Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Jak pogodzić się z byciem nieładną i niemłodą?

Polecane posty

Zawsze chciałam być piękna. NIestety z moimi rysami twarzy i typem budowy jest to niemożliwe. Jak mam czuć się wartościowa jako kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Znowu się użalasz nad swoim wyglądem? Leczenie nie działa?

Przypomniałeś mi o prochach. Od 3 tygodni je biorę, mają podziałaś po 5. 

Lekarze mi potwierdzają, że nie jestem ładna, ale dzięki lekom może przestanę się tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffsdsfdfdfsd

Życie mamy jedno i nie wiadomo jak długie. Warto postarać się, aby przeżyć je jak najlepiej się da i aby każdy dzień (który nie jest obarczony jakimiś przykrymi zdarzeniami niezależnymi od nas) był pięknym wspomnieniem. Od Ciebie zależy jaką drogę wybierzesz, tzn. będziesz zamartwiać się czymś, na co wpływu nie masz, co dodatkowo będzie Cię dołowało, albo odrzucić te myśli, polubić siebie taką jaką się jest i czerpać z życia o wiele więcej radości. Musisz wybrać czy chcesz żyć lepiej czy gorzej?

Co do samego wyglądu jeszcze, nie wiem jak wyglądasz (choć każdy człowiek ma inny gust, co jest piękne :)), ale nic nie stopuje Cię przed dbaniem o siebie (co dodatkowo poprawia nastrój :)). Ja np. aktualnie próbuję osiągnąć idealną (dla siebie) cerę, w kwestii wyglądu to taki mój cel a jednocześnie motywacja, która przekłada się również na inne sfery życia ;)

Wiem, że łatwo to wszystko pisać, ale ja sama przeszłam taką drogę. Zaakceptowałam siebie, co zajęło mi kilka lat, i dopiero teraz czuję się w pełni szczęśliwa :) Nie chciałabym i mam nadzieję że nigdy nie wrócę do zamartwiania się takimi sprawami, a od kiedy tego nie robię odczuwam lepsze samopoczucie dosłownie w każdej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość ffsdsfdfdfsd napisał:

Życie mamy jedno i nie wiadomo jak długie. Warto postarać się, aby przeżyć je jak najlepiej się da i aby każdy dzień (który nie jest obarczony jakimiś przykrymi zdarzeniami niezależnymi od nas) był pięknym wspomnieniem. Od Ciebie zależy jaką drogę wybierzesz, tzn. będziesz zamartwiać się czymś, na co wpływu nie masz, co dodatkowo będzie Cię dołowało, albo odrzucić te myśli, polubić siebie taką jaką się jest i czerpać z życia o wiele więcej radości. Musisz wybrać czy chcesz żyć lepiej czy gorzej?

Co do samego wyglądu jeszcze, nie wiem jak wyglądasz (choć każdy człowiek ma inny gust, co jest piękne :)), ale nic nie stopuje Cię przed dbaniem o siebie (co dodatkowo poprawia nastrój :)). Ja np. aktualnie próbuję osiągnąć idealną (dla siebie) cerę, w kwestii wyglądu to taki mój cel a jednocześnie motywacja, która przekłada się również na inne sfery życia 😉

Wiem, że łatwo to wszystko pisać, ale ja sama przeszłam taką drogę. Zaakceptowałam siebie, co zajęło mi kilka lat, i dopiero teraz czuję się w pełni szczęśliwa 🙂 Nie chciałabym i mam nadzieję że nigdy nie wrócę do zamartwiania się takimi sprawami, a od kiedy tego nie robię odczuwam lepsze samopoczucie dosłownie w każdej kwestii

Pięknie to napisałaś. Czytam już 3 raz. Dziękuję Ci za te słowa. Dbam o siebie, ale martwię się nieładnymi rysami twarzy, których żaden makijaż nie zmienia. Ale masz rację, chyba muszę z tym skończyć, bo to nic nie zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

To git, jeśli zadziałają. Sorki, ale odezwały się skutki uboczne mojego lekarstwa. Jednak skoro zdarzają się łasy na Ciebie panowie, to nie jest z Tobą źle. Fifiego tu nie przywlekłaś ze sobą? xD

Jestem zadbana i to mnie ratuje, ale jak zmyje makijaż to idzie się przestraszyć. A w makijażu też szału nie ma. Fifiego 100 lat nie widziałam. Ciekawe co u niego. A Ty kim jesteś że nas znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffsdsfdfdfsd
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Pięknie to napisałaś. Czytam już 3 raz. Dziękuję Ci za te słowa. Dbam o siebie, ale martwię się nieładnymi rysami twarzy, których żaden makijaż nie zmienia. Ale masz rację, chyba muszę z tym skończyć, bo to nic nie zmienia. 

Jeśli poprawiłam Ci choć trochę humor to bardzo się cieszę ;) To może i są jakieś tam frazesy, ale prawdziwe. Żałuję (niedosłownie, bo żałowanie to kolejny psujak nastroju), że tak późno wdrożyłam to w życie i tym samym na własne życzenie skróciłam czas beztroski ;) Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ffsdsfdfdfsd napisał:

Jeśli poprawiłam Ci choć trochę humor to bardzo się cieszę 😉 To może i są jakieś tam frazesy, ale prawdziwe. Żałuję (niedosłownie, bo żałowanie to kolejny psujak nastroju), że tak późno wdrożyłam to w życie i tym samym na własne życzenie skróciłam czas beztroski 😉 Ile masz lat?

Tak, poprawiłaś mi. Po pierwsze tym co napisałaś, swoim doświadczeniem. A po drugie samym faktem, że są tacy dobrzy ludzie na świecie jak Ty. Że Ci się chciało pochylić nad obcą osobą w internecie i jej poprawić humor. Jesteś cudowną osobą. A ja już niemłodą, w tym roku stuknie mi 30 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hedorivka napisał:

Zawsze chciałam być piękna. NIestety z moimi rysami twarzy i typem budowy jest to niemożliwe. Jak mam czuć się wartościowa jako kobieta?

Ciułać kasę na poprawki natury. Dupczyć starszych i brzydszych od siebie. Będą zachwyceni, że wyrwali takie ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observator
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Ciułać kasę na poprawki natury. Dupczyć starszych i brzydszych od siebie. Będą zachwyceni, że wyrwali takie ciacho.

Dokładnie .Ja też taką sobie wyrwałem i już mnie puściła w trąbę . Ale co sobie poroohałem młodej brzydkiej dópy to moje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość observator napisał:

Dokładnie .Ja też taką sobie wyrwałem i już mnie puściła w trąbę . Ale co sobie poroohałem młodej brzydkiej dópy to moje .

Chcesz powiedzieć, że jesteś zwolennikiem zasady "Nieważne że potwór, ważne że ma otwór?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observator
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Chcesz powiedzieć, że jesteś zwolennikiem zasady "Nieważne że potwór, ważne że ma otwór?"

Teraz na starość to nieważny potwór .Jak byłem młodszy, latałem za pięknymi dziewczynami,ale że ze mnie psychopata to je do siebie zrażałem ,a potem histeryzowałem , kiedy ze mną nie wytrzymywały i mnie rzucały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość observator napisał:

Teraz na starość to nieważny potwór .Jak byłem młodszy, latałem za pięknymi dziewczynami,ale że ze mnie psychopata to je do siebie zrażałem ,a potem histeryzowałem , kiedy ze mną nie wytrzymywały i mnie rzucały. 

Psychopata... super... to lubię😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observator

Wtedy dziewczyny były naprawdę piękne i stał mi do nich jak żołnierz na warcie .A teraz już stary jestem ,flak mi sie zrobił i nie umiem dogodzić tej brzydkiej młodej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observator

Zreszta prosiłem żeby sobie zmniejszyła nos,a ona nie i nie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Muszę Cię zawieść, to tylko osobowość narcystyczna ;(

Ty to piszesz z gościa? Przyznales się...😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ty to piszesz z gościa? Przyznales się...😎

??

Raczej się trochę psychologią interesuje i mi to do psychopaty raczej nie pasuje.

Jeszcze nie jestem na tym levelu by na kafe prowokacje robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

??

Raczej się trochę psychologią interesuje i mi to do psychopaty raczej nie pasuje.

Jeszcze nie jestem na tym levelu by na kafe prowokacje robić.

Na wszystko może przyjść czas, jeśli coś pójdzie nie tak😎  A to miejsce to chyba kopalnia wiedzy psychologicznej, tak na marginesie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pitu pitu zycie jest jedno srutututu inni mają gorzej yada yada yada liczy sie wnetrze *rzyg*

kobieto strzel sobie operacje, to od razu poczujesz sie piekniejsza, gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Na wszystko może przyjść czas, jeśli coś pójdzie nie tak😎  A to miejsce to chyba kopalnia wiedzy psychologicznej, tak na marginesie😏

Ja się obawiam że to będzie naturalna konsekwencja dłuższej ekspozycji na kafe.

A to tylko wierzchołek tej wiedzy, jakby zrobić gruntowne case study paru przypadkom to byłbym jak drugi Freud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej : ) piękni ludzie też mają swoje problemy, tak podejrzewam Rivko : ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Onkosfera napisał:

Na wszystko może przyjść czas, jeśli coś pójdzie nie tak😎  A to miejsce to chyba kopalnia wiedzy psychologicznej, tak na marginesie😏

Cipka umyta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Cipka umyta? 

O, dziękuję, jednak jestem tu uważana za płeć żeńską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×