Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123

Ryzyko ciązy

Polecane posty

Gość 123

Witam biore tabletki vinis od jutra zaczynam tabletki tsk zwane plebleco ( chyba tak się to pisze jeśli nie to przepraszam) tuż po świętach brałam antybiotyk i tak jakoś się złożyło że nie przeczytałam ulotki Zrobiłam to dopiero później i było tam by przy tym antybiotyku stosować dodatkowe zabezpieczenie przy tabletkach antykoncepcyjnych w trakcie i tydzień po antybiotyku Niestety nie zrobiłam tego Jak duże teraz mam ryzyko ciąży Może ktoś też tak miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia

A któż to wie? Teraz to wypadałoby zrobić beta hcg. A na przyszłość polecam diafragmę Caya. Taka fajna alternatywa dla prezerwatyw. Jak bierzesz antybiotyk, jak masz biegunkę albo jakiś stres większy, to tabletki nie dadzą ci pewności i musisz się dodatkowo zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Moim zdaniem trochę nie ma sensu zażywać takie tabletki antykoncepcyjne, gdzie przy antybiotyku i tak trzeba stosować inne zabezpieczenie. To już lepiej kupić sobie komputer cyklu i tam wprowadzać obserwacje i dodatkowe info o antybiotykach, stresie, alkoholu itd. i to wyliczy dni płodne kiedy ile i na tej podstawie wiadomo czy zabezpieczać się trzeba, czy nie. Reasumując, na tabletki w przeciągu kilku lat wyda się więcej niż na taki komputer cyklu (ja np. mam My Way).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×