Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Oddam męża

Polecane posty

Gość gość

Ja oddam okazyjnie mlodke 36 lat, z wyglądu jeszcze może być, ale cała reszta...charakter lenistwo, głupota, możliwa też wymiana na psa lub kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umilacz
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja oddam okazyjnie mlodke 36 lat, z wyglądu jeszcze może być, ale cała reszta...charakter lenistwo, głupota, możliwa też wymiana na psa lub kota.

Mojego psa za żadną nie oddam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też oddam męża 42 lata z brzuchem, żre a nie je, krótkowidz, leń, ubiera się tak że czasami aż wstyd, natomiast mniemanie ma o sobie, że hoho. Może któraś chętna, on lubi oglądać się za studentkami

O tak, mój też ma mniemanie co to nie on. Co on to nie potrafi, kogo on by nie poznał. Jest tak żenujący, że już syn się z niego też śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O tak, mój też ma mniemanie co to nie on. Co on to nie potrafi, kogo on by nie poznał. Jest tak żenujący, że już syn się z niego też śmieje

Niestety z wiekiem zamiast mądrzeć to często głupieją. Czyli najlepiej pozbyć się głupka i zmienić na kogoś fajniejszego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość umilacz napisał:

Mojego psa za żadną nie oddam 🙂

Kobieta po psie jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale pies jest wierniejszy. Masz rację że psa nie wymieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety z wiekiem zamiast mądrzeć to często głupieją. Czyli najlepiej pozbyć się głupka i zmienić na kogoś fajniejszego 

To samo się tyczy bab, one po 40 bardzo paskudnie się robią, tyją, marudne i glupieja, zresztą to widać na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 glupieja, zresztą to widać na tym topiku.

Pozamiatałeś gościu👍😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też oddam niech się inna męczy, niechluj, leń, kiepsko zarabiający, z brzuchem i łysiną, niski kurdupel niecałe 170. Ale z dużym EGO, któraś chętna najlepiej ładna bo on brzydszych nie preferuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja też oddam niech się inna męczy, niechluj, leń, kiepsko zarabiający, z brzuchem i łysiną, niski kurdupel niecałe 170. Ale z dużym EGO, któraś chętna najlepiej ładna bo on brzydszych nie preferuje 

Kochane, następne cudo tylko brać 😉 hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
26 minut temu, Gość gość napisał:

Oddam żonę 50 lat, piękna pracowita, mało gada dobrze gotuje, w seksie tygrysica, dobrze zarabia.   

Zwrotów nie przyjmuję. Za pomyłki w opisie towaru nie odpowiadam.

 

 

Dodaj jeszcze: " wysyłka gratis w każdy świat" i masz gotowy opis na Aliexpress. Tam można sprzedać dosłownie wszystko, nawet nasiona, które po namoczeniu w wodzie zmieniają się w żółwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fakt, głupieja oj głupieją te baby. Ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też oddam niech się inna męczy, niechluj, leń, kiepsko zarabiający, z brzuchem i łysiną, niski kurdupel niecałe 170. Ale z dużym EGO, któraś chętna najlepiej ładna bo on brzydszych nie preferuje 

To jest straszne jak większość facetów o siebie nie dba. Ostatnio umówiłam się na randkę z 37 latkiem. Jak do mnie podszedł ten niechluj to od razu odeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też oddam niech się inna męczy, niechluj, leń, kiepsko zarabiający, z brzuchem i łysiną, niski kurdupel niecałe 170. Ale z dużym EGO, któraś chętna najlepiej ładna bo on brzydszych nie preferuje 

To ja bym wzięła samo "Ego", bez kurdupla. Można tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Dodaj jeszcze: " wysyłka gratis w każdy świat" i masz gotowy opis na Aliexpress. Tam można sprzedać dosłownie wszystko, nawet nasiona, które po namoczeniu w wodzie zmieniają się w żółwie.

To za darmo, nie chce żadnych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To jest straszne jak większość facetów o siebie nie dba. Ostatnio umówiłam się na randkę z 37 latkiem. Jak do mnie podszedł ten niechluj to od razu odeszłam

to samo jest w autobusach i tramwajach. Smród co niektórzy faceci po prostu nie wiedzą co to mydło i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Gość Homo sentimentals napisał:

To ja bym wzięła samo "Ego", bez kurdupla. Można tak?

ahahaahhaahhah

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

Fakt, głupieja oj głupieją te baby. Ha ha 

Nie glupieja tylko wyglupiaja sie, ja sie usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

to samo jest w autobusach i tramwajach. Smród co niektórzy faceci po prostu nie wiedzą co to mydło i woda

Nie ma to jak baby, jak z spod kiecki zawieje....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A zauważyłyście jakie brudne spodnie, buty mają co niektórzy faceci. Ohyda, przecież to jest 2020 r. żeby facet nie wiedział co to higiena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A zauważyłyście jakie brudne spodnie, buty mają co niektórzy faceci. Ohyda, przecież to jest 2020 r. żeby facet nie wiedział co to higiena 

Ostatnio mnie taki zaczepił, wyglądał jak smoluch. Chciał mnie zaprosić na kawę, czy ja wyglądam jak Matka Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A te białe spodnie u kobiet, brudne na d...ie? To jest coś. I perfum wiaderko że cały autobus pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A zauważyłyście jakie brudne spodnie, buty mają co niektórzy faceci. Ohyda, przecież to jest 2020 r. żeby facet nie wiedział co to higiena 

Dużo facetów o siebie nie dba i taki śmierdziel usiądzie obok ciebie w autobusie i trzeba wstać bo nie można usiedzieć przy tym niechluju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co tu piszecie. A w innych wątkach panowie pieją peany, jaki to facet po 40 atrakcyjny i jaka mu się 20letnia du.pencja należy, a baby 40 plus to stare raszple, co już na nic liczyć nie mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też chętnie oddam tego nieszczęśnika, 42 lata a rozumu brak, piwko i siedzenie w fotelu to jego rozrywka, leń patentowany z brzuchem. Czy jest chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja mojego tez chetnie oddam (ale w dobre rece). 45 lat, przystojny, dobrze ubrany, bardzo dobrze zarabiajacy ale nie zainteresowany seksem. Jak ktoras sie skusi to dorzuce wibrator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja mojego tez chetnie oddam (ale w dobre rece). 45 lat, przystojny, dobrze ubrany, bardzo dobrze zarabiajacy ale nie zainteresowany seksem. Jak ktoras sie skusi to dorzuce wibrator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też chętnie oddam tego nieszczęśnika, 42 lata a rozumu brak, piwko i siedzenie w fotelu to jego rozrywka, leń patentowany z brzuchem. Czy jest chętna?

Skąd ja to znam. Podobny do mojego gamonia, którego też z chęcią oddam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nota

wasza milosc to karykatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Ja oddam mojego 42l siedzi po pracy codziennie i weekendy i gra w gry wideo. Jak któraś lubi ciszę i brak rozmów to polecam. Sprzęt ma dobry ale nie używa bo woli grać w gry. Kasę też niezłą zarabia. Idealny dla pań z częstymi migrenami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
34 minuty temu, Poetka napisał:

Już czterech do oddania naliczyłam. Skąd wy ich bierzecie? 

Jak coś to ja chcę takiego niewymiennego. Płacę jak za zboże.

No, dla Ciebie moze byc niewymienny..Oddaje za darmo. Byle w dobre rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Poetka napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×