Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Olałem kobietę która kocham

Polecane posty

Gość onasu
6 minut temu, Gość sean napisał:

jesteś CHORA UMYSŁOWO, dzwoń po pomoc

tak:) jestem chora, wlacza mi sie agresor przy i.d.i.o.t.a.ch, glupie su.czki nie zaprotestuja na twoje pi.er.dolenie  ale trafiles na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean
3 minuty temu, Gość onasu napisał:

poczules sie zniesmaczony tym co mowie? to teraz wiesz co ja czuje gdy pie.r.d.olisz o swoim fiucie komus kogo nie znasz i uzywasz slowa ruhac" zachowuj sie to nie zobaczysz swojego lustra

możesz sobie pisać co chcesz, nie spinam się jak jakaś primadonna udająca że nie sra i z gęby jej rano nie jedzie, ja jestem realista

nic złego w słowie ruhać, jesteś po prostu szytwniarą i tyle, nic w tym złego, po prostu taki typ, lubisz bajki, ja wole rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean
3 minuty temu, Gość onasu napisał:

poczules sie zniesmaczony tym co mowie? to teraz wiesz co ja czuje gdy pie.r.d.olisz o swoim fiucie komus kogo nie znasz i uzywasz slowa ruhac" zachowuj sie to nie zobaczysz swojego lustra

możesz sobie pisać co chcesz, nie spinam się jak jakaś primadonna udająca że nie sra i z gęby jej rano nie jedzie, ja jestem realista

nic złego w słowie ruhać, jesteś po prostu szytwniarą i tyle, nic w tym złego, po prostu taki typ, lubisz bajki, ja wole rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean
6 minut temu, Gość onasu napisał:

poczules sie zniesmaczony tym co mowie? to teraz wiesz co ja czuje gdy pie.r.d.olisz o swoim fiucie komus kogo nie znasz i uzywasz slowa ruhac" zachowuj sie to nie zobaczysz swojego lustra

możesz sobie pisać co chcesz, nie spinam się jak jakaś primadonna udająca że nie sra i z gęby jej rano nie jedzie, ja jestem realista

nic złego w słowie ruhać, jesteś po prostu szytwniarą i tyle, nic w tym złego, po prostu taki typ, lubisz bajki, ja wole rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasu

i po co trzy razy to wklejasz? powtarzam ci slowo ruhac jest dla burakow wiesniakow i prymitywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean
3 minuty temu, Gość onasu napisał:

tak:) jestem chora, wlacza mi sie agresor przy i.d.i.o.t.a.ch, glupie su.czki nie zaprotestuja na twoje pi.er.dolenie  ale trafiles na mnie

trafiłem na chorą umysłowo su.czke, przynajmniej przynającą się że jest chora, to krok w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean
1 minutę temu, Gość onasu napisał:

i po co trzy razy to wklejasz? powtarzam ci slowo ruhac jest dla burakow wiesniakow i prymitywow

nigdy nie dawałaś szpary np w parku wieczorem albo na plaży? zawsze po ciemku pod kołdrą misjonarka?

trzy razy się samo zrobiło bo durnowata strona tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean
6 minut temu, Gość onasu napisał:

i po co trzy razy to wklejasz? powtarzam ci slowo ruhac jest dla burakow wiesniakow i prymitywow

pytam poważnie, kiedy ostatni raz miałaś porządny orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasu
3 minuty temu, Gość sean napisał:

nigdy nie dawałaś szpary np w parku wieczorem albo na plaży? zawsze po ciemku pod kołdrą misjonarka?

trzy razy się samo zrobiło bo durnowata strona tak robi

i po co ja pouczam takiego krasnala, to powiem ci na koniec ostatnia madrosc, o seksie pierd.ola ci ktorzy sa kiepscy:) mistrzowie sie nie zwierzaja publice, wiec jak spotkasz takiego  co nic nie mowi nie ryczy jak krowa ktora duzy muczy malo mleka daje to mozesz miec podejrzenia ze to tajny mistrz namietnosci, a takie dryblaski to zawsze sie chwala co to nie oni, a sa zwyczajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasu

i tylko takie dryblaski moga zadawac pytania o orgazm, dzieciaku jestes zwyklym koleczkiem:) gdzie ty do mnie ze swoimi buraczanymi pytaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

RU.CHAĆ tępy ...u, przez "CH". Jak nawet tego nie umiesz pojąć, to życzę ci dożywotnio starego, obmierzłego tzipska nad twoim ryjem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość robert napisał:

może zacznij z nim szczerze rozmawiać, jak moża mieć seks i wymieniać płyny a nie potrafić rozmawiać........ co to za dziwny związek

Kiedyś z nim rozmawiałam na ten temat co i jak ,ale nie dotarło . Po jakimś czasie znowu ,nie ma rezultatów. CO MAM ZROBIĆ. Jesteśmy małżeństwem tyle lat a czuję się jakbym żyła z całkiem obcym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Kiedyś z nim rozmawiałam na ten temat co i jak ,ale nie dotarło . Po jakimś czasie znowu ,nie ma rezultatów. CO MAM ZROBIĆ. Jesteśmy małżeństwem tyle lat a czuję się jakbym żyła z całkiem obcym człowiekiem.

I zaczęłam się zamykać,nie mam ochoty z nim się kochać ,bo wiem ,że z każdym zbliżeniem będzie coraz gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×