Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dldld

Powiedzcie mie co zrobiłam zle że nie znalazłam partnera w swoim życiu

Polecane posty

Gość Takapani
11 minut temu, Gość dldld napisał:

dopiero co latają na kafe tematy w których faceci piszą że każdy facet pragnie 20-latki to gdzie te patrzenie na charakter? albo że jak kobieta jest w starszym wieku to od razu pójdą szukać innej 20-stki

I tu masz wlasnie dwulicowosc meska :)

Niby tacy dobrzy na wyglad ani na wiek nie patrza a nawet rowiesnic nie chca. No i kilka poziomow wygladowych wyzej od siebie, a jakze. Przeciez musi dac piekne dzieci i do szpanu przed kolegami. Najlepiej jakby miala wlasne mieszkanko po babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Zefirek napisał:

Seks, tak seks, to jest nie tak, że każda może, tylko kobiety które są atrakcyjne erotycznie mają szanse przebierać.

Reszta, całkiem pokaźna, takich szans nie ma, i nie chodzi tu o wygląd zewnętrzny, tylko o to jak w jej towarzystwie czują się faceci.

To się z domu wynosi tak jak pewność siebie i umiejętność znalezienia w towarzystwie..... Zapewne nie pomogłam.....przykro mi.

 

 

 

A jest wygląd wewnętrzny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldld

Faceci to niewiadomo czego oni chcą. Tutaj piszą że każdy facet pragnie 20-latek a jak ja miałam lat 20-ścia to ci starsi mnie nie chcieli ale nie dlatego że jestem za stara tylko że ja młoda dla nich. Nie patrzyli na mój charakter tylko że za młoda. Teraz jak dorosłam to znów czytam że jestem za stara, takie mają dobre bezinteresowne serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksa

Znałam chłopaka bardzo spoko z charakteru. On poleciał na moj wygląd. Ja z nim randkowalam przez pewien czas. Nie doszło między nami do seksu, bo sama myśl, że bym mogła z nim uprawiać seks mnie ovrzydzila. Bez chemii nic się nie uda. Teraz mam bardzo przystojnego, który jest świetny w seksach. Na dodatek sporo zarabia. Ale jest pusty jak but. Niedługo go zostawię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Piekne dzieci na bank zmarnuja sobie zycie w tym deb/ilnym spoleczenstwie. A jak beda brzydkie i nikt nie bedzie chcial sie z nimi zadawac to przynajmniej wieksza szansa ze zrobia cos fajnego ze swoim zyciem. Inaczej wychowa je towarzystwo na alkoholikow, palaczy, cpunow i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Piekne dzieci na bank zmarnuja sobie zycie w tym deb/ilnym spoleczenstwie. A jak beda brzydkie i nikt nie bedzie chcial sie z nimi zadawac to przynajmniej wieksza szansa ze zrobia cos fajnego ze swoim zyciem. Inaczej wychowa je towarzystwo na alkoholikow, palaczy, cpunow i dzi/wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Maksa napisał:

Znałam chłopaka bardzo spoko z charakteru. On poleciał na moj wygląd. Ja z nim randkowalam przez pewien czas. Nie doszło między nami do seksu, bo sama myśl, że bym mogła z nim uprawiać seks mnie ovrzydzila. Bez chemii nic się nie uda. Teraz mam bardzo przystojnego, który jest świetny w seksach. Na dodatek sporo zarabia. Ale jest pusty jak but. Niedługo go zostawię. 

hahaha rozwalasz mnie dziewczyno. Niektore kobiety by cie zabily przeeciez wyglad i kasa to wszystko u mezczyzny itp itd, przynajmniej tak tu trabia! a tak serio to rozumiem cie, tez tak bywa w zyciu, ale troche mnei to bawi, haha, kto kobiete zadowoli 😄 . A w jakim sensie jest wg ciebie pusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze - ta druga osoba musi się podobać. Chrzanienie o jakichś charakterach itd to tylko głupawe chrzanienie. Po drugie - jak wam się nie podobają jacyś faceci to SAME poderwijcie takiego, który wam pasuje. Chyba że korona z głowy spadnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
4 minuty temu, Gość Maksa napisał:

Znałam chłopaka bardzo spoko z charakteru. On poleciał na moj wygląd.

No na pewno byl w chu/j spoko skoro polecial na wyglad 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze - ta druga osoba musi się podobać. Chrzanienie o jakichś charakterach itd to tylko głupawe chrzanienie. Po drugie - jak wam się nie podobają jacyś faceci to SAME poderwijcie takiego, który wam pasuje. Chyba że korona z głowy spadnie.  

Bzdura. Ja kiedys bylem z dziewczyna ktora mi sie nie podobala z wygladu. Ale bylo miedzy nami cos czego z zadna inna nawet najpiekniejsza nie bylo. Moglismy gadac calymi dniami.

Juz skonczcie pier/dolic pustaki je/bane o tym ze wyglad jest wazny. Doskonale wiemy ze dla kobiet jest najwazniejszy i beda za to placic jak te przyglupy z ladnymi ryjami beda je wykorzystywac i kopac w dupe. Na to wlasnie zaslugujecie i same tworzycie takiech smieci podniecajac sie ich ryjami i dajac im dupy po chwili znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz
11 minut temu, Gość Qwerty napisał:

Piekne dzieci na bank zmarnuja sobie zycie w tym deb/ilnym spoleczenstwie. A jak beda brzydkie i nikt nie bedzie chcial sie z nimi zadawac to przynajmniej wieksza szansa ze zrobia cos fajnego ze swoim zyciem. Inaczej wychowa je towarzystwo na alkoholikow, palaczy, cpunow i dzi/wki.

100% racji. Tylko trzeba im w tym pomoc. Np zeby zajely sie sportem i kiedys sr/aly kaska i smialy sie z tych superpieknosci ktore zmarnowaly zycie na imprezkach i teraz ledwo zarabiaja 2000zl/m pracujac w urzedach czy fabrykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLSL
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze - ta druga osoba musi się podobać. Chrzanienie o jakichś charakterach itd to tylko głupawe chrzanienie. Po drugie - jak wam się nie podobają jacyś faceci to SAME poderwijcie takiego, który wam pasuje. Chyba że korona z głowy spadnie.  

nie wiem jak podrywać facetów, mam wrazenie ze wiekszość facetów nie lubi jak to kobieta za nimi biega. Mam koleżanke która stara się poderwać naszego kolege a on ma ją w doopie i przykro to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Mistrz napisał:

100% racji. Tylko trzeba im w tym pomoc. Np zeby zajely sie sportem i kiedys sr/aly kaska i smialy sie z tych superpieknosci ktore zmarnowaly zycie na imprezkach i teraz ledwo zarabiaja 2000zl/m pracujac w urzedach czy fabrykach.

aj tam jak ktos szczesliwy to nie ma co sie z kogos smiac, po co ma cos komus udowadniac? i tak kazdemu z wiekiem los da po dupie, wielu sie stanie pokorne i skurczy sie w sobie jak sardynki w puszce, a druga polowa bedzie agresywna i zla na caly swiat 🙂 hehe Polska to cudowny kraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Mistrz napisał:

Bzdura. Ja kiedys bylem z dziewczyna ktora mi sie nie podobala z wygladu. Ale bylo miedzy nami cos czego z zadna inna nawet najpiekniejsza nie bylo. Moglismy gadac calymi dniami.

Juz skonczcie pier/dolic pustaki je/bane o tym ze wyglad jest wazny. Doskonale wiemy ze dla kobiet jest najwazniejszy i beda za to placic jak te przyglupy z ladnymi ryjami beda je wykorzystywac i kopac w dupe. Na to wlasnie zaslugujecie i same tworzycie takiech smieci podniecajac sie ich ryjami i dajac im dupy po chwili znajomosci.

"opinie" inceli tobie podobnych to tylko śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Gość SLSL napisał:

nie wiem jak podrywać facetów, mam wrazenie ze wiekszość facetów nie lubi jak to kobieta za nimi biega. Mam koleżanke która stara się poderwać naszego kolege a on ma ją w doopie i przykro to wygląda.

Mam w pracy laske która lata za naszym kolega w pracy jak głupia, ciągle go zagaduje. Ewidentnie na niego leci. On za to woli taka spokojna dziewczynę, i gdy ona zauważyła że jej woli pomagać to go nahalnie zaczęła prosić o pomoc na co on się na nią wydarlbdd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość SLSL napisał:

nie wiem jak podrywać facetów, mam wrazenie ze wiekszość facetów nie lubi jak to kobieta za nimi biega. Mam koleżanke która stara się poderwać naszego kolege a on ma ją w doopie i przykro to wygląda.

Nie ma, powtarzam, NIE MA faceta, który nie byłby zachwycony, gdyby podrywała go fajna dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

A podobno tylko faceci lecą na wygląd. Jezu ale wy kobiety jesteście puste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Haha napisał:

Mam w pracy laske która lata za naszym kolega w pracy jak głupia, ciągle go zagaduje. Ewidentnie na niego leci. On za to woli taka spokojna dziewczynę, i gdy ona zauważyła że jej woli pomagać to go nahalnie zaczęła prosić o pomoc na co on się na nią wydarlbdd 

Po prostu nie jest w jego typie. Gdyby była, to już dawno byliby razem. To chyba normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a mnie obrzydzaloby gdyby facet za mna biegal fujjjj, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mateusz napisał:

A podobno tylko faceci lecą na wygląd. Jezu ale wy kobiety jesteście puste 

Chłopcze, to ty jesteś pusty i w dodatku głupawy. Zarówno faceci jak i kobiety chcą partnera, który im się podoba. Dziwić się temu albo złościć to tak jakby się złościć że słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość SLSL napisał:

nie wiem jak podrywać facetów, mam wrazenie ze wiekszość facetów nie lubi jak to kobieta za nimi biega. Mam koleżanke która stara się poderwać naszego kolege a on ma ją w doopie i przykro to wygląda.

ja z kolei nie mialabym z tym problemu, mam takiego kolege i mam wrazenie, ze bylby zachwycony gdybym za nim latala, sam mnie podrywa i ja mam ochote na jakis romans, tylko ze nie mam ochoty na romans z nim! chyba zaczne niedlugo z kobietami bo ja jakas zimna no zazdroszcze po prostu, a nawet moze i mnie dupek wy b z y k ac i zostawic, przynajmniej bym wiedziala, ze umiem sie zakochac 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"opinie" inceli tobie podobnych to tylko śmiech na sali

Sama zes jakis incel przyglupie. To sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sushi
2 godziny temu, Gość dldld napisał:

gdy byłam nastolatką zawsze marzyło mi się mieć dojrzałego faceta i przystojnego i takiego który będzie dla mnie dobry. Miałam swoje wymagania jaki facet powinien być ale zakochiwałam się w różnych facetach nawet jak odbiegali od mojej listy oczekiwań. Gdy byłam młoda to czasami podobał mi się facet tylko trochę starszy ode mnie jakiś rówieśnik ale zazwyczaj dlatego że wyglądał poważnie jak na swój wiek. Tylko że bardzo rzadko to sie zdarzało że jakis równolatek mi sie spodobał a jak już sie tak zdarzyło to gdy widziałam że zle mnie traktuje albo nie czuje że mnie kocha  to urywałam znajomość. Najbardziej podobali mi się też faceci starsi dużo starsi ode mnie ale tacy mnie zazwyczaj nie chcieli bo wprost mówili że jestem za młoda.Gdy byłam starsza tak od 23 lat to duże miałam powodzenie, facetom sie podobałam bardzo wieluuu ale co z tego skoro poznawałam facetów takich że jak mi sie podobał to on mnie nie chciał albo jak oboje byliśmy sobą zainteresowani i chciał byc ze mną to z niego rezygnowałam bo zachowywał się jak tak jak mi to nie odpowiadało, albo mnie wyzywał albo inne rzeczy a ja zamiast to ciągnąć to zostawiałam ich. Może trzeba było być z tymi facetami mimo wszystko bo może tak związki wyglądają, mam koleżanki które mają facetów którzy je zle traktują ale i tak są z tymi facetami jak zle by nie było.  Może nie ma faceta który by mnie kochał i szanował i  tak wyglądają wszystkie związki. Ogólnie to zawsze było coś nie tak, ostatnim razem byłam zakochana w facecie poznanym przez internet ale on z czasem nie chciał do mnie przyjeżdzać i zawsze miał wymówki więc miałam dwa wyjścia albo tak żyć i czekać do usranej śmierci aż zacznie traktować mnie poważnie albo nie tracić i z nim zerwać po długim czasie bo po 1,5 roku wybrałam to drugie. Powiedzcie mi co jest ze mną nie tak?

Z Tobą wszystko w porządku. Spotykasz nieodpowiednie osoby. Tyle. Jesteś mądra, wiesz czego chcesz i szanujesz siebie oraz swój czas. Głowa do góry choć nie jest może łatwo i przyjemnie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Qwerty napisał:

Piekne dzieci na bank zmarnuja sobie zycie w tym deb/ilnym spoleczenstwie. A jak beda brzydkie i nikt nie bedzie chcial sie z nimi zadawac to przynajmniej wieksza szansa ze zrobia cos fajnego ze swoim zyciem. Inaczej wychowa je towarzystwo na alkoholikow, palaczy, cpunow i dzi/wki.

No bo wystarczy być ładnym i ma się życie usłane różami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mistrz napisał:

Sama zes jakis incel przyglupie. To sa fakty.

Twoje "fakty" pajacu-incelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz

W sumie trzeba skonczyc z pisaniem bo to niczego nie zmieni przeciez 😄 do pewnych wnioskow dochodzi sie z wiekiem a tu chyba w wiekszosc gowniarstwo 20letnie pisze 😄 pogadamy za jakies 15 lat jak zmadrzejecie 😄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Skoro polki są bardzo ładne to dlaczego rodzą brzydkich synów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twoje "fakty" pajacu-incelu.

Kazdy je potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLSL

Ja sie zastanawiam co z tymi kobietami które sie w ogóle nie kształciły co one zrobią jak mąż je koopnie w doope znajdzie sobie z czasem 20-latke. Znam kobiety które w życiu tylko na szukanie męża sie skupiły a nie na samorozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werner
1 minutę temu, Gość Anonim napisał:

Skoro polki są bardzo ładne to dlaczego rodzą brzydkich synów? 

Słowiańska uroda jest korzystna dla kobiety, dla mężczyzn już niekoniecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×