Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddd

Będzie rozwód po 25 latach

Polecane posty

Gość ddd

On jeszcze nie ma pojęcia jaką mam niespodziankę.Mam już go dość, arogancki, bezczelny na moim utrzymaniu, żadnej pomocy internet, flirtowanie na forach z panienkami, brak seksu, ciągle obrażanie mnie, psycholka to imię moje, mam się ciągle leczyć, kłamca 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

Jestem niezależna i samodzielna.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

Miałam jeszcze nadzieję, zawsze mnie tak zmanipulował, wypieral się wszystkiego, a ja głupia wierzyłam, w środku męczyłam się z tym wszystkim, postanowiłam już, on już wie, oczywiście wypiera się wszystkiego, manipulant do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od dawna wtedy jesteś samotna ,teraz to tylko uprawomocnisz .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś
Dnia 5.01.2020 o 04:21, Gość ddd napisał:

On jeszcze nie ma pojęcia jaką mam niespodziankę.Mam już go dość, arogancki, bezczelny na moim utrzymaniu, żadnej pomocy internet, flirtowanie na forach z panienkami, brak seksu, ciągle obrażanie mnie, psycholka to imię moje, mam się ciągle leczyć, kłamca 100%.

Ja z obserwacji już widze że psycholka, jak on z tobą daje rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semmi
Dnia 5.01.2020 o 04:56, Pedalski_Głosik napisał:

Weź swoje życie we własne ręce i poczuj się wolna, niezależna, samodzielna 🙂

przestań píerdolić te feministyczne legendy, czeka ją hoojowa przyszłość, kota kupić zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie zawsze to feministyczne wyobrażenie , są faceci którzy oprócz gadki i seksu nic nie robią uważając się za alfa. Kompletnie nie nadają się na związki ale bardzo pożądani przez mężatki. Umieją nawijać makaron na uszy, bajerować, seks i nic więcej nie umieją bo i po co skoro pełno amatorek na ich usługi. Skoro ma się taki egzemplarz to czas się odciąć bo jaka przyszłosc ? Niech zasmakuje życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×