Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem już w widocznej ciąży. Dlaczego tym jak to niby starsznie będzie straszą mnie tylko matki jedynaków?

Polecane posty

Gość Gość

Skąd ona wie jak będzie, skoro sama ma jedno... Te co mają dwoje, troje, nie mówią nic. Może one mają więcej niż jedno bo właśnie nie postrzegają macierzyntwa jako udręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klups

Te co mają więcej nie chcą cie dołować, bo wiedzą jak bardzo będziesz mieć przewalone przez kilka lat zanim zrobi się fajnie. Te, które mają jedno boją się tych kilku lat albo mają dość ciągłego wpychania im drugiego w brzuch i się upewniają w swojej decyzji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez przesady, te pierwsze dwa czy trzy lata to jest nic w porównaniu do całego życia jakie ma się przed sobą. Te co mają jedynaków tak naprawdę nie mają pojęcia jakby się czuły mając dwoje ale biorąc pod uwagę fakt że z jednym to źle wspominają to co Ci mają powiedzieć? To właśnie matki kilkorga powinny dołować słownie aniżeli matki jedynaków. Złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy, to tak apropos matek jedynaków utyranych jak woły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Klups napisał:

Te co mają więcej nie chcą cie dołować, bo wiedzą jak bardzo będziesz mieć przewalone przez kilka lat zanim zrobi się fajnie. Te, które mają jedno boją się tych kilku lat albo mają dość ciągłego wpychania im drugiego w brzuch i się upewniają w swojej decyzji.  

To niech znajdą inny obiekt dla uprawniania się o słuszności swojej decyzji, niech dyskutują z innymi melepetami a nie obrzydzają matce która już jest w drugiej ciazy. Widać tak pewne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Klups napisał:

Te co mają więcej nie chcą cie dołować, bo wiedzą jak bardzo będziesz mieć przewalone przez kilka lat zanim zrobi się fajnie. Te, które mają jedno boją się tych kilku lat albo mają dość ciągłego wpychania im drugiego w brzuch i się upewniają w swojej decyzji.  

A ty ile masz dzieci, tak z ciekawości? Pewnie jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja jestem mamą jedynaka, który ma już 11 lat. I nigdy nikomu nie mówiłam, jakie to straszne. Bo nie jest to straszne. Każdy etap rozwoju, każdy wiek dziecka ma swoje super strony i ciężkie strony... ot tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobre pytanie. Też nie rozumiem kompletnie tego straszenia tak jakby dziecko to był koniec życia. Jak słuchałam twgo typu tekstów to się zastanawiałam po jaką cholere tacy ludzie decydowali się na dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×