Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dldld

Powiedzcie mie co zrobiłam zle że nie znalazłam partnera w swoim życiu

Polecane posty

Gość zegarek
8 godzin temu, Gość ssss napisał:

byles kiedys wyjatkowo ladna pania? z charakterem i osobowoscia? to skad mozesz wiedziec jaka pula mezczyzn jest dla takiej niedostepna? to ze ty unikasz ladnych bo sie boisz zdrady to twoj problem

Bo baby to próżne kuurwy, więc po co brać psychiczne zyeby które nie potrafią zwoich instynktów kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomil
7 godzin temu, Gość Iki napisał:

na miescie widze pelno fajnych facetow np wysoki przystojny dobrze zbudowany idzie z jakas niska albo gruba co czestsze, takie zwiazki widze bardzo czesto. Ladni mezczyzni wybieraja nieciekawe babki

bo po hooj im baba za którą każdy się ślini? Mnie by to wkurrwiało, pozatym takiej palma odwala z nadmiaru atencji i wiecznie szuka innego lepszego bo widzi że ma powodzenie. Brzydsza docenia to co ma i nie szuka dziury w całym. Dlatego faceci biorą te zwykłe, a te laski 7/10 w góre tylko do ruhania i zabawy ewentualnie. Takie laski mają przesrrane stworzyć stały związek, nawet jeśli są super z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyła
1 godzinę temu, Gość Gjjb napisał:

czy jeśli nie poznałam faceta w liceum ani na studiach to już nie mam szans znaleźć? i ze czas na szukanie przegapiłam? 

czym dłużej czekasz tym mniejszy wybór facetów na STAŁY związek, bo na seks to jest masa, ale chyba nie o to chodzi. Po 30 raczej pozamiatane dla kobiety, szansa że trafi kogoś "pasującego" spada drastycznie z roku na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość stomil napisał:

bo po hooj im baba za którą każdy się ślini? Mnie by to wkurrwiało

Ja tam czułem dume, ale co kto woli

1 godzinę temu, Gość stomil napisał:

pozatym takiej palma odwala z nadmiaru atencji i wiecznie szuka innego lepszego bo widzi że ma powodzenie

Jak obecny facet nie ma nic do zaoferowania to normalne że laska patrzy gdzie by tu spiierdolić.Wygląd nie ma znaczenia

1 godzinę temu, Gość stomil napisał:

Brzydsza docenia to co ma i nie szuka dziury w całym.

Żebyś się qrna nie zdziwił kiedyś

1 godzinę temu, Gość stomil napisał:

Dlatego faceci biorą te zwykłe, a te laski 7/10 w góre tylko do ruhania i zabawy ewentualnie. Takie laski mają przesrrane stworzyć stały związek, nawet jeśli są super z charakteru. 

Raczej starają się takie jak najszybciej zaobrączkować. Ale dobre podejście, nie mogę czegoś mieć więc zamiast postarać się to zdobyć, wmówie sobie że to w ssumie jest uja warte i już nie będzie mi tego żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouuu
2 godziny temu, Gość zegarek napisał:

Bo baby to próżne kuurwy, więc po co brać psychiczne zyeby które nie potrafią zwoich instynktów kontrolować.

pojmij ze wyglad nie ma zwiazku z tyn co w srodku, moze byc naturalnie piekna i skromna, prozna to gdy widzisz sztuczne wlosy, napompowane cycki i usta, i tapeta przesadna, to prozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ile teraz masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarek
2 godziny temu, Gość ouuu napisał:

pojmij ze wyglad nie ma zwiazku z tyn co w srodku, moze byc naturalnie piekna i skromna, prozna to gdy widzisz sztuczne wlosy, napompowane cycki i usta, i tapeta przesadna, to prozna

gdzie pisane było o wyglądzie??? masz bujną wyobraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość zegarek napisał:

gdzie pisane było o wyglądzie??? masz bujną wyobraźnie

tak bylo, w komentarzu na ktory odpisales, proznosc dotyczy obu plci, tylko u bab dotyczy to wygladu u facetow stanu posiadania wladzy atrakcyjnosci przez to u proznych bab, wszystko do siebie pasuje, a obok sa ci inni, mniej prozni lub wcale, dalej sa zaniedbani z depresja lub roznymi frustracjami, przegiecie w obie strony jest niekorzystne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Iki napisał:

na miescie widze pelno fajnych facetow np wysoki przystojny dobrze zbudowany idzie z jakas niska albo gruba co czestsze, takie zwiazki widze bardzo czesto. Ladni mezczyzni wybieraja nieciekawe babki

A podobno ludzie się dobierają pod względem wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclf

to co ma kobieta brać sobie pierwszego lepszego faceta nawet jak jej nie pociąga i ma sie zmuszać do tego żeby go pocałować? bo inaczej jest próżna jeśli ma jakieś wymagania? powinna nie mieć żadnych? brać co leci? żeby nie zostać samej? bo tak wynika z waszych postów. Te posty o wyglądzie chyba piszą faceci, nie mogą poderwać ładnej kobiety bo te ładne lecą raczej na przystojnych facetów. Każdy chce mieć kogoś na swoim poziomie to wmawiają że mają nie patrzeć na wygląd tylko serce.

Każdy facet którego znałam był interesowny. Według badań demograficznych meżczyzni mniej tolerują niższe wykształcenie u kobiet od samych siebie. Z tego co zauważyłam to zazwyczaj kobieta wykształcona ma mniej wykształconego mężczyzne. Nie znam odwrotnych przypadków. może się myle? powiedzcie mi. Ja jakoś nie poznałam facetów którzy nie lecieliby na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lclf

to co ma kobieta brać sobie pierwszego lepszego faceta nawet jak jej nie pociąga i ma sie zmuszać do tego żeby go pocałować? bo inaczej jest próżna jeśli ma jakieś wymagania? powinna nie mieć żadnych? brać co leci? żeby nie zostać samej? bo tak wynika z waszych postów. Te posty o wyglądzie chyba piszą faceci, nie mogą poderwać ładnej kobiety bo te ładne lecą raczej na przystojnych facetów. Każdy chce mieć kogoś na swoim poziomie to wmawiają że mają nie patrzeć na wygląd tylko serce.

Każdy facet którego znałam był interesowny. Według badań demograficznych meżczyzni mniej tolerują niższe wykształcenie u kobiet od samych siebie. Z tego co zauważyłam to zazwyczaj kobieta wykształcona ma mniej wykształconego mężczyzne. Nie znam odwrotnych przypadków. może się myle? powiedzcie mi. Ja jakoś nie poznałam facetów którzy nie lecieliby na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz nad mistrzami :D

bo tacy jak ja to przeogromna rzadkosc (kiedys bylem z dziewczyna ktora mi sie nie podobala z wygladu, nie mowiac o innych niesamowicie mistrzowskich kwestiach ktora sa nieosiagalne dla 99.99999999999999999999999999% polaczkow np nie pije alkosyfu). o ile w ogole istnieja 😄 mnie nie chodzilo o "pierwszego lepszego" tylko o mnie dziewczyna myslala ze jestem stworzonym dla niej idealem ale i tak zniszczyla wszystko miedzy nami bo niby jej sie nie podobam z wygladu. zrobila sobie bardzo na zlosc. poza tym sama nie jest jakas piekna ale z charakteru tez moj ideal (nie liczac tego chorego patrzenia na wyglad :D). skonczcie juz z tymi probami wybielania i tlumaczenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość mistrz nad mistrzami 😄 napisał:

bo tacy jak ja to przeogromna rzadkosc (kiedys bylem z dziewczyna ktora mi sie nie podobala z wygladu, nie mowiac o innych niesamowicie mistrzowskich kwestiach ktora sa nieosiagalne dla 99.99999999999999999999999999% polaczkow np nie pije alkosyfu). o ile w ogole istnieja 😄 mnie nie chodzilo o "pierwszego lepszego" tylko o mnie dziewczyna myslala ze jestem stworzonym dla niej idealem ale i tak zniszczyla wszystko miedzy nami bo niby jej sie nie podobam z wygladu. zrobila sobie bardzo na zlosc. poza tym sama nie jest jakas piekna ale z charakteru tez moj ideal (nie liczac tego chorego patrzenia na wyglad :D). skonczcie juz z tymi probami wybielania i tlumaczenia sie

Ciężki przypadek manii wielkości, albo pisane na jakichś narkotykach, albo demencja stracza, nawet jeśli nie pije alkosyfu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Gość gość napisał:

A podobno ludzie się dobierają pod względem wyglądu...

Tylko kobiety dobierają pod względem wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ciężki przypadek manii wielkości, albo pisane na jakichś narkotykach, albo demencja stracza, nawet jeśli nie pije alkosyfu. 

Od razu widac ta demencje starcza u ciebie, zero luzu, moja 90 letnia babcia jest bardziej wyluzowana.  Pisalem z lekkim przymruzeniem oka, co nie zmienia faktu ze jestem niesamowicie z siebie dumny. Takie sa fakty, wiekszosc polaczkow to nedzni alkoholicy, palacze, cpuny i seksoholicy. Wystarczy poczytac w necie co wypisuja. A ja nie mam zadnych negatywnych nalogow. Ale to tez za malo, wlasciwie jest to nic nie warte bez przystojnego ryja. Kobiety przeciez wola przystojnych nalogowcow ktorzy je zdradzaja i napierd/alaja je po ryjach, co nie? Ciekawe jak dlugo beda takimi przystojniaczkami z ich nalogami 😄 na szczescie ja juz nigdy w nic z zadna sie nie zaangazuje, zaoszczedze sobie nerwow i rozczarowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrams
Dnia 9.01.2020 o 14:37, Gość lclf napisał:

to co ma kobieta brać sobie pierwszego lepszego faceta nawet jak jej nie pociąga i ma sie zmuszać do tego żeby go pocałować? bo inaczej jest próżna jeśli ma jakieś wymagania? powinna nie mieć żadnych? brać co leci? żeby nie zostać samej? bo tak wynika z waszych postów. Te posty o wyglądzie chyba piszą faceci, nie mogą poderwać ładnej kobiety bo te ładne lecą raczej na przystojnych facetów. Każdy chce mieć kogoś na swoim poziomie to wmawiają że mają nie patrzeć na wygląd tylko serce.

Każdy facet którego znałam był interesowny. Według badań demograficznych meżczyzni mniej tolerują niższe wykształcenie u kobiet od samych siebie. Z tego co zauważyłam to zazwyczaj kobieta wykształcona ma mniej wykształconego mężczyzne. Nie znam odwrotnych przypadków. może się myle? powiedzcie mi. Ja jakoś nie poznałam facetów którzy nie lecieliby na wygląd

obracasz się wśród pustaków więc nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganji

co autorka zrobiła źle? jest płytką pustaczką lecącą na powierzchowność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×