Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana

Smutno mi. Oszukiwał mnie.

Polecane posty

Gość Autorka

Przecież napisałam już o tym na początku, że ja wcześniej znał, potrafisz czytać? To jest oczywiste. Poza tym to on się zachowywał nieładnie, ja się w nim zauroczylam, zakochałam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam

Koleś znał was obie, wybrał tamtą. Widocznie Tobie czegoś brakuje i nie masz tego co ona ma. Może spał z wami obiema zanim z nią został w związku więc może była lepsza w łóżku i to zadecydowało, a Ciebie olał. Zawsze ktoś jest lepszy, a ktoś jest gorszy. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
3 minuty temu, Gość E tam napisał:

Koleś znał was obie, wybrał tamtą. Widocznie Tobie czegoś brakuje i nie masz tego co ona ma. Może spał z wami obiema zanim z nią został w związku więc może była lepsza w łóżku i to zadecydowało, a Ciebie olał. Zawsze ktoś jest lepszy, a ktoś jest gorszy. Tyle

To takie normalne i w porządku wobec obu tych kobiet, nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
3 minuty temu, Gość E tam napisał:

Koleś znał was obie, wybrał tamtą. Widocznie Tobie czegoś brakuje i nie masz tego co ona ma. Może spał z wami obiema zanim z nią został w związku więc może była lepsza w łóżku i to zadecydowało, a Ciebie olał. Zawsze ktoś jest lepszy, a ktoś jest gorszy. Tyle

To takie normalne i w porządku wobec obu tych kobiet, nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hwdp
16 minut temu, Gość Autorka napisał:

Poza tym to on się zachowywał nieładnie, ja się w nim zauroczylam, zakochałam.. 

Ale on się nie zakochał w Tobie. Skorzystał że nogi rozłożyłaś i polazał do tamtej, taka jest brutalna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

No cóż, zapewne masz rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Life is brutal
1 minutę temu, Gość Aska napisał:

To takie normalne i w porządku wobec obu tych kobiet, nie? 

Oczywiście że nie, ale niestety: albo będziesz ty manipulować ludźmi albo oni będą manipulować tobą. Jak jesteś tym drugim typem wtedy zawsze będziesz ofiarą, która zostanie z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
Przed chwilą, Gość Life is brutal napisał:

Oczywiście że nie, ale niestety: albo będziesz ty manipulować ludźmi albo oni będą manipulować tobą. Jak jesteś tym drugim typem wtedy zawsze będziesz ofiarą, która zostanie z niczym

A o higienie ktoś tu przez chwilę pomyślał? Nie?

Manipulacja manipulacją, ale latanie między dwoma babami jest krzywdzące dla każdej z nich nie tylko pod względem moralnym, ale też zdrowotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rufus

Autorko może słabiej ciagnelas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgfd
24 minuty temu, Gość Aska napisał:

A o higienie ktoś tu przez chwilę pomyślał? Nie?

Manipulacja manipulacją, ale latanie między dwoma babami jest krzywdzące dla każdej z nich nie tylko pod względem moralnym, ale też zdrowotnym.

No wiesz co, jeśli któraś daje bez gumy wchodzić w siebie po miesiącu znajomości to nawet nie chce myśleć jakie szambo ma w środku. Więc mam nadzieję że o to zadbały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
13 minut temu, Gość Hgfd napisał:

No wiesz co, jeśli któraś daje bez gumy wchodzić w siebie po miesiącu znajomości to nawet nie chce myśleć jakie szambo ma w środku. Więc mam nadzieję że o to zadbały. 

Czekaj czekaj, pominąłeś drobny szczegół, że to facet spał z kilkoma, a nie one 🙂 to on miesza płyny jak ...a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×