Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123

Kobieta szukająca faceta żeby zrobił jej dziecko. Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość 123

Widziałem na badoo że jakaś kobieta szuka kogoś kto jedynie zrobi jej dziecko. Zacząłem z nią rozmawiać ale nie sądziłem że na serio i proponuje mi noc z nią o ile bym zgodził się zrobić jej dziecko.  jedynie o tym myślę bo ona jest naprawdę atrakcyjna a ja jeszcze prawiczkiem. To chyba głupie i wiem to dobrze, czy myślicie że lepiej jej odmówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Instynkt wyzera resztki mózgu. Zegar tyka niczym bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem nie bywam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomity pomysł, jakiś casting na ojca, można by napisać program komputerowy, który porównywalby pule genowe kandydatów. A może takie coś już istnieje, ale warto, żeby było dostepne dla każdej przeciętnej kobiety czującej ciśnienie na rozród? Można by mieć każde dziecko z innym i wszystkie genialne, stworzyć taki mocarny ród nadludzi, ktorzy by panowali nad światem, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Znakomity pomysł, jakiś casting na ojca, można by napisać program komputerowy, który porównywalby pule genowe kandydatów. A może takie coś już istnieje, ale warto, żeby było dostepne dla każdej przeciętnej kobiety czującej ciśnienie na rozród? Można by mieć każde dziecko z innym i wszystkie genialne, stworzyć taki mocarny ród nadludzi, ktorzy by panowali nad światem, co o tym myslicie?

Myślę że powinnaś zająć się własnym dzieckiem bo ciężko być matką siedząc tu cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę że powinnaś zająć się własnym dzieckiem bo ciężko być matką siedząc tu cały dzień.

Dziękuję, że tak się troszczysz o moje dziecko, ale chyba wspominałam, że wychowuje je w ten sposób, że radzi sobie samo, zdobywa sobie pożywienie, przewija się, ogarnia teren. W ten sposób będzie w przyszłości twardym człowiekiem i upoluje starej bezzebnej matce jakieś mięso mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Dziękuję, że tak się troszczysz o moje dziecko, ale chyba wspominałam, że wychowuje je w ten sposób, że radzi sobie samo, zdobywa sobie pożywienie, przewija się, ogarnia teren. W ten sposób będzie w przyszłości twardym człowiekiem i upoluje starej bezzebnej matce jakieś mięso mielone.

Ktoś tu próbuje być zabawny, ale efekt mizerny. Chcialabys w koncu zablysnac, a nawet zaiskrzyc nie mozesz..😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Beton zbrojony. napisał:

Ktoś tu próbuje być zabawny, ale efekt mizerny. Chcialabys w koncu zablysnac, a nawet zaiskrzyc nie mozesz..😅

a tam przesadzasz mi sie podobało. gdyby nie była tasiemcem z onkologi i bym ją znał to bym pewnie do niej zagadał. masz negatywne nastawienie to i negatywne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×