma dostatecznych dowodów. W tym wypadku są to wnioski z twoich wypowiedzi. Na poziom mojego życia to nie wpłynie, na twoje może jeśli zastanowisz się chwile nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, 5% o urodzie modela napisał:

Na wiarę bierze się coś gdy nie ma dostatecznych dowodów. W tym wypadku są to wnioski z twoich wypowiedzi. Na poziom mojego życia to nie wpłynie, na twoje może jeśli zastanowisz się chwile nad sobą.

Pocałuj mnie w dupe. Wyciągnij sobie gila z nosa bo wnioski ci wychodzą średnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym nie należy się wtrącać gdy dwoje rozmawia. Matka kultury nie nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Najwazniejsze w tej definicji jest słowo "myslenia"

A nie pi3rdöl3nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Poza tym nie należy się wtrącać gdy dwoje rozmawia. Matka kultury nie nauczyła.

no niestety na publicznym forum musisz liczyć się z tym że raz na jakiś czas wpadnie taki cham jak jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, 5% o urodzie modela napisał:

no niestety na publicznym forum musisz liczyć się z tym że raz na jakiś czas wpadnie taki cham jak jak:(

Gorzej jak z takim chamem któraś wpadnie. Będzie paradnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Gorzej jak z takim chamem któraś wpadnie. Będzie paradnie. 

mam ładne oczy i długie gęste rzęsy, więc jest nadzieja że przynajmniej dziecko będzie miało śliczne oczęta. Zawsze to jakiś plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

mam ładne oczy i długie gęste rzęsy, więc jest nadzieja że przynajmniej dziecko będzie miało śliczne oczęta. Zawsze to jakiś plus.

Może jesteś równie bezplodny co w swoim pisaniu. Zawsze to jakiś plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może jesteś równie bezplodny co w swoim pisaniu. Zawsze to jakiś plus.

no niestety ale sprawność bojowa żołnierzy jest na wyższym poziomie niż mój język.

Nic to, ide sobie, bo mam wrażenie że chyba jesteś do mnie negatywnie nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pstryk
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

no niestety ale sprawność bojowa żołnierzy jest na wyższym poziomie niż mój język.

Nic to, ide sobie, bo mam wrażenie że chyba jesteś do mnie negatywnie nastawiony.

No to idź. Do widzenia nie do zobaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×