Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vicky

test ciążowy

Polecane posty

Gość vicky

Cześć dziewczyny!

Ostatnio uprawialiśmy seks z chłopakiem cztery dni przed moją owulacją, w dni płodne. Po jakimś tygodniu zaczęłam budzić się z lekko podwyższoną temperturą, obrzydzają mnie fajki (a palę nałogowo), strasznie mnie bolą sutki i raz na jakiś czas kłuje mnie podbrzusze i lewy jajnik. 

Minął już kolejny tydzień, okres mam dostać za dwa dni (poniedziałek).

Dzisiaj zrobiłam test i wyszła jedna krecha:( Myślicie, że mam być już pewna tego, że żadnego dzidziusia nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie możesz być pewna bo testy robi się najszybciej w dniu spodziewanej miesiączki, a najlepiej kilka dni po dla pewności jeżeli się nie pojawi, a co do obaw możesz sobie je wmawiać dlatego je masz. Umysł ludzki jest bardzo skomplikowany i potrafi nieźle mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej podpinam sie pod temat dziewczyny cykl mam nieregularny ostatni okres 11 grudnia ale poprzedni 14 listopad dzis jest 11 okresu brak nawet nie mam objawow typowych na okres robilam dzis rano test negatywny temperatura mierzona w pochwie rano 37 st czy mam szane ze jestem w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli okres jest nieregularny zrób test najszybciej w dniu cyklu, który był w twojej historii najdłuższy. Np. Jak najdłuższy cykl był 36 dni to tego dnia zrób test albo nawet kilka dni później wtedy wynik będzie bardziej miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie test ciążowy wyszedł pozytywny dopiero trzy dni po terminie spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test robi się wtedy kiedy miesiączka się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwery

Kolejna obsesyjna staraczka psycholka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie jestem obsesyjna staraczka po prostu pytam dziekuje za odpowiedzi tak zrobie jeszcze poczekam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky
1 godzinę temu, Gość Wwery napisał:

Kolejna obsesyjna staraczka psycholka.

Nikt tu nie jest obsesyjną staraczką psycholką. Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to pomijaj temat, nic tu nie wnosisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky

I dziękuję wszystkim za odpowiedzi - poczekam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×