Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy może to być alergia? Któraś z was doświadczyła czegoś takiego?

Polecane posty

Gość Gość

Witam. Pytanie może być trochę dziwne jednak martwię się. Moja córka skończyła 5 miesiecy. Wszystko do tej pory było genialnie. Książkowo a nawet i lepiej. Kilka dni temu zauważyłam że jej kupka stała się bardziej wodnista z naprawdę minimalnym śluzem. Trudno mi było określić czy to biegunka czy nie. Kupka jest bardziej wodnista, z minimalnym śluzem, jej zapach się zmienił. Myślałam że to tylko dzień jednak dzisiaj jest dzień 3. Nic się nie zmieniło. Na lepsze, bo kupka zmieniła kolor na bardziej zielonkawy. 

To moje pierwsze dziecko i jako matka 21 wieku poszperałem w internecie i może to być alergia na pokarm. Córka jest karmiona piersią więc to może być coś co ja jem. Chociaż nie wiem. 

Czy któraś z was miała podobnie? Planuję tak czy siak wybrać się do lekarza...ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jadlas cos nowego? Przyprawy? Moja córka majac 8 miesięcy już zaczęła wymiotowac moim mlekiem tak, ze na poczatku myslalam, ze jest chora. A ja zjadlam wegetarianska wedline z izolatu bialka jaja kurzego i z brokułami. Ani na jaja nie jest uczulona, ani na brokuly. W skladzie nie bylo nic, co bylo mi nieznanego ani dziwnego. Pewnie to był ten izolat białka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Boli ją brzuszek? Wysypka?

W pierwszej kolejności obstawiała bym żeby... 😉 W drugiej może stan przejściowy i odczekała obserwując jeszcze z 2 dni. 

W trzeciej obstawilabym, że może kłuje się jakaś infekcja. A na końcu dopiero alergie. Niestety pediatrzy guzik wiedzą o alergiach i często ja naddiagnozuja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jadlas cos nowego? Przyprawy? Moja córka majac 8 miesięcy już zaczęła wymiotowac moim mlekiem tak, ze na poczatku myslalam, ze jest chora. A ja zjadlam wegetarianska wedline z izolatu bialka jaja kurzego i z brokułami. Ani na jaja nie jest uczulona, ani na brokuly. W skladzie nie bylo nic, co bylo mi nieznanego ani dziwnego. Pewnie to był ten izolat białka 

Szczerze to nie. Ogólnie zazwyczaj nie jem jogurtów i zjadłam jeden. Jadłam kurczaka z przyprawą której dawno nie używałam. 

 

6 minut temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Boli ją brzuszek? Wysypka?

W pierwszej kolejności obstawiała bym żeby... 😉 W drugiej może stan przejściowy i odczekała obserwując jeszcze z 2 dni. 

W trzeciej obstawilabym, że może kłuje się jakaś infekcja. A na końcu dopiero alergie. Niestety pediatrzy guzik wiedzą o alergiach i często ja naddiagnozuja. 

Ma gazy ale to tak od początku 😃 czasami dookoła ust i czasami na policzkach ma czerwone kropki. Jakby wysypka. Znika po dniu lub dwóch i pojawia się gdzieś indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jadlas cos nowego? Przyprawy? Moja córka majac 8 miesięcy już zaczęła wymiotowac moim mlekiem tak, ze na poczatku myslalam, ze jest chora. A ja zjadlam wegetarianska wedline z izolatu bialka jaja kurzego i z brokułami. Ani na jaja nie jest uczulona, ani na brokuly. W skladzie nie bylo nic, co bylo mi nieznanego ani dziwnego. Pewnie to był ten izolat białka 

Szczerze to nie. Ogólnie zazwyczaj nie jem jogurtów i zjadłam jeden. Jadłam kurczaka z przyprawą której dawno nie używałam. 

 

6 minut temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Boli ją brzuszek? Wysypka?

W pierwszej kolejności obstawiała bym żeby... 😉 W drugiej może stan przejściowy i odczekała obserwując jeszcze z 2 dni. 

W trzeciej obstawilabym, że może kłuje się jakaś infekcja. A na końcu dopiero alergie. Niestety pediatrzy guzik wiedzą o alergiach i często ja naddiagnozuja. 

Ma gazy ale to tak od początku 😃 czasami dookoła ust i czasami na policzkach ma czerwone kropki. Jakby wysypka. Znika po dniu lub dwóch i pojawia się gdzieś indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość gość

Może zęby. Mojej małej wyszły jak miała 4 miesiące. Była wodnista kupa i wysypka na brodzie i tyłku. Nie spodziewałam się tak wcześnie zębów i tez myślałam że alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×