Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana

Smutno mi. Oszukiwał mnie.

Polecane posty

Gość zalamana

We wrześniu poznałam super chłopaka. Miał własne sstoisko z lodami. Dawał mi zawsze sygnały, że mu się bardzo podobam.Zaiskryzło między nami. Spotykaliśmy się we wrześniu i pazdzierniku. Gdy skonczył się zeson z lodami zamknął na zimę ineteres i oznajmił mi, że jedzie z wujkiem do Hiszpanii na tiry.Ogólnie po europie. Przez ten czas pisaliśmy na messengerze. Pokazywał mi coeany, widoki z Hiszpanii..Ostatni raz pisał 10.12.19.r . Już się nie odzywał do mnie później.. Wiedziałam, że coś jets nie tak. Nie odpisywał na smsy. 27 grudnia okazało się, że jest w zwiakzu na facebooku. Zranił mnie totalnie. Już wcześniej znał tę dzieewczynę, bo studiowali na tym smaym niwersytecie. On po studiach, ona po studiach. Czuje sie totlanie oszukana..  Pottraktował mnie tlyko jako zabawke do seksu.. ja mam 21 lat od 27, ta dziewczyna 24 tak samo jak on skonczyla kierunek zwiazny z plastyka..Płakać mi się chcę...  Kieruje sie na takiego dobrego, pomaga w domu dziecka, a mi wywinal taki numer..  Musiał już z nią pisać kiedy my juz korespondowalismy..  ...ka ze mnie. Chyba juz zadnemu facetowi nie zuafam..Nie wiem, co teraz zrobić..czuję się jak przegryw. Myslalam, ze traktuje mnie pwoaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Napisz to do jego dziewczyny, niech wie z kim się zadaje :) powinnaś to zrobić jak najszybciej, zobaczysz, że ci ulzy i niech tamta dziewczyna pozna prawdę o parterze, bo moze się spodziewać więcej oszustw :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Mam zamiar to zrobić.. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Dałaś mu od razu doopy? To masz za swoje. Dostał co chciał i poszedł na dalsze podboje. Dziewczyny są głupie i niemoralne. Tylko seks im w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Grzeczniej! 😞No fakt.. Może niepotrzebny był ten seks. Masakra. Teraz już nikomu nie zaufam. Ale on był taki dobry i kochany. Wiem, jestem bardzo naiwna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie

Pewnie jakis nedzny przystojniaczek, chodzace szambo z ladnym ryjem. Tak to jest jak sie leci na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ngdyy467888

Mnie też oszukiwał..kilkanaście lat..i wciągał w oszustwa innych...też wydawał się dobry i porządny a tak naprawdę to zwykły klamca i manipulant a do tego tchórz i stalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Masakra. No nic, najważniejsze żeby się uczyć na błędach. Jestem w szoku, ale muszę się wziąć w garść. Narazie zero związków :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nhvvf
44 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Dałaś mu od razu doopy? To masz za swoje. Dostał co chciał i poszedł na dalsze podboje. Dziewczyny są głupie i niemoralne. Tylko seks im w głowie. 

Dokładnie, pokazałaś do czego się nadajesz a teraz się dziwisz że potraktował cię jak ścierkę.  Ciebie roochał a do tamtej pewnie już pisał tylko że tamta widocznie się szanuje to teraz jest z nią w związku bo zasługuje na to żeby się z nią oficjalnie pokazać. Zwłaszcza że masz dopiero 21 lat, ciekawe jaki będziesz mieć przebieg do 30stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktojest

Tak jak mówią przedmówcy. Źle zrobiłaś że tak szybko zaczęłas się z nim seks uprawiać. Po prostu dostał to czego chciał. Masz nauczkę na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooochacz

Za sygnały mu nadstawiłaś? Szpetna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Sam do mnie zabiegał. W sumie to nie żałuję. Dobrze ze się tak stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
16 minut temu, Gość Autorka napisał:

Sam do mnie zabiegał. W sumie to nie żałuję. Dobrze ze się tak stało. 

To jak nie żałujesz to o co ci chodzi. Jak się lubisz nadstawiać to szybko znajdziesz pocieszyciela, bo takich co szukają na chwilę worka na spermę jest dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych wredot wyżej. Kobiety są ofiarą hormonów, gdy tylko zaczyna działać oksytocyna kobieta staje się rozregulowana i idzie w ciemno za facetem. Szmaciarze to wykorzystują. I nie pisz, że nigdy nie zaufasz bo to by znaczyło, że ten palant wygrał. Trudno, wyciągnij wnioski i żyj dalej, każdy ma jakiś bagaż nieszczęść za sobą. Nic to, ważne to się nie poddać 🙂 Przegryw to z niego jest a nie z Ciebie, pamiętaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
13 minut temu, Gość .... napisał:

To jak nie żałujesz to o co ci chodzi. Jak się lubisz nadstawiać to szybko znajdziesz pocieszyciela, bo takich co szukają na chwilę worka na spermę jest dużo.

Co doznałam przyjemności to moje. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
16 minut temu, Gość .... napisał:

To jak nie żałujesz to o co ci chodzi. Jak się lubisz nadstawiać to szybko znajdziesz pocieszyciela, bo takich co szukają na chwilę worka na spermę jest dużo. 

Żałosne. Skąd w ogóle podejrzenie, że każdemu się nastawiam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smak gumy

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
19 minut temu, Malediwy napisał:

Nie słuchaj tych wredot wyżej. Kobiety są ofiarą hormonów, gdy tylko zaczyna działać oksytocyna kobieta staje się rozregulowana i idzie w ciemno za facetem. Szmaciarze to wykorzystują. I nie pisz, że nigdy nie zaufasz bo to by znaczyło, że ten palant wygrał. 

Nie przesadzaj, szukasz usprawiedliwienia na puszczalstwo bo oksytocyna zaczęła działać? Są takie którym się to wytwarza i są wstrzemięźliwe bo mają mózg, a nie lecą jak pies bo facet ją zbajerował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość .... napisał:

Nie przesadzaj, szukasz usprawiedliwienia na puszczalstwo bo oksytocyna zaczęła działać? Są takie którym się to wytwarza i są wstrzemięźliwe bo mają mózg, a nie lecą jak pies bo facet ją zbajerował.

Same chodzące doskonałości na tym forum. Nigdy nie podjęłaś żadnej złej decyzji w życiu? Brawo Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada

A tam. Autorka się chciała puścić i się puściła. Niech wyciągnie wnioski. Młoda jeszcze jest. Dla Ciebie autorkp rada, że nie wszystko złoto co się świeci. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
45 minut temu, Gość Autorka napisał:

Żałosne. Skąd w ogóle podejrzenie, że każdemu się nastawiam? 

Bo jak laska daje facetowi po miesiącu znajomości, to zawsze jest takie podejrzenie, zrozum głąbie. Jak jednemu za szybko dasz to już to idzie w eter że jesteś łatwa, a łatwą z założenia może mieć każdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trep
2 godziny temu, Gość Nhvvf napisał:

Dokładnie, pokazałaś do czego się nadajesz a teraz się dziwisz że potraktował cię jak ścierkę.  Ciebie roochał a do tamtej pewnie już pisał tylko że tamta widocznie się szanuje to teraz jest z nią w związku bo zasługuje na to żeby się z nią oficjalnie pokazać. Zwłaszcza że masz dopiero 21 lat, ciekawe jaki będziesz mieć przebieg do 30stki

Skoro tak szybko można ją mieć to pewnie skończy w burdelu albo jako młoda samotną matka z dzieckiem na głowie. Bo kto się do dziecka z puszczałem przyzna?😅😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
6 minut temu, Gość .... napisał:

Bo jak laska daje facetowi po miesiącu znajomości, to zawsze jest takie podejrzenie, zrozum głąbie. Jak jednemu za szybko dasz to już to idzie w eter że jesteś łatwa, a łatwą z założenia może mieć każdy. 

Sam jesteś gołąbem, frustracie. Jesteś żałosny. Każdy lubi seks. To normalne. Wracaj do swojego ciemnogrodu. Po prostu potrzeba, która zaskoilam polglowku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
3 minuty temu, Gość Autorka napisał:

Sam jesteś gołąbem, frustracie. Jesteś żałosny. Każdy lubi seks. To normalne. Wracaj do swojego ciemnogrodu. Po prostu potrzeba, która zaskoilam polglowku.

No i on też miał potrzebę żeby spóścić z krzyża, i do tego są nam potrzebne takie worki na spermę jak Ty. Życie toczy się dalej, dlatego przy swoim boku ma teraz normalną dziewczynę która na to zasługuje. Nie jestem z żadnego ciemnogrodu, mam 27 lat. Poprostu są kobiety i koooorwy,  ten chłopak o tym wie i ja go rozumiem. Jak nadal nie rozumiem w czym problem to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arr
1 minutę temu, Gość Arczi napisał:

No i on też miał potrzebę żeby spóścić z krzyża, i do tego są nam potrzebne takie worki na spermę jak Ty. Życie toczy się dalej, dlatego przy swoim boku ma teraz normalną dziewczynę która na to zasługuje. Nie jestem z żadnego ciemnogrodu, mam 27 lat. Poprostu są kobiety i koooorwy,  ten chłopak o tym wie i ja go rozumiem. Jak nadal nie rozumiem w czym problem to twoja sprawa.

*Jak nadal nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
3 minuty temu, Gość Arr napisał:

*Jak nadal nie rozumiesz

To samo mogę stwierdzić, że faceci się nadają tylko do jednego. Bo w większości przypadków tak jest 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

No widzisz, zwykły śmieć. 

Pełno takich, zobacz chociażby tutaj na forum - wszystko sprowadzają do seksu i zupełnie nie szanują kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
29 minut temu, Gość Arczi napisał:

No i on też miał potrzebę żeby spóścić z krzyża, i do tego są nam potrzebne takie worki na spermę jak Ty. Życie toczy się dalej, dlatego przy swoim boku ma teraz normalną dziewczynę która na to zasługuje. Nie jestem z żadnego ciemnogrodu, mam 27 lat. Poprostu są kobiety i koooorwy,  ten chłopak o tym wie i ja go rozumiem. Jak nadal nie rozumiem w czym problem to twoja sprawa.

Z resztą jak się jeszcze z nim widziałam w grudniu na początku. A on 27 grudnia jest już w związku z nią świadczy, że dała mu jeszcze wcześniej XDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
37 minut temu, Gość Arczi napisał:

No i on też miał potrzebę żeby spóścić z krzyża, i do tego są nam potrzebne takie worki na spermę jak Ty. Życie toczy się dalej, dlatego przy swoim boku ma teraz normalną dziewczynę która na to zasługuje. Nie jestem z żadnego ciemnogrodu, mam 27 lat. Poprostu są kobiety i koooorwy,  ten chłopak o tym wie i ja go rozumiem. Jak nadal nie rozumiem w czym problem to twoja sprawa.

A ty kim jestes w takim układzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff...
21 minut temu, Gość Autorka napisał:

Z resztą jak się jeszcze z nim widziałam w grudniu na początku. A on 27 grudnia jest już w związku z nią świadczy, że dała mu jeszcze wcześniej XDD 

Acha czyli myślisz że spotykał się z Tobą i tylko z Tobą i dopiero jak przestaliście się umawiać wziął się za tamtą? Twoja inteligencja mnie poraża. Z nią mógł się znać np. od pół roku, ale że nie dawała a chłopu się chciało to skorzystał z Ciebie. Myślisz że jak we wrześniu i październiku był z Tobą to z tamtą się jeszcze nie znał? Na pewno od dawna z nią pisał ale chciał też poroochać więc wyszło jak wyszło. Co, tamta jest tak porażająco piękna a ty jesteś pasztetem że sprawa jest oczywista dlaczego wybrał ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×