Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiek

Szukam filigranowej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

mam 180 cm. wolę niższe bo wtedy mogę poczuć się jak obrońca i opiekun w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Kobiety powyżej 165 powiedzmy cm są już dla mnie za wysokie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ten kolo się dorobił kasy jak jest tak głupi xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
5 minut temu, Gość gość napisał:

xyz i malutka, ja np. wolę niższe 😉 no ale księciem niestety nie jestem i mercedesa nie mam więc uciekam stąd 😉

Jednego czubka mniej 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Przed chwilą, Gość Xyz napisał:

Jednego czubka mniej 🙄

Podszyw

To że nie leci na wysokie nie świadczy o chorobie psychicznej. Wysokie kobiety to stosunkowo nowość w ewolucji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
3 minuty temu, Gość Malutka napisał:

Czyli wiadomo ,że te malutkie masz głęboko gdzieś ,czy dobrze zrozumiałam. Gdzie dziewczyna z niskim wzrostem do faceta 190 .

Nie. Uwielbiam małe laleczki. I tyle. Wzrost minus szpilki i jest Lux. Spoko. Od lat tak żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia
5 minut temu, Gość Malutka napisał:

Czyli wiadomo ,że te malutkie masz głęboko gdzieś ,czy dobrze zrozumiałam. Gdzie dziewczyna z niskim wzrostem do faceta 190 .

Nie wiesz? Żeby mu spod pachy wąchała jak się na niej uwiesi 😄 I loda robiła na stojąco 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak ten kolo się dorobił kasy jak jest tak głupi xdd

A Ty nie myślisz czasem, że przeginasz, dam parę groszy i po IP Cię synku ktoś znajdzie i dla zasady połamie? Świat jest pełen msciwych ...ow. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
2 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

Nie. Uwielbiam małe laleczki. I tyle. Wzrost minus szpilki i jest Lux. Spoko. Od lat tak żyję.

To ile tych laleczek przerobiłeś? Jeszcze w małżeństwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
1 minutę temu, Gość Xyz napisał:

Jednego czubka mniej 🙄

Ja od początku wiedziałam ,że facet ściemnia ,tylko chciałam wiedzieć co on będzie pisać.Narka Xyz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Xyz napisał:

Podszyw

To że nie leci na wysokie nie świadczy o chorobie psychicznej. Wysokie kobiety to stosunkowo nowość w ewolucji 

Ja w żadną ewolucję nie wierzę, zwłaszcza u ludzi 😉 Najwybitniejsi się nie rozmnażają bo nie chcą skazywać swoich genów na cierpienie. Zawsze tak było 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Xyz napisał:

To ile tych laleczek przerobiłeś? Jeszcze w małżeństwie? 

Xddddd deebil się kompromituje. Chyba pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

A Ty nie myślisz czasem, że przeginasz, dam parę groszy i po IP Cię synku ktoś znajdzie i dla zasady połamie? Świat jest pełen msciwych ...ow. EOT

Hahaha widzę że mentalność gimbuska i straszenie przez neta na propsie. Koło nie kompromituje się bo to nie ja szukam baby choćby brzydkie byle spełnić peed/ofi/llskie fantazje. Może ja do panów policjantów poskarże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Żałosny z ciebie czubek. Nie dziwię się że baba w doope kopnęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
2 minuty temu, Gość Malutka napisał:

Ja od początku wiedziałam ,że facet ściemnia ,tylko chciałam wiedzieć co on będzie pisać.Narka Xyz pozdrawiam.

Wychodzi na to, że tylko jedna okazała się tą naiwną, a jest nią Xyz 😄 Jeśli nie chcesz być poszukiwana w programie 'Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie' to daruj sobie tego bajkopisarza - zboczeńca 👍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
6 minut temu, Gość Xyz napisał:

To ile tych laleczek przerobiłeś? Jeszcze w małżeństwie? 

Dziesiątki. Może setkę. Nie da się policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Przed chwilą, Gość Grzesiek napisał:

Dziesiątki. Może setkę. Nie da się policzyć.

Przed chwilą były dwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
1 minutę temu, Gość Xyz napisał:

Przed chwilą były dwie 

Pytasz jeszcze w malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

Dziesiątki. Może setkę. Nie da się policzyć.

Chyba w simsach 😂w ogóle nie masz bajeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 minutę temu, Gość Grzesiek napisał:

Pytasz jeszcze w malzenstwie

To przykre tak żonę traktować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
4 minuty temu, Gość Grzesiek napisał:

Dziesiątki. Może setkę. Nie da się policzyć.

Janusz, ja Cię proszę 😂 Co jak co, ale ułańskiej fantazji nie można Ci odmówić 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Xyz a co jest złego że wolę niższe kobiety? ;) Kobiety z reguły wolą wyższych facetów więc chyba to normalne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia

Byłbyś fajny dla mnie... Jestem bardzo szczupła, zadbana i mam 163 cm wzrostu. Ale 40 lat to pewnie już odpada? A, i mężatka jestem - ale mój mąż nie umie i nie chce się mną opiekować. Siedzi godzinami przed komputerem i nie ma go dla świata. A ja potrzebuję miłości, uwagi i czułości...smutno mi samej. Chciałabym odejść od niego, ale boję się samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Niunia napisał:

Byłbyś fajny dla mnie... Jestem bardzo szczupła, zadbana i mam 163 cm wzrostu. Ale 40 lat to pewnie już odpada? A, i mężatka jestem - ale mój mąż nie umie i nie chce się mną opiekować. Siedzi godzinami przed komputerem i nie ma go dla świata. A ja potrzebuję miłości, uwagi i czułości...smutno mi samej. Chciałabym odejść od niego, ale boję się samotności...

Nie jesteś jedyna prawie każda ma z nas co ty.Wiem co odczuwasz. Poznałam swojego męża mając 16 lat po 2 latach  ślub. Obecnie minęła nam w pażdzierniku 29 rocznica ślubu.  Od kilku lat coś się zmieniło ,próbowałam to zmienić ale czuję ,że to nie ma sensu. Najgorsze jest to,że jak jedziemy do moich rodziców to zachowuje się normalnie. Wracamy do domu i totalny mur . Mam ochotę spakować się i iść do rodziców ,a wiem ,że mama by mi tego nie odmówiła. Po prostu zaczęłam się źle czuć w tym związku .KOCHAM, to mój pierwszy partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Niunia napisał:

Byłbyś fajny dla mnie... Jestem bardzo szczupła, zadbana i mam 163 cm wzrostu. Ale 40 lat to pewnie już odpada? A, i mężatka jestem - ale mój mąż nie umie i nie chce się mną opiekować. Siedzi godzinami przed komputerem i nie ma go dla świata. A ja potrzebuję miłości, uwagi i czułości...smutno mi samej. Chciałabym odejść od niego, ale boję się samotności...

To peedofil, jesteś dwa razy za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To peedofil, jesteś dwa razy za stara

Chyba pomyliłeś gościa i Grześka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

A gdzie Grzesiek vel Janusz? 😂 Został zdemaskowany i teraz naiwnej szuka na innym wątku 😂 

Grzechu, wracaj! Daj się pośmiać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
23 minuty temu, Gość Hehe napisał:

A gdzie Grzesiek vel Janusz? 😂 Został zdemaskowany i teraz naiwnej szuka na innym wątku 😂 

Grzechu, wracaj! Daj się pośmiać 😂

Grzesiek odsypia nockę spędzoną na czatach😄 Wyśpi się chłopina i dalej będzie pociskał farmazony dla ubogich na umyśle lasek. 

No chyba że Grażyna wyczaiła czym się zajmuję jej stary po nocach i dała mu szlaban na neta😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
10 godzin temu, Gość Grzesiek napisał:

Już dwie sobie takie wyprodukowałem. Trochę Guess trochę Kors i gotowe.

Do bzykania to nie problem wyrywać świnki, a mi chodzi o coś innego. Nie oczekuje nic w zamian. Bawi mnie w... zazdrosnych kolezanek, jak nagle z szarej myszki robi się cudo.

Ty tak na serio. To jest wprost niewiarygodne. Po co umieszczać takie anonse, kiedy wystarczy kogos w swoim typie poznać na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
38 minut temu, Gość Gosciowka napisał:

Ty tak na serio. To jest wprost niewiarygodne. Po co umieszczać takie anonse, kiedy wystarczy kogos w swoim typie poznać na mieście. 

Pierwszy raz tu napisałem. Chcesz to wbijaj na maila.  Dwie dziewczyny napisały na maila, pogadaliśmy na messengerze i cos z tego bedzie.
A tu fajnie się troll denerwuje i cuda wymyśla. Mam z tego polew.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
9 godzin temu, Gość Niunia napisał:

Byłbyś fajny dla mnie... Jestem bardzo szczupła, zadbana i mam 163 cm wzrostu. Ale 40 lat to pewnie już odpada? A, i mężatka jestem - ale mój mąż nie umie i nie chce się mną opiekować. Siedzi godzinami przed komputerem i nie ma go dla świata. A ja potrzebuję miłości, uwagi i czułości...smutno mi samej. Chciałabym odejść od niego, ale boję się samotności...

Pisz na maila, tu trolle stulejarze wyją co drugi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×