Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thop

Czy mam się przyznać do tego

Polecane posty

Gość Thop

Zadam krótkie i rzeczowe pytanie czy powinienem przyznawać się do tego że w wieku 33 lat byłem prawiczkiem

Otóż spotykałem się z kilkoma kobietami wcześniej ale teraz spotykam się z jedną z którą uprawiałam seks wiele razy właściwie od trzech miesięcy uprawiamy seks i ona zaczęła naciskać od jakiegoś czasu i pytać się ile kobiet miałem nie wiem czy się przyznawać

oczywiście po którymś razie powiedziałem że jesteś pierwszą taki standardowy tekst ale ona wys miała to i chyba nie uwierzyła i teraz nie wiem jak z tego wybrnąć bo czy uwierzy czy z drugiej strony myśli sobie że jestem jakiś nie wiadomo jaki doświadczony właściwie nie wiem co zrobić czy skłamać czy powiedzieć prawdę każdy wariant niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thop

Nie wiem co w tej sytuacji zrobić bo ogólnie wolałbym utrzymać to w tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

Powiedz prawdę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thop

Ale boję się jakiś plotek lub drwi poza tym nie wiem czy nasza relacja się utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak dla mnie byłoby to na plus gorzej gdybym dowiedziała się że jesteś ro..aczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymywanie takiej tajemnicy, na dłuższą metę ciśnie w bebechy. A zresztą gdyby ta informacja się rozniosła (bo relacja by się nie utrzymała i laska by rozgadala), to wiesz co się robi? Z czarującym uśmiechem potwierdzasz "Tak, oczywiście, jak mógłbyś przypuszczać, że jest inaczej". Gwarantuję, że nikt nie uwierzy i zachowasz twarz😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nie mów prawdy. Ona raczej nie będzie o to już pytać. A wiesz dlaczego? Bo jak się dowie to będzie się bała, że będziesz chciał spróbować jak to jest z innymi. Możesz jej powiedzieć prawdę jak będziecie w związku X lat. Teraz co to ją interesuje? Najlepiej mówić 3 i temat się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thop

Nie chcę kłamać ale prawdy też nie chce mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Na twoim miejscu powiedzialabym, ze mezczyzna ktory szanuje kobiety, nie mowi o swej seksualnej przeszlosci. To jest przeszlosc, ktora szanuje i tego oczekuje od obecnej partnerki. 

Dziwie sie twojej kobiecie, ze chce wywlekac takie intymne szczegoly. To nietakt, wrecz prostactwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręczniki

Nie

Kobiety to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×