Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Snickers2

Pożary w Australii

Polecane posty

Gość
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja myślę, że ludzie prędzej zrezygnują z jedzenia mięsa niż z rozmnażania się. Rozmnażanie się to jednak bardzo silny popęd . Ludzie to robili, robią i będą to robić. Niezależnie od tego czy jest głód, wojna czy po prostu bieda. Co więcej, im mniej sprzyjające warunki tym bardziej ludzie się mnożą.

Jednak jestem jak najbardziej za ograniczaniem tak jedzenia mięsa jak i mnożenia się ludzi.

Ależ ja nie mówię, że ludzie powinni zrezygnować z rozmnażania. Wystarczy, że ograniczą, tak by ilość ludności spadała w rozsądnym tempie. Ale tutaj, a nie gdzieś tam u muslimow. Tamtych trzeba trzymać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ależ ja nie mówię, że ludzie powinni zrezygnować z rozmnażania. Wystarczy, że ograniczą, tak by ilość ludności spadała w rozsądnym tempie. Ale tutaj, a nie gdzieś tam u muslimow. Tamtych trzeba trzymać z daleka.

No ale to się właśnie dzieje. Już teraz w Europie nie ma zastępowalności pokoleń i przyrost naturalny ciągle spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ależ ja nie mówię, że ludzie powinni zrezygnować z rozmnażania. Wystarczy, że ograniczą, tak by ilość ludności spadała w rozsądnym tempie. Ale tutaj, a nie gdzieś tam u muslimow. Tamtych trzeba trzymać z daleka.

No ale to się właśnie dzieje. Już teraz w Europie nie ma zastępowalności pokoleń i przyrost naturalny ciągle spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ależ ja nie mówię, że ludzie powinni zrezygnować z rozmnażania. Wystarczy, że ograniczą, tak by ilość ludności spadała w rozsądnym tempie. Ale tutaj, a nie gdzieś tam u muslimow. Tamtych trzeba trzymać z daleka.

No ale to się właśnie dzieje. Już teraz w Europie nie ma zastępowalności pokoleń i przyrost naturalny ciągle spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Nic ci nie zrobię. A skoro to nie moja, forumowiczki sprawa, to po co o tym piszesz na forum? Dla kogo to piszesz:

O niepracującej żonie, o studiach, które kończyła, o tym, ze pracowała przed urodzeniem dziecka w biurze projektowym, o tym, że jesteś marynarzem, że masz synów, o znajomych twoich dzieci, o zamawianiu obiadów w barze, o płaceniu żonie składek ZUS itd...

O proszę, jaka znawczyni mojej twórczości 😛. Piszesz magisterkę o Rescatorze?

Pisze jak chcę. I co mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

No ale to się właśnie dzieje. Już teraz w Europie nie ma zastępowalności pokoleń i przyrost naturalny ciągle spada.

Tylko, że zamiast z tego się cieszyć, rządy i społeczeństwa próbują odwrócić ten trend. Po co? No a wpuszczać do Europy różnych ciapatych nierobów to już zupełna paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

O proszę, jaka znawczyni mojej twórczości 😛. Piszesz magisterkę o Rescatorze?

Pisze jak chcę. I co mi zrobisz?

A co miałabym ci zrobić. Po prostu czytam forum i nie mam sklerozy.

OK. Przyjmuję więc, że to co piszesz na swój temat to zwykłe kłamstwa.

Nie mam więcej pytań i kończę dyskusję na temat twoich dzieci i żony, które nie istnieją i zawodu marynarza, który sobie również wymyslileś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res to cwana bestia. Na pewno nie mówi w 100% prawdy o sobie. Ja bym powiedziała ze jakieś dziecko tam ma bo pisał kiedyś ze nie ma z kim się argumentować, jedynie z jego synem który jest inteligentniejszy i ogrywa go argumentami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A co miałabym ci zrobić. Po prostu czytam forum i nie mam sklerozy.

OK. Przyjmuję więc, że to co piszesz na swój temat to zwykłe kłamstwa.

Nie mam więcej pytań i kończę dyskusję na temat twoich dzieci i żony, które nie istnieją i zawodu marynarza, który sobie również wymyslileś.

Przyjmuj sobie co chcesz, twoja sprawa, mi to wisi. 

Czas najwyższy, żebyś skończyła dyskusje na mój temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Res to cwana bestia. Na pewno nie mówi w 100% prawdy o sobie. Ja bym powiedziała ze jakieś dziecko tam ma bo pisał kiedyś ze nie ma z kim się argumentować, jedynie z jego synem który jest inteligentniejszy i ogrywa go argumentami. 

Niczego nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

Kto chce to niechaj wierzy, kto nie chce niech nie wierzy, mi na tym nie zależy 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Niczego nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

Kto chce to niechaj wierzy, kto nie chce niech nie wierzy, mi na tym nie zależy 😀.

Kocham Cie 😍🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sumie w Australi sodoma i gomora. .strasznie zepsuty kraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika4945

Patrząc na tą cała dyskusje, od początku aż do końca dochodzę do wniosku, że większość komentarzy, opinii to straszna nienawieść względem drugiego człowieka. To nie jest normalna dyskusja. Tylko przepełniona czymś złym kłótnia. Przekrzykiwanie się nawzajem...

 

Szkoda tracić czas i humor na czytanie czegoś takiego...

Na to co, się dzieję w Australii, czy Afryce nie mam nic do powiedzenia.

Sama nie mam pojęcia, kogo winić?, kogo obarczać tym? gdzie jest ta szpilka co kłuje?

Może i Bóg, kto tam wie...

Ale jak już jest to trzeba starać się działać i zapobiegać. To nie są łatwe tematy

 

Kiedyś byłam w Afryce i widziałam życie jakie wiodą tam niektórzy ludzie.

Byłam, pracowałam i pomagałam dzieciom z Boliwii. Pożary to u nich norma, co roku jest podobnie.

Ci ludzie też ciepią, a świat kieruje oczy tylko na Australie teraz a wcześniej na Brazylie.

Jedynie czego się tam nauczyłam to pokory i więcej zrozumienia dla ludzi.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewyobrażalnie duzo zwierząt spłonęło... przeglądałam te zdjęcia i nawet nie sądziłam, że aż tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czego się spodziewałas w tym szambie pełnym hejtu, jakim jest to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika4945

Rescator, wiesz może i masz rację po części. 

Niektóre tematy tutaj, czy odpowiedzi niektórych ludzi są "z kosmosu"

Tylko, że zobaczyłam ten temat i po prostu nie mogłam przejść obojętnie...

Ale myślę, że są tez tutaj ludzie, którzy umieją normalnie pisać i dyskutować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogień trawi wszystko co spotka na swojej drodze bez wyjątku czy to człowiek/zwierzę/las czy jakiś budynek, ale nie rozumiem co ma do tego aborcja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogień trawi wszystko co spotka na swojej drodze bez wyjątku czy to człowiek/zwierzę/las czy jakiś budynek, ale nie rozumiem co ma do tego aborcja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika4945

Rescator, wiesz może i masz rację po części. 

Niektóre tematy tutaj, czy odpowiedzi niektórych ludzi są "z kosmosu"

Tylko, że zobaczyłam ten temat i po prostu nie mogłam przejść obojętnie...

Ale myślę, że są tez tutaj ludzie, którzy umieją normalnie pisać i dyskutować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Monika4945 napisał:

Rescator, wiesz może i masz rację po części. 

Niektóre tematy tutaj, czy odpowiedzi niektórych ludzi są "z kosmosu"

Tylko, że zobaczyłam ten temat i po prostu nie mogłam przejść obojętnie...

Ale myślę, że są tez tutaj ludzie, którzy umieją normalnie pisać i dyskutować.

 

Owszem, są. Ale często nie mają szansy, bo zjawiają się trole, hejterzy którzy swoimi wtrętami uniemożliwiają normalna dyskusję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, marawstala napisał:

Ogień trawi wszystko co spotka na swojej drodze bez wyjątku czy to człowiek/zwierzę/las czy jakiś budynek, ale nie rozumiem co ma do tego aborcja... 

No cóż, jest taki dowcip z brodą, o głupim Jasiu, któremu wszystko kojarzy się z... wiadomo czym. Są też jak widać tacy, którym wszystko kojarzy się z aborcją. Albo z kara za jakieś tam grzechy. A właściwie nie jakieś tam, tylko za grzechy związane z ich obsesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Rescator555 napisał:

Owszem, są. Ale często nie mają szansy, bo zjawiają się trole, hejterzy którzy swoimi wtrętami uniemożliwiają normalna dyskusję. 

Jednym z takich troli jest Rescator555. Albo nawyzywa kobiety od peezd niemytych albo od krów. Zależy jaki ma akurat humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res ty za to ciągle piszesz , ze ci żona nie daje...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jednym z takich troli jest Rescator555. Albo nawyzywa kobiety od peezd niemytych albo od krów. Zależy jaki ma akurat humor.

 

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Res ty za to ciągle piszesz , ze ci żona nie daje...hihi

No i już szambo zaczyna wybijać, jak zwykle. Trole przylazly. Nakarmić was? To smacznego: 💩💩💩💩💩.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jednym z takich troli jest Rescator555. Albo nawyzywa kobiety od peezd niemytych albo od krów. Zależy jaki ma akurat humor.

I nie opowiadaj, że tamte coś, które zwymyslalem, to są kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

I nie opowiadaj, że tamte coś, które zwymyslalem, to są kobiety. 

Idź precz trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

następny zj;e;;b;a;ny socjalistyczny aborterski kraj, nie potrafi sobie poradzić z pożarkiem w XXI wieku. ludzie niezasługujący na tą przyrodę. dzieci i zwierzęta ofiarami ludzkiej nędzy moralnej i umysłowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka

Ktokolwiek był kiedyś w Australii, ma tam znajomego, doskonale wie, ze pożary tam to normalka. Dla rdzennych mieszkańców są bardziej intensywne niż zwykle, rozmawiając z przyjaciółką, która mieszka tam od lat, mówi, że jest tak samo, tylko bardziej czuj siare w powietrzu.

Szkoda każdego zwierzecia, ale uwierzcie mi, dla nich koala czy kangur to jak dla nas kot czy wróbel. Jadąc autraliskimi drogami na poboczach pełno zabitych kangurów, tak jak u nas kotów, lisów itp. Wystarczy włączyć sobie lokalną tv, o pożarach wlaściwie cicho, tylko nagle świat zauważył, że coś się dzieje, mimo że pożary tam zdarzają się rok rocznie, rok rocznie ginie masa zwierząt. W obrazkach telewizyjnych wygląda to jak armagedon, u nich no cóż- tak jak u nas w górach- wszyscy żaluja koni w górach, a mimo to wciąż tachają grubych turystów na szczyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaprawda

dokladnie tak jak pisze kakaka, pracowałem 10 lat w Australii, przeżyłem każdego roku taki pożar jaki widoczny jest w tv, głownie na terenach, ktore nie powinny być zasiedlane. Kiedyś Aborygeni radzili sobie z pożarami świetnie, dzisiaj oddane tereny "zwykłym" ludziom czynią większe szkoda niż kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
15 godzin temu, Gość samaprawda napisał:

dokladnie tak jak pisze kakaka, pracowałem 10 lat w Australii, przeżyłem każdego roku taki pożar jaki widoczny jest w tv, głownie na terenach, ktore nie powinny być zasiedlane. Kiedyś Aborygeni radzili sobie z pożarami świetnie, dzisiaj oddane tereny "zwykłym" ludziom czynią większe szkoda niż kiedyś. 

Czyli co? Propaganda medialna względem CO2 przybiera na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×