Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pomijajac internet, czy kobiety powiedzmy o wygladzie 6 na 10 tez maja duzo propozycji randek w swiecie realnym?

Polecane posty

Gość gosc

i pokrewne pytanie... czy kasjerki w sklepach typu Zabka tez sa czesto podrywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nie wiem jak jest ale wątpie, żeby tak było. Internet jest miejscem specyficznym bardzo. Wielu tam desperatów bez własnych wymagań i piszą do każdej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111

Jeżeli chodzi o dziewczyny, które ja oceniam na 6/10, to nie, ale może ja jako kobieta, której daleko do modelki patrzę bardziej pobłażliwym okiem. U mnie w pracy jest kilka dziewczyn, które oceniam na te 6/10 i nikt do nich nie podbija, a jest kilka które mają dobre minimum  8/10, wyglądają jak hostessy/modelki, jedna przypomina dosłownie Wodziankę Wojewódzkiego, wszystkie są bardzo szczupłe (ze dwie chyba mają niedowagę), jedna z nich może nie tak bardzo szczupła tylko tak w miarę , ale do tego biuściasta, ładna z twarzy, przebojowa i te mają powodzenie, są zaczepiane, adorowane, faceci są dla nich ewidewntnie milsi. Dodam, że przystojnych facetów w firemce w której jak pracuję wielu nie ma, może w porywach do 3 z czego żaden nie wygląda jak typowy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
4 minuty temu, Gość gość111 napisał:

Jeżeli chodzi o dziewczyny, które ja oceniam na 6/10, to nie, ale może ja jako kobieta, której daleko do modelki patrzę bardziej pobłażliwym okiem. U mnie w pracy jest kilka dziewczyn, które oceniam na te 6/10 i nikt do nich nie podbija, a jest kilka które mają dobre minimum  8/10, wyglądają jak hostessy/modelki, jedna przypomina dosłownie Wodziankę Wojewódzkiego, wszystkie są bardzo szczupłe (ze dwie chyba mają niedowagę), jedna z nich może nie tak bardzo szczupła tylko tak w miarę , ale do tego biuściasta, ładna z twarzy, przebojowa i te mają powodzenie, są zaczepiane, adorowane, faceci są dla nich ewidewntnie milsi. Dodam, że przystojnych facetów w firemce w której jak pracuję wielu nie ma, może w porywach do 3 z czego żaden nie wygląda jak typowy model.

Przepraszam, drobna poprawka, jest jedna dziewczyna mocne 6/10, może nawet 7/10 i jeden kolega czasem z nią chodzi na obiadki, ale w tym samym czasie przyszli do pracy i może to ich łączy, nie wiem, w mojej ocenie jest ładna i zgrabjna, ale poza jednym nieśmiałym kolegą nikt z nią nie flir/tuje, przy czym to nie typ sek/sbo/by. I jest jedna diewczyna, która jest według mnie minimum 7/10, ale nie ma powodzenia (przynajmniej w pracy), ale ona jest chyba z tych nieśmiałych i nie wiem czy to ma znaczenie, ale ma niestety problemy z cerą, ale jest śliczna, bardzo zgrabna, do tego wydaje się być ciepła, miła. Może to facetów oniesmiela, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×