Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moos

Faceci nigdy mnie nie zauważaja, a gdy ubrałam ...enke tysiące gapiów

Polecane posty

Gość gosc

faceci lubią futerka 🙂 sama noszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIE, KOBIETA
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

faceci lubią futerka 🙂 sama noszę. 

ALEŻ TO NIEESTETYCZNE, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Bolek napisał:

Jak kiedyś widziałaś prostytutkę przy drodze to właśnie o takim ubiorze mówimy. Oczywiście możesz tak się ubrać w domu dla swojego faceta ale na imprezę nie bardzo.

jejku, na szczęście nigdy tak się nie ubrałam wychodząc w miejsce publiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
Przed chwilą, Bolek napisał:

Jak kiedyś widziałaś prostytutkę przy drodze to właśnie o takim ubiorze mówimy. Oczywiście możesz tak się ubrać w domu dla swojego faceta ale na imprezę nie bardzo.

dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Bolek napisał:

Jak kiedyś widziałaś prostytutkę przy drodze to właśnie o takim ubiorze mówimy. Oczywiście możesz tak się ubrać w domu dla swojego faceta ale na imprezę nie bardzo.

Czyli zimowe kurtki odpadaja 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli zimowe kurtki odpadaja 😞

Zimowa kurtka może być, byle krótka i wyrazista stylowo. Do tego majtki i kozuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Miss napisał:

KIEDY KOBIETA WYGLĄDA JAK ''TANI SZON?'' BEDĘ WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDZ BO SAMA JESTEM KOBIETĄ I NIE WIEM CZY DO KOŃCA POTRAFIĘ BYĆ OBIEKTYWNA WZGLĘDEM SIEBIE. DLATEGOOCZEKUJĘ ODPOWIEDZI OD PRZEDSTAWICIELA PŁCI PRZECIWNEJ..ŻEBY NIE POPEŁNIĆ JAKIEJŚ UBRANIOWEJ GAFY:)

Nie bierzesz chyba na serio wpisu jakieś pipci? Piszę to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

hehe, czy to znaczy, że marynarę trzeba nosić, żeby kobiety mnie zauważyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

mocno gapilam sie na babke w futrze bo bylo naturalne, ale stara kobieta to nie ogarnia moze tragedii naszych mlodszych braci, mlode empatyczne nie zaloza naturalnego, dzis to wstyd wsrod swiadomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Dnia 10.01.2020 o 12:34, marawstala napisał:

Dlaczego dziwi? Jak kobieta klimatycznie się ubierze to aż ciężko od niej oderwać wzrok... Kobiety nawzajem często się lustrują, porównują... no i podziwiają : )

Jesteś Dziwna :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostuje
18 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś Dziwna :((((

lustruja by nasladowac, i zawsze czuja zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 10

Dziwne, bo na mnie tez nikt nie zwraca uwagi, a jak założę ...enkę czy też spodniczke to wielu patrzy. Naprawdę jestem aż tak wstrętna żeby tylko strój budzil zachwyt? Faceci to zwierzęta, obleśne w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
2 godziny temu, Gość sprostuje napisał:

lustruja by nasladowac, i zawsze czuja zazdrosc

No z drugim czlonem zdania calkowicie się nie zgadzam.z pierwszym tylko połowocznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
8 minut temu, Gość gość 10 napisał:

Dziwne, bo na mnie tez nikt nie zwraca uwagi, a jak założę ...enkę czy też spodniczke to wielu patrzy. Naprawdę jestem aż tak wstrętna żeby tylko strój budzil zachwyt? Faceci to zwierzęta, obleśne w dodatku.

A ja wole kiedy nikt nie patrzy albo przynajmniej robi to z ukrycia. , Nie muszę się wtedy czuć spięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 10
50 minut temu, Gość Miss napisał:

A ja wole kiedy nikt nie patrzy albo przynajmniej robi to z ukrycia. , Nie muszę się wtedy czuć spięta:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 10
50 minut temu, Gość Miss napisał:

A ja wole kiedy nikt nie patrzy albo przynajmniej robi to z ukrycia. , Nie muszę się wtedy czuć spięta:)

Hm widocznie masz taki charakter. Ja uwielbiam zwracac na siebie uwage i czuje sie urazona gdy nikt tego nie robi 😞 im więcej spojrzeń tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
3 minuty temu, Gość gość 10 napisał:

Hm widocznie masz taki charakter. Ja uwielbiam zwracac na siebie uwage i czuje sie urazona gdy nikt tego nie robi 😞 im więcej spojrzeń tym lepiej

Oszalałaś? Po co ci to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość 10 napisał:

Dziwne, bo na mnie tez nikt nie zwraca uwagi, a jak założę ...enkę czy też spodniczke to wielu patrzy. Naprawdę jestem aż tak wstrętna żeby tylko strój budzil zachwyt? Faceci to zwierzęta, obleśne w dodatku.

Po prostu jesteś bardziej kobieca w ...ence. A faceci to wzrokowcy. I sama jesteś obleśna pisząc takie brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To chyba jakiś wysyp anonimowych zwierzeń bo i ja zawsze czułam się źle wzbudzając zainteresowanie w kobiecych ciuchach.Uważam że jak kobieta jest ładna to faceci zwrócą na nią uwagę  nawet w worku po kartoflach-tak mówił mój śp.dziadek.

A skoro nikt nie zwraca na mnie uwagi (może nie że nikt, ale bardzo rzadko) tak normalnie, to znaczy że w ...ence JAK ZWIERZĘTA (dobre porównanie innych wyzej) myślą o kopulacji bo zauwazyli noga czy cycka.To nie jest normalne, nad instynktami można panować.Nie poszłabym do łóżka z kimś komu wystarczy kawałek nogi  a o reszcie może źle myśleć.Muszę czuć że podobam się cała i każda kobieta tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nogę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość nie napisał:

mocno gapilam sie na babke w futrze bo bylo naturalne, ale stara kobieta to nie ogarnia moze tragedii naszych mlodszych braci, mlode empatyczne nie zaloza naturalnego, dzis to wstyd wsrod swiadomych

Chyba w poprzednim wpisie chodziło o inne futro😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Onsam napisał:

hehe, czy to znaczy, że marynarę trzeba nosić, żeby kobiety mnie zauważyły?

Marynara robi wielkie bary, to się wydajesz bardziej męski😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oknosfera, ty chyba dzisiaj jakaś napalona jesteś bo ze wszystkimi tu flirtujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość 10 napisał:

Hm widocznie masz taki charakter. Ja uwielbiam zwracac na siebie uwage i czuje sie urazona gdy nikt tego nie robi 😞 im więcej spojrzeń tym lepiej

Pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

To chyba jakiś wysyp anonimowych zwierzeń bo i ja zawsze czułam się źle wzbudzając zainteresowanie w kobiecych ciuchach.Uważam że jak kobieta jest ładna to faceci zwrócą na nią uwagę  nawet w worku po kartoflach-tak mówił mój śp.dziadek.

A skoro nikt nie zwraca na mnie uwagi (może nie że nikt, ale bardzo rzadko) tak normalnie, to znaczy że w ...ence JAK ZWIERZĘTA (dobre porównanie innych wyzej) myślą o kopulacji bo zauwazyli noga czy cycka.To nie jest normalne, nad instynktami można panować.Nie poszłabym do łóżka z kimś komu wystarczy kawałek nogi  a o reszcie może źle myśleć.Muszę czuć że podobam się cała i każda kobieta tak ma

A jak patrza na ladna to myslisz, ze to jakie sa instynkty? Podziwiaja twoj uklad kostny jak patolog czy ta zwierzeca czesc mozgu mysli o twoich dobrych genach i reprodukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak patrza na ladna to myslisz, ze to jakie sa instynkty? Podziwiaja twoj uklad kostny jak patolog czy ta zwierzeca czesc mozgu mysli o twoich dobrych genach i reprodukcji?

Sama ladnosc nie wystarczy by się z samica chcieć rozmnozyc. Wiele jest ładnych durnych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×