Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjaśnienie

czy to prawda że baba bez bolca dostaje píerdolca?

Polecane posty

Gość wyjaśnienie

jak to doświadczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Prawda. Na pewno wiele osób się wypowie na temat swoich doświadczeń😂

To by wyjaśniało dlaczego latasz jak kot z pęcherzem. 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

To by wyjaśniało dlaczego latasz jak kot z pęcherzem. 😛

 

😴 Dobranoc stalkerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie tylko dziś

Tak to prawda trzeba bić i rochhać regularnie

Aha i jeszcze musi mieć zawsze jakieś zajęcie żeby się we łbie nie roiły głupie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Podobno tak, ale co ciekawe-mam kolegę dla którego wiara, kościół to rzecz święta.Chodzi kilka razy w tygodniu do kościoła oraz na spotkania parafialne zwane wspólnotą.Jest tam pełno dziewic i prawiczków w wieku 25-35 lat.I nie jakieś grube paszczaki ( nie obrażając Pana Paszczaka z Doliny muminków ) czy goście wyglądający z poprzedniej epoki.Normalnie pracują, mają czasem kierownicze stanowiska i co, a no to, że czekają z seksem do ślubu.Ale mają też wymagania, aby partner był tak samo religijny jak on/ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bolek napisał:

Każdy miał nauczycielkę, stara pannę od zawsze samotną - najbardziej wredna  baba ze wszystkich nauczycielek

Ja miałem aż dwie takie nauczycielki i to prawda że były wredne. Po jakimś czasie jedna z nich znalazła faceta w wieku 37 lat i jej zachowanie diametralnie się zmieniło więc może coś w tym jest. Druga niestety nikogo nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra

Ta świńska rymowanka ma ogromne branie wśród chamów, powtarzana jest jak mantra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Prawda. Jak jest "post" to staję się wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Tak! Moja żona jest tego dobitnym przykładem. Po dobrym seksie normalnieje na kilka dni i znowu dostaje ...ca. A że chce rzadko, to nie jest łatwo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Nie uprawianie sexu przez dłuższy okres powoduje frustrację i niszczy psychikę dlatego tak jest że stare panny (singielki) są wredne i żaden wibrator tego nie załatwi bo kobieta potrzebuje mężczyzny a te co twierdzą że facet im nie potrzebny to oszukują same siebie.

Już psycholodzy to udowodnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka

Taka jest prawda, masturbacja pomaga na chwilkę, ciężko żyć bez seksu, ja również bywam wredna w stosunku do męża, nerwowa jestem bardzo, brak skupienia, ten stan mnie frustruje bardzo, czułość, zbliżenie rozładowuje nagromadzone napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Problem w tym, że żona chce bardzo rzadko. I wtedy ja dostaje ...ca 🙂 Masturbacja owszem, ale to nie wszystko. Samo dotknięcie drugiego ciała powoduje zrelaksowanie (oczywiście normalne dotknięcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×