Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skołowana

Potrzebuje porady waszej opini

Polecane posty

Gość Skołowana

Hej. Pisze tu do was bo już sama nie wiem co o tej całej sytuacji myśleć.postaram się opisać wam sytuację krótko i konkretnie. Po ślubie zamieszkalismy z mężem w domu teściów w ktorym mieszkala juz siostra mojego meza z mężem. Niby wszystko bylo ok,chlopaki sie dogadywali piwko rybki i WGL malinowo. No i z jakiś miesiąc temu znalazłam w łazience telefon szwagra z ustawionym wideo na nagrywanie ,centralnie ustawiony tel żeby było widać jak ktoś się kąpie itd! Szok! Nie mogłam w to uwierzyć! I w nerwach usunelam nagranie. Oczywiście powiedziałam mężowi o wszystkim i poszedl rano mu o tym powiedzieć A ten zaczął się wypierac mówić że sam mu się tel tak włącza na wideo. A ewidentnie było to widać na wideo że ustawia sobie tel specjalnie. Od tamtej pory nie gadam ani z nim ani z siostra meza ...ka go jeszcze broni. Dla mnie to psychicznie było nie do przyjęcia że takie świństwo  można zrobić komuś mieszkając pod jednym dachem.powiedzielismy o tym też teściom. I co się okazalo? Że meza druga siostrę ktora  wcześniej z nimi mieszkała też podgladal! Teraz sie wyprowadzilam do mamy, niedlugo  mam wizyte u psychologa nie moglam mieszkac tam razem z nimi dla mnie takie zboczenie jest nie do przyjecia .Powiedzcie czy to co on zrobil jest normalne? Czy ze mna jest cos nie tak ze tak na to zareagowalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×