Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Suzanne Marie

Suzanne Marie

Polecane posty

Go艣膰 Suzanne Marie

Lubici

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Lubicie j膮?

Wed艂ug mnie zas艂uguje na wi臋cej subskrypcji.Przez jakie艣 dwa lata w og贸le nie przybywa艂o jej widz贸w i dopiero w ostatnich miesi膮cach dosz艂o gdzie艣 z 25 tysi臋cy. A jest kreatywna i nie 艣ci膮ga film贸w od innych

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jest super 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Ogl膮dam ja od pierwszych odcink贸w. Chyba nie mia艂a dziesi臋ciu nawet. Bardzo j膮 lubi臋. Za to co m贸wi, jaka jest w stosunku do dzieci, za kreatywno艣膰, ambicje. Nie owija w bawe艂ne, no i nie ma domu a'la Ikea.. jest takiej czego pozazdro艣ci膰 馃檪 widac, 偶e j膮 Darren wspiera i kocha.. no, z tymi subskrypcjami to dziwne, 偶e ich nie ma. Szkoda. Widocznie ludzie chc膮 ogl膮da膰 te same t艂a i w og贸le.. dziwie si臋 jej czasem, 偶e mimo tego ona dalej nagrywa 馃槣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Pewnie nagrywa bo to jest prawdziwe hobby.Takich os贸b brakuje na youtube 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

To tak, kt贸ra wyjecha艂a do UK studiowa膰 mod臋? Bo podobno w Polsce nie ma takiego kierunku? 艢miech na sali, a jej dziecko nie zna polskiego mimo, 偶e ma polsk膮 mam臋 i babci臋. 艁aska narzeka na Polsk臋, a nie przepracowa艂a tu jednego dnia, bo wyjecha艂a jako ma艂olata.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Nie przypominam sobie 偶eby krytkowa艂a jako艣 szczeg贸lnie tym bardziej 偶e praktycznie tu nie przyje偶dza xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 godziny temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

To tak, kt贸ra wyjecha艂a do UK studiowa膰 mod臋? Bo podobno w Polsce nie ma takiego kierunku? 艢miech na sali, a jej dziecko nie zna polskiego mimo, 偶e ma polsk膮 mam臋 i babci臋. 艁aska narzeka na Polsk臋, a nie przepracowa艂a tu jednego dnia, bo wyjecha艂a jako ma艂olata.

Zgadzam si臋 w 100%

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc gosc gosc

Aha,ona NIGDY nie narzeka na Polske.Po prostu jej dorosle zycie zaczelo sie tu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
38 minut temu, Go艣膰 Gosc gosc gosc napisa艂:

Aha,ona NIGDY nie narzeka na Polske.Po prostu jej dorosle zycie zaczelo sie tu.

W jednym z film贸w m贸wi, 偶e w Polsce jest ci臋zko z praca i zarobki s膮 niskie. P贸藕niej dodaje, 偶e zna to tylko z opowie艣ci mamy i innych os贸b, kt贸re w Polsce pracowa艂y. To jaki艣 filmik z QandA albo inny tego typu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
9 godzin temu, Go艣膰 gosc napisa艂:

To tak, kt贸ra wyjecha艂a do UK studiowa膰 mod臋? Bo podobno w Polsce nie ma takiego kierunku? 艢miech na sali, a jej dziecko nie zna polskiego mimo, 偶e ma polsk膮 mam臋 i babci臋. 艁aska narzeka na Polsk臋, a nie przepracowa艂a tu jednego dnia, bo wyjecha艂a jako ma艂olata.

Wyjecha艂a jako 12-latka. To mama podj臋艂a decyzj臋. 殴le co艣 zrozumia艂a艣. Zuzia to bardzo聽 pozywna posta膰 yt. Wida膰 progres,聽 ch臋ci i dobr膮聽 wol臋.聽

Dom odremontowala聽 wprost聽 genialnie. Jest聽 utalentowana i skromna .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sobota

Ja te偶 si臋 ciesz臋, 偶e Suzanne nagrywa i 偶e j膮 odkry艂am. Porzuci艂am przez to kilka innych kana艂贸w i jest fajnie聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
19 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Wyjecha艂a jako 12-latka. To mama podj臋艂a decyzj臋. 殴le co艣 zrozumia艂a艣. Zuzia to bardzo聽 pozywna posta膰 yt. Wida膰 progres,聽 ch臋ci i dobr膮聽 wol臋.聽

Dom odremontowala聽 wprost聽 genialnie. Jest聽 utalentowana i skromna .

To w taki razie nak艂ama艂a w Q&A? Bo jest na kanale film, w kt贸rym tak m贸wi. Mo偶e faktycznie si臋 zmieni艂a, bo jest jeszcze bardzo m艂oda. No i dodajmy, 偶e ona nic nie studiowa艂a, tylko uko艅czy艂a college.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc gosc gosc

HND to dyplom ukonczenia studiow technicznych.I to m a Zuzia.Robi sie to w collegu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc gosc gosc

Tak to sie tlumaczy na polski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Banz

Nie studia technicznie聽tylko聽 co najwy偶ej studium, czyli mniej ni偶 licencjat.

HNC =聽rok studi贸w聽

HND = 2 lata studi贸w聽

BA, BSc - Licencjat = 3 lata studi贸w

Honours - 4 lata studiow (w Szkocji)

MA, MSc - magister - 5 lat studi贸w w Szkocji (4 w Anglii)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc gosc gpsc

HNC-dyplom technika,HND-dyplom studiow technicznych.a uniwerstytet potem mozna zrpbic w 2,3 lata.Ale czy to wazne.Fajna,ogarmieta mloda kobieta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bezcukru

ja ja lubilam ale przestalam ogladac jak zaczela spamowac swoimi vlogami z wakacji. Ona pokazuje swoje dzieci non stop, uwazam ze to jest zle. Te dzieci nie maja nic do powiedzenia na ten temat. Plus, nie interesuja mnie. Wolalam jak nagrywala swoje komentarze.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
14 godzin temu, Go艣膰 Gosc gosc gpsc napisa艂:

HNC-dyplom technika,HND-dyplom studiow technicznych.a uniwerstytet potem mozna zrpbic w 2,3 lata.Ale czy to wazne.Fajna,ogarmieta mloda kobieta.

To nie s膮 studia. Tego rodzaju kwalifikacja nie ma odpowiednika w Polsce, wyst臋puje tylko w krajach Welfare (czyli na Wsypach i w by艂ych koloniach). To jest dyplom, kwalifikacja. P:o jej otrzymaniu mo偶na wskoczy膰 na drugi semestr drugiego roku licencjatu w przypadku studi贸w full time (na pe艂en etat). Ale to nie s膮 偶adne studia. Jest to wa偶ne, bo w jednym z q&a powiedzia艂a, 偶e chcia艂a studiowa膰 mod臋, bo w Polsce nie ma takiego kierunku. Jedno i drugie jest nieprawd膮, bo ani studi贸w nie sko艅czy艂a, a w Polsce od dziesi臋cioleci mo偶na studiowa膰 kierunki powi膮zane z mod膮.

Mam wra偶enie, 偶e najch臋tniej zerwa艂aby wszelkie powi膮zania z Polsk膮, nawet dzieci nie uczy polskiego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Chyba m艂odo urodzi艂a te dzieci bo nie jestem pewna ale ona ma 27 lat? a to starsze to nie wiem ile ma lat 10?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, Angeeelx napisa艂:

Chyba m艂odo urodzi艂a te dzieci bo nie jestem pewna ale ona ma 27 lat? a to starsze to nie wiem ile ma lat 10?

To jest normalne w Anglii. Je艣li dziewczyna ko艂o 25 nie ma dzieci, to jest zdziwienie. 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 15:59, Gadzinatygodnia napisa艂:

To jest normalne w Anglii. Je艣li dziewczyna ko艂o 25 nie ma dzieci, to jest zdziwienie. 馃槃

Nieprawda,聽no chyba 偶e m贸wisz o dziewczynach z patologicznych 艣rodowisk. Generalnie 艣rednia wieku w kt贸rym聽Angielki rodz膮 pierwsze dziecko to prawie 29 lat (28.9) i wiek ten ci膮gle ro艣nie.聽 Dla por贸wnania w Polsce ten wiek to 27 lat (27.7).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dla mnie to taka narracja al'a Pantinka ale z lepszym researchem 馃檪聽Jest spoko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×