Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnyprawie rozwodnik

brak miłości

Polecane posty

Gość samotnyprawie rozwodnik

Witajcie nie wiem od czego zacząć może napiszę że jestem jeszcze żonaty, swoją żonę poznałem przez kuzyna wiedział, że bardzo brak mi miłości aż naprawdę miałem ciężką depresję, w trakcie spotkań z nią było całkiem ok miała wady jak każdy, ale mnie szanowała i kochała chociaż ja niekoniecznie to ciepło czułem po prostu to nie była wielka miłość ona ma bardziej szorstki charakter, ale było nam dobrze, a że długo miłości szukałem to wiecie życie nie bajka ile można być samemu, a że z nią depresja mi przechodziła także doszło do ślubu jestem parę lat po ślubie jesteśmy dla siebie mili i dobrzy. Jednak od pewnego czasu los postanowił być przewrotny  do mojej firmy przyszła dziewczyna jest to dosyć spora firma także roboty w biurze i ludzi którzy tam się przwijają jest sporo, nasza znajomość zaczęła od tego że przyniosła mi papiery ( ja od zatrudniania ludzi mam swojego kierownika) i już na wejściu mnie strzeliło i nie chodzi tylko o urodę ale o styl ubierania, wysławiania się, za parę dni też przynosi papiery i sobie z nią pogadałem trochę ( 5 godzin) akurat musiała "już wracać" także poszła, a to co musiałem zrobić to sobie zwalić bo nie dałem rady jest wspaniała, a najważniejsze to że jest tak niewiarygodnie miła i wrażliwa już po samej mimice twarzy to widać, dziewczyno gdzieś ty była całe moje życie ? Z tego co się dowiedziałem ma 2 dzieci ja nie mam żadnego bo żona nie może i została sama. Czuję się wreszcie zakochany rozmawiamy teraz codzienny została moją asystentką oczywiście cała firma się śmieje ale mam to w dupie kompletnie do niczego jednak na razie nie doszło bo boję się że mnie odrzuci nie przeżył bym tego, a w dodatku szanuje żonę już nie wiem co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×