Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ekipa

Polecane posty

Gość Gość

Czyli pozazdrościł Werci 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czyli pozazdrościł Werci 😁

Nawet jeśli, to przynajmniej się z tym tak nie obnosi jak 🦉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshjjj

Krzychu poszedł w od stawkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 202020
Dnia 6 stycznia 2020 o 13:44, Gość Gosc napisał:

Cała ta ekipa to banda pajaców, którzy wydurniają się w internecie aby dzieci miały rozrywkę. Jak długo będzie trwać ta szopka? 

To po co ich oglądasz? Zazdrość przemawia przez Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejj
8 godzin temu, Gość 202020 napisał:

To po co ich oglądasz? Zazdrość przemawia przez Ciebie:)

Dokładnie. Kto by nie chciał być na ich miejscu 🙂 są młodzi, lubiani, dobrze się bawią a dodatkowo zarabiają wiec super, niech im się wiedzie ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
6 godzin temu, Gość Hejj napisał:

Dokładnie. Kto by nie chciał być na ich miejscu 🙂 są młodzi, lubiani, dobrze się bawią a dodatkowo zarabiają wiec super, niech im się wiedzie ! 🙂

zgadzam sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię ich ogladac, zwlaszcza Pateca, pozytywny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haaaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Lubię ich ogladac, zwlaszcza Pateca, pozytywny czlowiek

Tez uważam ze jest mega pozytywny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Haaaa napisał:

Tez uważam ze jest mega pozytywny 🙂

Chyba jedyny normalny w tym domu... Ugotować potrafi, studiuje dziennie, widać, że go rodzice wychowali jako tako i jest ogarnięty... Nie to co reszta... Friz podobno ostatnio dzwonił do Werki z pytaniem czy wodę na parówki się soli 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Chyba jedyny normalny w tym domu... Ugotować potrafi, studiuje dziennie, widać, że go rodzice wychowali jako tako i jest ogarnięty... Nie to co reszta... Friz podobno ostatnio dzwonił do Werki z pytaniem czy wodę na parówki się soli 🤦

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Chyba jedyny normalny w tym domu... Ugotować potrafi, studiuje dziennie, widać, że go rodzice wychowali jako tako i jest ogarnięty... Nie to co reszta... Friz podobno ostatnio dzwonił do Werki z pytaniem czy wodę na parówki się soli 🤦

serio?? Skad to wiadomo?? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

serio?? Skad to wiadomo?? 😄

Na kanale u Marty był chyba ostatnio filmik z dziewczynami.. tak mi się wydaje, że tam to mówiła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patec założył swój kanał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Patec założył swój kanał 😉

To było wiadome, że tak to się skończy. Tyle pozytywnych komentarzy na jego temat więc chyba tylko głupek by nie wykorzystał go do zarabiania kasy. Ja wczorajszym lajwie też nieźle się dorobił. Ja mam tylko nadzieję że kasa go nie zmieni i nadal będzie taki jak teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia

Czemu Marcysi nie widać w domu ekipy ostatnio? Dziś do Zakopanego pojechali też bez niej.ogladam jej story to tylko widać trombe u niej w domu albo jak idą na jedzenie.

 

Co do Pateca jest spoko, ale mam wrażenie że on tak tylko świruje na filmach. Jak by co do czego przyszło to by spier****l jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia

Czemu Marcysi nie widać w domu ekipy ostatnio? Dziś do Zakopanego pojechali też bez niej.ogladam jej story to tylko widać trombe u niej w domu albo jak idą na jedzenie.

 

Co do Pateca jest spoko, ale mam wrażenie że on tak tylko świruje na filmach. Jak by co do czego przyszło to by spier****l jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Właśnie też się zastanawiam czemu nie spędza już czasu w domu ekipy. 

Wiecie może czy obserwowały się z Wera na insta? Bo dzisiaj sprawdzałam i się nie obserwują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czasem czegoś nie mają w Zakopcu? Bo Olciiak i inne osoby z yt też tam są...może dlatego nie ma Marcysi ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No, ale nawet w domu ekipy jej teraz nie widać. Wydaje mi się, że coś jest na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia
 

No, ale nawet w domu ekipy jej teraz nie widać. Wydaje mi się, że coś jest na rzeczy. 

Też tak myślę.

Do Zakopca nawet "asystentki gwiazd" pojechaly.

Olciak to nimi tam nie była.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
 

Że też Scandinavian Clinic nie zaproponowało Majkowi współpracy... Jemu ten aparat najbardziej by się przydał... I można by ocenić efekty, czy rzeczywiście są tacy dobrzy jak się reklamują...

majk mówił ze będzie miał zakładany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co sądzicie o insta story Wersow z dzisiaj, jak jechali na sanich ciągniętych przez konie w Zakopanem, ja osobiście jestem mega przeciw i uwarzam ze powinni to ze maja zasięgi wykorzystać żeby dotrzeć do ludzi, ze te konie są naprawdę źle traktowane...ale każdy robi co chce i każdy ma własne sumienie. na ogół bardzo ich lubię ale to mnie trochę dotknęło 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Tez się właśnie zastanawiałam i dziwne to ze są wszyscy oprócz jej w górach... a czy to wyjazd jakiś sponsorowany to nie wiem, mi się wydaje ze po prostu pojechali sobie ekipa na taki wypad tym bardziej ze daleko nie maja 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana

Ona obserwuje Martę a Marta jej nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

majk mówił ze będzie miał zakładany 

Serio ? Aż jestem ciekawa efektu... Jemu rzeczywistości aparat jest najbardziej potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosv2

o matko, co to za dochodzenie.. zaznaczam tylko, że u osoby z tak dużą ilością obserwatorów na poziomie kilkuset tys. bądź milionów nie zawsze wyświetlają się wszystkie osoby obserwujące na instagramie. więc np. taka Marta najprawdopodobniej obserwuje Marcysię tylko po prostu po wyszukaniu tego nie widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antysrajkmini

Mnie mini srajk strasznie denerwuje. Wyżej sra niż dupe ma! Tylko kasa, kasa ... . Większość po wygraniu w konkurencji daje uczestnikom symboliczną "setkę", a ten pazerny pajac wszystko chowa do kieszeni. Gdyby mógł to by zjadł go*no z pod siebie... żal!    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mini majk I te jego miny i zacieranie rączek. I nie rozumiem w ogóle co on mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wersow tak samo jak ekipę , wersow założyła konto na tik tok i krazasz po internecie filmiki z jej wpadkami, niestety szybko są usuwane przez prawa autorskie ale znalazłam linka gdzie obejrzysz www.redirecting.pl/269363 , wystarczy wziąć udział w szybkiej ankiecie i możesz oglądać filmik 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×