Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafał95

mam szanse?

Polecane posty

Gość Rafał95

Cześć 🙂

Jestem pierwszy raz na tej stronie,nie bardzo wiem gdzie założyć temat.Chciałbym wam opowiedzieć swoją historię i posłuchać co o tym wszystkim sądzicie bo ja sam juz nie wiem..

 

Mam na imię Rafał,mam 24 lata.Mieszkam z mamą i dwójką młodszego rodzeństwa.Trzy lata temu zmarł mi ojciec.Nigdy go nawet nie lubiłem,bił i poniżał moją mamę gdy byłem dzieckiem.

Jednak po jego śmierci wiele jego obowiązków spadło na mnie jako na najstarszego syna.Głównie finansowych.Mama nie pracuje ze względu na stan zdrowia,więc to głównie na mnie to wszystko spadło(ma jakieś tam śmieszne zasiłki).Dlatego od 20 roku życia tyram po jakiś magazynach.Obecnie zmieniłem pracę i jest już trochę lepiej,ale wiecie jak to u nas w kraju.. 😉

Chciałbym się w końcu usamodzielnić.Zarabiam całkiem dobrze,jednak to nie wystarczy na utrzymanie dwóch domów,gdybym sobie coś ewentualnie wynajął.Tkwie w martwym punkcie i nie mogę ich tak zostawić!

Życie uczuciowe? Praktycznie nie istnieje.Jestem osobą raczej nieśmiałą i niezbyt atrakcyjną dla kobiet..tak jestem też samotny.Chciałbym bardzo kogoś poznać,ale one się tylko na mnie krzywo patrzą.Jestem nudziarzem,nie mam o czym rozmawiać.Znajomi? Wielu dało sobie ze mną spokój gdy poświęciłem się rodzinie..pie**** ich.

Ostatnio otworzyłem oczy,że muszę coś w swoim zyciu zmienić bo latka lecą a ja praca,dom,praca,dom.Dajcie mi jakieś rady jak mam normalnie funkcjonować.

Co robię źle w swoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×