Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Okulary Panny Sisi

Moja filozofia

Polecane posty

Gość Okulary Panny Sisi

1. Najlepiej nie nie mieć zdania co do Boga . To bardzo szlachetne i wcale nie głupie. Postawa otwarta ,ale nie zafiksowana na jakiejś jednej wizji. Poprostu ' nie wiem i nie mam zdania ' to też OK odpowiedzi.

2. Dystans do wszystkiego trzeba kultywować. Po co nam łzy, drapanie ścian z nerwów, rozpacz, skrajne emocje ... I tak wszyscy umrzemy. Choroba? No trudno. Śmierć ? Zdarza się. Więzienie? No cóż, zniosę i to. Wypadek? Samotność? Długi? Niechciana ciąża? Jest MOPS , LEKARZE , PRZYTUŁKI DLA BEZDOMNYCH. LUZIK!!!!!!!!

 3. Milosc to postawa do wszystkich, całego globu...jeśli kochasz swojego męża, a resztę masz gdzieś,to jest to sztuczna miłość- ZA COŚ. Badz epicentrum miłości, bo nie zaszkodzi ulepszać świat póki się tu jest. To bardzo kulturalne. 

4. Pozory , materializm , snobizm,  epatowanie wyższością np. z powodu lepszej fryzury ,to częste i bardzo żałosne zachownia ...ów. Nie powielaj. 

5. Jesteśmy zwierzętami i to ,co wydaje się nam wstydliwe, żenujące itd.,jest tak normalne, jak świecące słońce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×