Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Czy Wy kogoś lubicie?

Polecane posty

Gość Ciekawa

Cześć, 

jestem tu od stosunkowo niedawna (nie ukrywam - od dramy z rozwodem Aliss) i jak tak czytam te tematy, to zastanawiam się... Czy Wy kogoś lubicie? 

Temat o naszych ulubionych jutuberkach albo instagramerkach, zapraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie.

Tony wazeliny wylewamy na jutubie/instagramie.

Tu- brutalne spostrzeżenia, które nasze „gwiazdy” uwazają za hejt i banują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubibę Boogiesilver i Szusz  :classic_love: :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubibę Boogiesilver i Szusz  :classic_love: :classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Ciekawa napisał:

Cześć, 

jestem tu od stosunkowo niedawna (nie ukrywam - od dramy z rozwodem Aliss) i jak tak czytam te tematy, to zastanawiam się... Czy Wy kogoś lubicie? 

Temat o naszych ulubionych jutuberkach albo instagramerkach, zapraszam. 

Tak, wiele osob lubie.

Od jakiegos cdziwna jest dla mnie  Arlena Witt, ale rozumiem, ze w obecnym stanie macica jej mozg uciska i dlatego stala sie drazliwa, momentami zlosliwa i czepliwa. Mam nadzieje, ze jak urodzi to jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Ciekawa napisał:

Cześć, 

jestem tu od stosunkowo niedawna (nie ukrywam - od dramy z rozwodem Aliss) i jak tak czytam te tematy, to zastanawiam się... Czy Wy kogoś lubicie? 

Temat o naszych ulubionych jutuberkach albo instagramerkach, zapraszam. 

Tak, wiele osob lubie.

Od jakiegos czasu dziwna jest dla mnie  Arlena Witt, ale rozumiem, ze w obecnym stanie macica jej mozg uciska i dlatego stala sie drazliwa, momentami zlosliwa i czepliwa. Mam nadzieje, ze jak urodzi to jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Subskrybuję tylko te kanały które lubię, a subskrybuje pond 60 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, wiele osob lubie.

Od jakiegos cdziwna jest dla mnie  Arlena Witt, ale rozumiem, ze w obecnym stanie macica jej mozg uciska i dlatego stala sie drazliwa, momentami zlosliwa i czepliwa. Mam nadzieje, ze jak urodzi to jej przejdzie.

Ona jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie

Lubie szarlot t, a na vlog, kredke,  gosie, family  beauty  box,  pyre  w Korei,  jesssfam,  ja ci dam Japonia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem, dlatego nie czytam tych głupot, zaglądam od czasu do czasu na wątek dotyczący LGS, ale i tam plucie jadem to normalka niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię Aliss, ale też przyznam że dowiedziałam się o niej ‚od rozwodu’ poza tym nie oglądam żadnej youtuberki z Pl regularnie i jestem w sumie zszokowana, że te osoby są tutaj tak szeroko komentowane. Na zasadzie każde pierdnięcie, każdy filmik jest rozkładany na czynniki pierwsze, interesowanie się co robią rodzice, rodzeństwo, ile ktoś zarabia aaaaaaaa, koszmar. Cieszę się, że nigdy nie wpadłam na pomysł nagrywania swojego życia, bo po wejściu na kafeterię na pewno bym tego żałowała 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ona jest w ciąży?

Mogę się założyć 😉
Już chwilę ją podejrzewałam, zwłaszcza po wywiadzie z Patrick Ney i cos z bentley w nazwie 🙂
40 na karku, od roku cyklicznie pisze o wizytach u lekarza, badaniach, tabletkach, zrezygnowała z ćwiczeń, przestała pokazywać sie poniżej dekoltu już jakiś czas temu, a w najnowszym story mówi o jedzeniu czerwonego mięsa, bo na tej swojej lichej diecie ma problemy i tabletki nie ogarnęły problemu. Ponadto jak nigdy jest drażliwa i rzuca się w komentarzach. Zobacz na ig i fb jej odp na komentarze o ASMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, nie lubie wszystkich a tylko siebie kocham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lubię Gosię, Nesję89 i zmiennie Szusz (takie "love nad hate relationship" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest

Okuniewską lubię, jej podkastów słucham nieregularnie, ale słucham. Do innych jutiuberek mam stosunek obojętny, ale nie podoba mi się, gdy wątki i komentarze tu stają się agresywne i wulgarne. Można się pośmiać jak któraś coś głupiego odwali, ale bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPP

Pewnie siebie tylko lubią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mogę się założyć 😉
Już chwilę ją podejrzewałam, zwłaszcza po wywiadzie z Patrick Ney i cos z bentley w nazwie 🙂
40 na karku, od roku cyklicznie pisze o wizytach u lekarza, badaniach, tabletkach, zrezygnowała z ćwiczeń, przestała pokazywać sie poniżej dekoltu już jakiś czas temu, a w najnowszym story mówi o jedzeniu czerwonego mięsa, bo na tej swojej lichej diecie ma problemy i tabletki nie ogarnęły problemu. Ponadto jak nigdy jest drażliwa i rzuca się w komentarzach. Zobacz na ig i fb jej odp na komentarze o ASMR.

Moim zdaniem ona tak samo odpowiada cały czas :D nie znosi głupoty. 

Ale z tą ciążą to interesujące... też mi  to wczoraj przeszło przez myśl po info o żelazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sroka
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem ona tak samo odpowiada cały czas 😄 nie znosi głupoty. 

Ale z tą ciążą to interesujące... też mi  to wczoraj przeszło przez myśl po info o żelazie.

Oj nie, w komentarzach o szeptaniu widać, że się wkurzyła. Zawsze umiała celnie zripostować albo ignorowała głupie komentarze, a tu w niej coś pękło i zareagowała agresją na obojętne komcie z opinią typu 'nie dałem rady wysłuchać, pewnie sie nie znam'.

Jak nigdy, tym razem mocno puściły jej nerwy. Myślę, że przez szalejące hormony bardziej wszystko bierze do siebie.

Potwierdziła to też w story, gdy z jakby mściwą satysfakcją tlumaczyła, że ją tzw. łapki w dół nie obchodzą (wtf? to po co o nich gadasz i nagrywasz specjalnie story?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Lubię Aliss, ale też przyznam że dowiedziałam się o niej ‚od rozwodu’ poza tym nie oglądam żadnej youtuberki z Pl regularnie i jestem w sumie zszokowana, że te osoby są tutaj tak szeroko komentowane. Na zasadzie każde pierdnięcie, każdy filmik jest rozkładany na czynniki pierwsze, interesowanie się co robią rodzice, rodzeństwo, ile ktoś zarabia aaaaaaaa, koszmar. Cieszę się, że nigdy nie wpadłam na pomysł nagrywania swojego życia, bo po wejściu na kafeterię na pewno bym tego żałowała 😉 

Zgadzam sie .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Lubię Gosię, Nesję89 i zmiennie Szusz (takie "love nad hate relationship" ;))

Też lubię zaglądać do Nesja89, od czasu do czasu nawinie się Kasia Kazik TV, Miss Magdula, Mafi Malibu, Jolka g78, z doskoku Venus północy (ciekawy film o pochówku w Islandii zrobiła), Mama w Australii, Italia moim okiem, Vlog Kreta, Kasia Zielińska,...

O właśnie się kapnęłam, że wszystkie dziewczyny nie mieszkają w Polsce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście że lubimy, o wielu jutuberkach nie ma tu i nie było nigdy żadnego tematu, o wielu ktoś próbował założyć i po paru wpisach wątek umiera, bo nikogo nie interesowało jechanie po tej właśnie osobie. Znakomita większość osób które tu goszczą mają to na własne życzenie. Roszczeniowym kłamczuchom  i manipulantkom się wydaje, ze będą kręcić widzami i zgarniać kaskę  za nic a tu ups i ludzie się poznali. Normalnych, szczerych osób z olejem w głowie i czymś ciekawym do powiedzenia  nikt się nie czepia. Jest ich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka

sporo osób lubię, ale prawda jest taka, że trochę dla mnie żenujące jest wykonywanie zawodu bloger/youtuber/influencer, taki big brother, reklamowanie czegoś, fu, ale każdy może robić co chce

 

lubię dr Surę, Agnieszkę (nisiax? tę co ma dzieci i męża Gavina, mieszka w UK), House of MakeUp jest sympatyczna i nic do niej nie mam, poza tym, że wygląda strasznie z białą twarzą i pomarańczowym ciałem, ale to nie wpływa na moją sympatię

 

wiele osób lubiłam zanim założyło Youtube, np. kosmetologię naturalnie, bo była przekazana wiedza po prostu, a teraz jakieś koty, które mnie wcale nie interesują, coraz mniej treści merytorycznych i ten makijaż, który mnie odstrasza od oglądania, na blogu lubiłam ją na 100%, miała pełną moją sympatię; to samo Madelaine Curly, która nie potrafi wymówić nazwy swojego kanału, za każdym razem jak mówi 'curly' to mam ochotę krzyczeć, plus jest taka rozlazła i bezpłciowa, ja nie wiem jak z takim zasobem słownictwa funkcjonuje w normalnym życiu, no ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świat Gosi ,pink rook,olur,kredka,Ewa są fajne 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To, że youtuberkom się dostaje to tylko ich wina. Ja tam lubię Shoelove, Doncellitę, Agatę Rek i Halszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię Gosie za luz do życia.

Emi z Ja ci dam japonia za humor i gigantyczną wiedzę.

Goncia za beczkę i profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siebie... To podstawa. Dlatego nie oglądam tego chłamu, żeby nie zaśmiecać mózgu. Te wszystkie pańcie typu sz.sze, zajmujące się wyłącznie sobą, swoją urodą, gotowe pokazać najintymniejsze elementy swojego życia dla kasy. Upadek.

Pycha kroczy przed upadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lubię wszystko co związane z jedzeniem( testy jedzenia, chodzenie po restauracjach, podróże po świecie i konsumowanie) z kosmetycznych nie oglądam nic, no może czasem pooglądam House of makeup Małgorzata Smelcerz( gada jak katarynka)ale wydaje się bardzo ciepłą i sympatyczną osobą i Władek BeautyBoy. Czasem dla śmiechu Goosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
 

Lubię wszystko co związane z jedzeniem( testy jedzenia, chodzenie po restauracjach, podróże po świecie i konsumowanie) z kosmetycznych nie oglądam nic, no może czasem pooglądam House of makeup Małgorzata Smelcerz( gada jak katarynka)ale wydaje się bardzo ciepłą i sympatyczną osobą i Władek BeautyBoy. Czasem dla śmiechu Goosie.

Ja lubię vlogi z podróży Parakulinarnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dominike Budzyńską, Maxineczkę, DigitalGirl, Olfaktorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×