Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beating Man

Dziewczyna mnie odrzuciła i ośmieszyła

Polecane posty

Gość Beating Man

Codziennie czekałem na nią po pracy, żeby ją odprowadzić do domu. Mieszka w niebezpiecznej dzielnicy i nie chciałem, żeby jej się coś stało. Kilka razy przyniosłem jej też kanapki do pracy. A ona powiedziała, że ją ograniczam? Nie jesteśmy już dziećmi, mam prawie 30 lat, a ona jest też po studiach i mogła mi od razu powiedzieć, że nic z tego nie będzie. Zachowała się dziecinnie i chamsko. Przecież nie robiłbym z siebie głupka dziennie zwalniając się szybciej z pracy i czekając na nią. A tak ośmieszyła mnie i jeszcze zostawiła. Tylko koledzy się ze mnie nabijają...

Oczywiście traktuję to jako nauczkę na przyszłość, żeby nie poświęcać się żadnej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli mieszka na niebezpiecznej dzielnicy to na pewno się nie boi i jest na ty z sebixami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bajkopisarko nie ma takich glupków, przekombinowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już ten temat dzisiaj byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taką cip.cię to ona by musiała bronić u siebie na dzielni przed gwałtem zbiorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beating Man

Wiem, że zachowałem się trochę za "miękko", ale naprawdę mi zależało. Liczyłem bardziej o słowa wsparcia niż dziwne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotaryngia

Zachowałeś się odpowiednio, a po prostu dziewczyna była zwykłą świnią, a nie kobietą. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Beating Man napisał:

Wiem, że zachowałem się trochę za "miękko", ale naprawdę mi zależało. Liczyłem bardziej o słowa wsparcia niż dziwne komentarze.

To słaby sposób by zdobyć kobietę, podlizywanie się, kanapki proszę cię. Ona ci jakoś pokazywala że na Ciebie leci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beating Man

Nie, ale chciałem wyjść na stabilnego i dbającego o kobietę faceta. Nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiem Ci ze mało wiesz o kobietach. Romantyzm? Ok ale w późniejszej fazie znajomości jak się tobą zauroczy. Na początku trzeba być po prostu kimś kto jej zaimponuje, dobrze wygląda, bądź miły ale nie przesadnie, czasami trochę chłodny, kobiety lubią emocje. Nie możesz okazywać od początku że ci strasznie zależy zwłaszcza że to oobca baba, poznajecie się, od ciebie kolego wieje desperacja. Net to kopalnia wiedzy na ten temat, poczytaj fora, pooglądać youtuba i nie chodzi o to byś to wszystko naśladować a rozjaśnia sobie trochę we łbie czego nie robić itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary

Nawet nie wiesz ile kobiet marzy żeby ktoś się o nie tak zatroszczył. Nie pozwól żeby jakaś panna zmieniła maniery, które wyniosłeś z domu i przestał robić to co podpowiada Ci serce. No ej :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary

Nawet nie wiesz ile kobiet marzy żeby ktoś się o nie tak zatroszczył. Nie pozwól żeby jakaś panna zmieniła maniery, które wyniosłeś z domu i przestał robić to co podpowiada Ci serce. No ej :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beating Man

Dzięki za rady. Na to wszystko zareagowałem tak, że zerwałem kontakt, a każdą wolną chwilę spędzam na siłowni, żeby nie myśleć. Nie jest to do końca normalne, ale mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Nie sluchał Mary, niby tak gadają a robią inaczej, są zakłamane. Gdybyś tą swoją strzelił w pysk i kazał sobie robić kanapki to teraz by ci truła dooopę o ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za rok jak przykoksisz to będzie cie błagać o te kanapki i da ci nawet swoją bułeczke 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekicia

Mnie tez to ogranicza ale lubie kanapki i troskliwosc i przyznam schlebia mi to ale troche tez przeraza ze zatrace sie a mezczyzna mnie omota i zrobi ze mna co zechce. Moze ona sie boi milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×