Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wygląd i pieniądze się nie liczą!

Polecane posty

Bo tutaj 80% facetów pisze w stylu "millenium, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" i jak to żadna nie chce wartościowego mężczyzny tylko na chada leci. Więc kamieniste poletko posłużyło mi za brutalną metaforę niewiasty:classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nie do końca rozumiem co masz na myśli, ale to pewnie dlatego, że jeszcze się w to piękne miejsce nie wgryzlam😏. A poletko zawsze jest, to nasz obskurny bezdomny wózek z bagażem życiowym, że się tak metaforycznie wyrażę

 

Bo tutaj 80% facetów pisze w stylu "millenium, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" i jak to żadna nie chce wartościowego mężczyzny tylko na chada leci. Więc kamieniste poletko posłużyło mi za brutalną metaforę niewiasty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląd z tego co widzę jest najważniejszy na świecie. Najdziwniejsze jest jednak to, że każdy (przynajmniej ten kto ma na to jakąkolwiek szansę) - chce być "naj", ale gdy zauważają to u bliźnich kłamliwie traktują go z wywyższeniem, jakgdyby sami tacy nie byli...😂 Małe robaczki. Świat jest przepełniony obłudą.

O wygląd trzeba dbać. Jednak ma być środkiem do celu (nie ma wyjścia, taki jest świat) ale nie celem samym w sobie.

Zdrowie, szczęście, wygląd i pieniądze to recepta na sukces życiowy.

Przekonania to coś co determinuje nasze jestestwo, ale to osobny temat. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

 

Bo tutaj 80% facetów pisze w stylu "millenium, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" i jak to żadna nie chce wartościowego mężczyzny tylko na chada leci. Więc kamieniste poletko posłużyło mi za brutalną metaforę niewiasty

 

Aaaa... no tak... powinnam się domyślić😎 W "Nieznośnej lekkości bytu", znalazlam kiedyś zabawne okreslenie, że bohater "niczym cierpliwy rolnik uprawiał swoje poletko", to znaczy zaliczał kolejne romanse😏😏 Bardzo to do mnie przemówiło...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Aaaa... no tak... powinnam się domyślić😎 W "Nieznośnej lekkości bytu", znalazlam kiedyś zabawne okreslenie, że bohater "niczym cierpliwy rolnik uprawiał swoje poletko", to znaczy zaliczał kolejne romanse😏😏 Bardzo to do mnie przemówiło...😉

Czyli wynika z tego że wina leży po obydwu stronach. Rolnikom brak cierpliwości a poletka coraz bardziej kamieniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Wygląd jest ważny - bo ta druga osoba musi się podobać. Dobre zarobki świadczą o zaradności i też są istotne w życiu. Bo życie to nie mydlana telenowela lub głupkowate romansidło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

Czyli wynika z tego że wina leży po obydwu stronach. Rolnikom brak cierpliwości a poletka coraz bardziej kamieniste

Można tak powiedzieć. Choć wątpię by któraś kobieta chciała mieć takiego faceta, jak pan z tej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Można tak powiedzieć. Choć wątpię by któraś kobieta chciała mieć takiego faceta, jak pan z tej książki.

Muszę uwierzyć na słowo, beletrystyka już dawno przestała mnie pociągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Muszę uwierzyć na słowo, beletrystyka już dawno przestała mnie pociągać.

Zdradzał, zdradzal, zdradzal...jest też film. Ale to dygresja. Temat główny wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×