Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Snickers2

Pożary w Australii

Polecane posty

Gość Rumiankowa
Przed chwilą, Gość goscccc napisał:

wielu tez cudem ocalało

nie odpowiedziałaś na zadane pytanie. ja też chcę odpowiedzi : gdzie był wtedy Bóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdb
2 godziny temu, Gość Typ napisał:

Mieszkasz na tej planecie ignorancie i też odczujesz skutki, a już na pewno twoje dzieci i wnuki.

Nie mam dzieci i mieć nie będę wiec wali mnie to totalnie. Mam większe problemy niż wasze z dddupy wzięte pożary na drugim krańcu kuli ziemskiej Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecia Patyczkówna

Przestańcie !!! Ty  fanatyczko religijna zamiast tu wypisywać tandetne bzdury , padnij  na kolana i módl się o chociaż odrobinę  rozumu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumiankowa
19 minut temu, Gość goscccccccc napisał:

 A może Bóg chce pokazać, że żaden ekologizm nie zastąpi stawiania życia małego człowieka ponad wszystko. 42 mln zabitych dzieci rocznie to żaden problem dla świata. Za to problemem są dziki, pszczoły, koale. To dobrze, że człowiek ma serce dla zwierząt, ale powinien walczyć przede wszystkim o tych najmniejszych bezbronnych braci zabijanych bez żadnych skrupułów w łonach matek. I to przesuwając już wszelkie możliwe do wyobrażenia granice- gdzie świętuje się wręcz, jak w Stanach możliwość zabijania dzieci na każdym już etapie ciąży. Nawet tuż przed samym urodzeniem. Bóg nie może już na to patrzeć. Australia zalegalizowała aborcję zmieniając tym samym prawo sprzed ponad 100 lat. Bóg odpowiada niemal zaraz!

Ty wiesz co, idź do psychiatry, błagam, albo sie po prostu zabij ...

A Boga nie ma.  smutno Ci teraz? 🙂 bo mi nie. Nie ma ślubu, dzieci mam bez sakramentów, nienawidzę księży - ale pięken kościoły lubię zwiedzać. Będę w maju w mediolanie, to może i  pomodlę się za Ciebie w zabytkowej katedrze... by Ci rozumu dodało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoooo
1 minutę temu, Gość Bdbdb napisał:

Nie mam dzieci i mieć nie będę wiec wali mnie to totalnie. Mam większe problemy niż wasze z dddupy wzięte pożary na drugim krańcu kuli ziemskiej Haha 

Wpadnij jutro pod samochód, ale przeżyj okaleczona, na nic innego nie zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Rumiankowa napisał:

nie odpowiedziałaś na zadane pytanie. ja też chcę odpowiedzi : gdzie był wtedy Bóg?

I dlaczego hitlerowców nie dotknęły pożary, powodzie, głód i inne plagi egipskie, którymi niby to ten bożek "karze" ludzkość wg ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gośćoooo napisał:

Wpadnij jutro pod samochód, ale przeżyj okaleczona, na nic innego nie zasługujesz.

Daj sokój !! Tak nie wolno !

Ona i tak jest już okaleczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
1 minutę temu, Gość gość napisał:
7 minut temu, Gość Rumiankowa napisał:

nie odpowiedziałaś na zadane pytanie. ja też chcę odpowiedzi : gdzie był wtedy Bóg?

I dlaczego hitlerowców nie dotknęły pożary, powodzie, głód i inne plagi egipskie, którymi niby to ten bożek "karze" ludzkość wg ciebie.

I dlaczego hitlerowcy dożyli sędziwego wieku w dobrym zdrowiu, w dobrobycie i jeszcze polskie opiekunki im tyłki podcierały!

A może Bóg jest Niemcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
9 minut temu, Gość Rumiankowa napisał:

Ty wiesz co, idź do psychiatry, błagam, albo sie po prostu zabij ...

A Boga nie ma.  smutno Ci teraz? 🙂 bo mi nie. Nie ma ślubu, dzieci mam bez sakramentów, nienawidzę księży - ale pięken kościoły lubię zwiedzać. Będę w maju w mediolanie, to może i  pomodlę się za Ciebie w zabytkowej katedrze... by Ci rozumu dodało ...

a ja sie pomodle o twoje nawrócenie,kiedys sie przekonasz,ze jest,oby nie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te lasy australijskie tak cudownie pachniały . Eukaliptusy .Byłam tam pół roku temu . To potworne  straty ! Żal ludzi - tych którzy zginęli ,tych którzy żyją ,ale w panicznym lęku i bólu . 

To jest wręcz niewyobrażalny kataklizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
20 minut temu, Gość gość napisał:

hahaa... nawiedzona ...ko. Powiedz w czym żyjące,czujące zwierzęta, z wykształconym układem nerwowym są gorsze od zlepków komórek i płodów gatunku ludzkiego? Przerwanie ciąży i pozbycie się zarodka który do co najmniej 20 tygodnia nic nie czuje i nie jest świadome, jest be, ale jak ginie pół miliarda zwierząt w niewyobrażalnych cieprieniach to już nic takiego, tylko "kara boska" 😄 Nie zazdrośćże Ci takiego boga.

czy ty jestes takim ...em czy tylko udajesz? dziecko w 20 tygodniu juz ma w pełni wykształcone narzady i uklad nerwowy jak dorosly czlowiek,baa...juz w 5 tyg bije dzieciątku serduszko ,ma rączki i nózki...z kim ja tu dyskutuje,jałowa rozmowa z takimi półgłówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccc

Czytam nagłówki artykułów donoszące o tragedii Australii i rzuca mi się w oczy największe ubolewanie nad śmiercią tysięcy zwierząt. O ludziach nie pisze nikt... Paradoks naszych czasów polega na tym, że zwierzę ma większe prawa niż człowiek. Do wszystkiego: do życia, do szczęścia, do godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumiankowa
7 minut temu, Gość goscccc napisał:

a ja sie pomodle o twoje nawrócenie,kiedys sie przekonasz,ze jest,oby nie za pozno

No jak nie masz nic sensownego do roboty, to się módl za mnie nawet codziennie. Nie ma sprawy!

pozdrawiam,  Agnieszka Wiłkońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Amazonie juz ugasili? Zdanie mam takie,że ludzie bardziej płakali nad katedrą notre dame, gdzie nikt nie zginął, niz nad Amazonia czy Australia. Wszyscy piernicza o ekologii, ratowaniu świata a jak coś sie dzieje, to może skupmy się na tym co trump wywija, a w Australii pomodlmy sie o deszcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna00
3 minuty temu, Gość goscccccc napisał:

Czytam nagłówki artykułów donoszące o tragedii Australii i rzuca mi się w oczy największe ubolewanie nad śmiercią tysięcy zwierząt. O ludziach nie pisze nikt... Paradoks naszych czasów polega na tym, że zwierzę ma większe prawa niż człowiek. Do wszystkiego: do życia, do szczęścia, do godności.

bo pomiędzy  około 30 ludźmi a  prawie połową miliona zwierząt jest o g r o m n a  różnica ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość goscccccc napisał:

Czytam nagłówki artykułów donoszące o tragedii Australii i rzuca mi się w oczy największe ubolewanie nad śmiercią tysięcy zwierząt. O ludziach nie pisze nikt... Paradoks naszych czasów polega na tym, że zwierzę ma większe prawa niż człowiek. Do wszystkiego: do życia, do szczęścia, do godności.

To albo nie umiesz czytać, albo jesteś zwykłą kłamliwą, manipulatorską ścierką:

wyborcza.pl/7,75400,25569224,australia-w-ogniu-splonelo-juz-480-mln-zwierzat-i-ponad-1000.html?disableRedirects=true7

forbes.pl/wiadomosci/mapa-pozarow-w-australii-infografika-tragedii/rxyzvc8

polsatnews.pl/wiadomosc/2020-01-02/ogien-pochlania-australie-zginelo-juz-co-najmniej-17-osob/

polskatimes.pl/australia-pozary-buszu-moga-trwac-jeszcze-wiele-miesiecy-zdjecia-mapa-w-ogniu-gina-zwierzeta-i-ludzie-wideo/ar/c1-14696959

Faktem jest jednie to, że zginęło kilkadziesiąt osób, bo ludzie mogą się ewakuować (i się ich ewakuuje). Pół miliarda zwierząt, które nie miały żadnych szans na ucieczkę, to jednak chyba "ciut" więcej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga
9 minut temu, Gość gosccccc napisał:

czy ty jestes takim ...em czy tylko udajesz? dziecko w 20 tygodniu juz ma w pełni wykształcone narzady i uklad nerwowy jak dorosly czlowiek,baa...juz w 5 tyg bije dzieciątku serduszko ,ma rączki i nózki...z kim ja tu dyskutuje,jałowa rozmowa z takimi półgłówkami.

Odpiszę, mimo że ine piszesz do mnie.

ja urodziłam się w 29 tygodniu, w latach 80tych. mialam żyć 3,4 dni. ha.

I co? czy uczynilo mnie to świętoj**liwą babą? nie. W kościele ostatni raz byłam jak miałam 19 lat. ufff. Popieram prawo do aborcji. nawet zastanawiałam się przez jeden calutk idzień, czy nie usunąć nieplanowanej ciąży, jak zrobilam test w 2010 roku. bo  na szczęście od dosć dawna mieszkam w kraju, w którym kobiety mają jakies prawa, inne niż tylko by  gotować obiady i prać pościel. Dziecko urodzilam, kocham je nad życie, wyobraź sobie  że kobirta popierająca aborcję jest zdolna kochać dziecko!! nieeeee, to sie Tobie w głowie nie zmieści.

dobrej nocy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość gośćoooo napisał:

Wpadnij jutro pod samochód, ale przeżyj okaleczona, na nic innego nie zasługujesz.

przeciętny katol w czystym wydaniu 😄 tak właśnie wygląda to wasze wypełnianie przykazan 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoooo
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

przeciętny katol w czystym wydaniu 😄 tak właśnie wygląda to wasze wypełnianie przykazan 😄

pudło. Nie chodzę do kościoła ani nie spowiadam się od ośmiu lat. szkoda, że tylko od ośmiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
11 minut temu, Gość Baba Jaga napisał:

Odpiszę, mimo że ine piszesz do mnie.

ja urodziłam się w 29 tygodniu, w latach 80tych. mialam żyć 3,4 dni. ha.

I co? czy uczynilo mnie to świętoj**liwą babą? nie. W kościele ostatni raz byłam jak miałam 19 lat. ufff. Popieram prawo do aborcji. nawet zastanawiałam się przez jeden calutk idzień, czy nie usunąć nieplanowanej ciąży, jak zrobilam test w 2010 roku. bo  na szczęście od dosć dawna mieszkam w kraju, w którym kobiety mają jakies prawa, inne niż tylko by  gotować obiady i prać pościel. Dziecko urodzilam, kocham je nad życie, wyobraź sobie  że kobirta popierająca aborcję jest zdolna kochać dziecko!! nieeeee, to sie Tobie w głowie nie zmieści.

dobrej nocy

 

no i czym ty sie chwalisz pusta babo ? ze pochwalasz morderstwo,super,ciekawe czy się chwaliłas swojemu dziecku,ze przez chwile chcialas je zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccuoo
13 minut temu, Gość gośćoooo napisał:

pudło. Nie chodzę do kościoła ani nie spowiadam się od ośmiu lat. szkoda, że tylko od ośmiu.

szatan się cieszy,ze twoja dusza jest w jego łapskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gosc
1 godzinę temu, Gość goscccc napisał:

 

to jest zycie ludzkie od samego poczęcia, to chyba ty nic nie wiesz ignorancie,zyjemy w czasach ostatecznych,Bóg daje jeszcze czas na nawrócenie.Tak ja byłam u spowiedzi na szczescie dostąpiłam łaski nawrocenia,tobie tez jej zyczę.Ten ekosystem i srodowisko to moze byc zmiecione w sekunde.jezeli ludzkosc bedzie postępowac tak jak postepuje

A u kogo ty się spowiadalas? U księdza który jest takim samym smiertelnikiem grzesznym jak ty? W dzień spowiada a w nocy ma myśli źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Iibed napisał:

dzięki jkafeterii człowiek widzi ilu na tym świecie jest wariatów, proponuję wykuć miecze i rozpocząć krucjatę krzyżową i niszczyć ginekologów dokonujących aborcji śpiwajać religijne pieśni miłujące bliżniego 😄

 

Jak nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że ktoś jest  idi0tą. Dziś, jak widać, taki idi0ta radośnie obwieszcza się całemu światu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosccccc napisał:

czy zycie misiow jest wazniejsze od zycia ludzkiego?nie obchodzi cie fakt ze w roku 2019 zostalo zabitych 42 milionow dzieci w lonach matek?morderstwo z zimna krwią na niewinnych ludzkich istotach.Bóg chce dac do zrozumienia ze zycie ludzkie to wartosc nadrzedna,płaczemy nad koalami a nie umiemy zapłakać nad zabijanymi dzieciątkami?

Jezeli tych misiow jest tylko kilka tysiecy to zdecydowanie wazniejsze od 7 bilionow ludzi.  Ludzie nie sa gatunkiem zagrozonym, a misie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Własnie obejrzałam zdjęcia, siedze i ryczę... 😞

Biedne zwierzątka. Podobno zgineło ich 500 mln!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
5 godzin temu, Iibed napisał:

dzięki jkafeterii człowiek widzi ilu na tym świecie jest wariatów, proponuję wykuć miecze i rozpocząć krucjatę krzyżową i niszczyć ginekologów dokonujących aborcji śpiwajać religijne pieśni miłujące bliżniego 😄

 

warietem to wlasnie tacy jak ty sa,co sie kiedys przekonają jak jest naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc123
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jezeli tych misiow jest tylko kilka tysiecy to zdecydowanie wazniejsze od 7 bilionow ludzi.  Ludzie nie sa gatunkiem zagrozonym, a misie sa.

zycie ludzkie ma wiekszą wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc123
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jezeli tych misiow jest tylko kilka tysiecy to zdecydowanie wazniejsze od 7 bilionow ludzi.  Ludzie nie sa gatunkiem zagrozonym, a misie sa.

zycie ludzkie ma wiekszą wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość goscccc123 napisał:

zycie ludzkie ma wiekszą wartość

Nie. Nie ma. To żywe stworzenie i to żywe stworzenie. Oba stworzył Bóg. Nie jesteś dobra chrzescijanka, skoro piszesz takie bzdety,tylko chora psychicznie osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Gdzie był twój bóg podczas gdy miliony ludzi ginęły w obozach koncentracyjnych?

A gdzie był człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×