Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina445

Czy mialybyscie nadal szacunek do matki jakbyscie sie dowiedzialy,ze jest prostytutka ?

Polecane posty

Gość ewelina445

Bo nastawienie do mojej matki sie zmienilo o 180 stopni po tym,jak sie dowiedzialam,ze jest dziffka.Ale musze byc silna i udaje,ze wszystko jest w porzadku,robie dobra mine do zlej gry bo mnie urtrzymuje.Musze byc grzeczna,usmiechac sie i dobrze gram.Bede miala wlasne zycie i juz nie bede jej potrzebowala to nie bede chciala jej znac.Dla mnie jest skreslona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina445

Jestem twarda i to przetrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość ewelina445 napisał:

Bo nastawienie do mojej matki sie zmienilo o 180 stopni po tym,jak sie dowiedzialam,ze jest dziffka.Ale musze byc silna i udaje,ze wszystko jest w porzadku,robie dobra mine do zlej gry bo mnie urtrzymuje.Musze byc grzeczna,usmiechac sie i dobrze gram.Bede miala wlasne zycie i juz nie bede jej potrzebowala to nie bede chciala jej znac.Dla mnie jest skreslona.

Szacun. Daje swoje ciało na żer, żeby Cię utrzymać na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina445
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Szacun. Daje swoje ciało na żer, żeby Cię utrzymać na poziomie.

Nom.Przynajmniej mozgu nie musi uzywac i raczek sobie nie ubrudzi.Piekna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm? kto?

Ten temat był wielokrotnie zakładany. Sądzę, że chodzi o stalkowaną kobietę , której potajemnie robiono zdjęcia i montowano filmiki - nieprawdziwe.Umieszczano je potem w różnych miejscach. Tematy tu i na ogólnej zakładane przez stalkerów, podsłuchiwanie- opiekunki za granicą też są podsłuchiwane, pseudo koleżanki z pracy, właściciele firm .... dawni znajomi z poprzednich zakładów pracy. Kto jest prostytutką - ten co potajemnie filmuje i montuje filmiki czyli alfons czy niczego nieświadoma ofiara? Która zaczęła walkę i tępi i będzie tępić ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina445
9 minut temu, Gość hmmmm? kto? napisał:

Ten temat był wielokrotnie zakładany. Sądzę, że chodzi o stalkowaną kobietę , której potajemnie robiono zdjęcia i montowano filmiki - nieprawdziwe.Umieszczano je potem w różnych miejscach. Tematy tu i na ogólnej zakładane przez stalkerów, podsłuchiwanie- opiekunki za granicą też są podsłuchiwane, pseudo koleżanki z pracy, właściciele firm .... dawni znajomi z poprzednich zakładów pracy. Kto jest prostytutką - ten co potajemnie filmuje i montuje filmiki czyli alfons czy niczego nieświadoma ofiara? Która zaczęła walkę i tępi i będzie tępić ich

Pierwszy raz zalozylam tu taki watek.Mozesz nie zasmiecac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierz ciężar na bary i żyj

widocznie masz słabe przywiązanie do matki i nie nauczyła Cię szacunku do siebie 🙂 moj ojciec jest alkoholikiem, wyrzucił mnie z domu za nic, miałem tylko 30zl i musiałem dać sobie radę, byłem codziennie gnębiony, wyzywany, szarpany, ale mimo tego mam szacunek do niego, nie mieszkam z nim od dawna często się z nim kłócę, ale kontakt trzeba utrzymać, to Twoja żywicielka, może zapytaj się jej czemu w ten a nie inny sposób zarabia... może jest na coś chora co dyskwalifikuje ją w każdej pracy, czemu myślisz tylko o sobie? ja bym wolał żeby moja mama była ... niż przeżyć to piekło co przeżyłem z moim ojcem mając raz nóż przy szyi bez możliwości ucieczki 🙂 szanuj matkę, bo nie robi tego dla siebie tylko dla Ciebie!!SZACUNEK DLA TWOJEJ MAMY, JAKBY WIEDZIALA CO NAPISAŁAŚ PEWNIE BY ŻAŁOWAŁA ZE CIE URODZILA !!! PRZEMYSL SWOJE POSTĘPOWANIE, TO TWOJA MATKA I ZAWSZE MOGLA CIE ODDAĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina445
23 minuty temu, Gość Bierz ciężar na bary i żyj napisał:

widocznie masz słabe przywiązanie do matki i nie nauczyła Cię szacunku do siebie 🙂 moj ojciec jest alkoholikiem, wyrzucił mnie z domu za nic, miałem tylko 30zl i musiałem dać sobie radę, byłem codziennie gnębiony, wyzywany, szarpany, ale mimo tego mam szacunek do niego, nie mieszkam z nim od dawna często się z nim kłócę, ale kontakt trzeba utrzymać, to Twoja żywicielka, może zapytaj się jej czemu w ten a nie inny sposób zarabia... może jest na coś chora co dyskwalifikuje ją w każdej pracy, czemu myślisz tylko o sobie? ja bym wolał żeby moja mama była ... niż przeżyć to piekło co przeżyłem z moim ojcem mając raz nóż przy szyi bez możliwości ucieczki 🙂 szanuj matkę, bo nie robi tego dla siebie tylko dla Ciebie!!SZACUNEK DLA TWOJEJ MAMY, JAKBY WIEDZIALA CO NAPISAŁAŚ PEWNIE BY ŻAŁOWAŁA ZE CIE URODZILA !!! PRZEMYSL SWOJE POSTĘPOWANIE, TO TWOJA MATKA I ZAWSZE MOGLA CIE ODDAĆ!!

To przykre co piszesz i wspolczuje ci ale ja z takim toksycznym ojcem nie utrzymywalabym kontaktu.Po co sie tak obciazac ? Szczegolnie jakby mnie jeszcze skrzywdzil.A jesli chodzi o moja matke,to bylam do niej bardzo przywiazana dlatego to mnie tez tak bardzo boli.Nie potrafie nad tym przejsc do porzadku dziennego.Brzydzi mnie to,ze nie ma honoru i nie potrafi inaczej zarabiac.Jest ladna i wyksztalcona,z latwoscia znalazlaby inna prace jakby chciala.Udaje,ze wszystko jest w porzadku ale niestety,szacunku do niej juz miec nie bede,to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierz ciężar na bary i żyj

mój znajomy ma ojca który jest męska dzivka, tylko że tu jest inna sytuacja.. on to robi żeby mieć na alkohol.. a jemu nie daje z tego ani grosza... jeśli twoja mama robi to dla ciebie to szanuj ją... uwierz że jeżeli jest dzivką to musi już nią być do końca, bo jest ktoś taki jak sutener.. który grozi jak chcesz zrezygnować z tego zawodu.. może już dawno by chciała, ale nie może Ci nawet o tym powiedzieć bo się boi 😛 nie skreślaj jej, nie robi Ci tym krzywdy.. moja mama pracuje 7dni w tygodniu żeby utrzymać dom i alkoholika i nic nie ma z tego nędznego życia poza bólem i awanturami... czasami wolałbym właśnie żeby się oddawała za pieniądze niż tak męczyła.. uwierz 🙂 przykro się na to patrzy w dodatku jak nie można nic z tym zrobić.. alkoholika nie da się pozbyć z życia 🙂 zabiłby ją i spalił dom. pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość hmmmm? kto? napisał:

Ten temat był wielokrotnie zakładany. Sądzę, że chodzi o stalkowaną kobietę , której potajemnie robiono zdjęcia i montowano filmiki - nieprawdziwe.Umieszczano je potem w różnych miejscach. Tematy tu i na ogólnej zakładane przez stalkerów, podsłuchiwanie- opiekunki za granicą też są podsłuchiwane, pseudo koleżanki z pracy, właściciele firm .... dawni znajomi z poprzednich zakładów pracy. Kto jest prostytutką - ten co potajemnie filmuje i montuje filmiki czyli alfons czy niczego nieświadoma ofiara? Która zaczęła walkę i tępi i będzie tępić ich

Czy to ty się masturbujesz na kamerce do jej wizerunku? Cały czas i bez przerwy wtrącasz swoje 3 grosze, w jakim celu? Żeby przeczytała i się dolowala? A może coś innego, może zastanawiasz się jak twoje dzieci zareagują na wiadomość, że mamusia zarabiała na ich utrzymanie jako prostytutka, biorąc udział w handlu ludźmi ? Cały czas tym się zajmujesz, jak sam/a piszesz, te tematy zakładane są, tylko i wyłącznie w tym celu, żeby uświadamiać , gdyż stalkowana kobieta jest "ograniczona umysłowo" i nie zdaje sobie zupełnie z tego  sprawy ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prostytutka

Bogu zostaw ocenę matki!!!na pewno Cię kocha i chce Ci zapewnić wszystko co najlepsze a Ty się jeszcze zastanawiasz czy masz Ja szanować???w Polsce jest trudno o pracę,kiepskie umowy,zarobki,utrzymanie dziecka to studnia bez dna..wiesz ile matek ma w nosie potrzeby dzieci?ciesz się że masz miłość matki i to wszystko co Ci zapewnia,nie do Ciebie należy ocena Jej sposobu zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość nie prostytutka napisał:

Bogu zostaw ocenę matki!!!na pewno Cię kocha i chce Ci zapewnić wszystko co najlepsze a Ty się jeszcze zastanawiasz czy masz Ja szanować???w Polsce jest trudno o pracę,kiepskie umowy,zarobki,utrzymanie dziecka to studnia bez dna..wiesz ile matek ma w nosie potrzeby dzieci?ciesz się że masz miłość matki i to wszystko co Ci zapewnia,nie do Ciebie należy ocena Jej sposobu zarabiania

Boga w to k*rwo nie mieszaj, dzieci wykształciłas, a teraz zarabiasz na leczenie siostry, czy masz inne nagłące potrzeby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość nie prostytutka napisał:

Bogu zostaw ocenę matki!!!na pewno Cię kocha i chce Ci zapewnić wszystko co najlepsze a Ty się jeszcze zastanawiasz czy masz Ja szanować???w Polsce jest trudno o pracę,kiepskie umowy,zarobki,utrzymanie dziecka to studnia bez dna..wiesz ile matek ma w nosie potrzeby dzieci?ciesz się że masz miłość matki i to wszystko co Ci zapewnia,nie do Ciebie należy ocena Jej sposobu zarabiania

Boga w to k*rwo nie mieszaj, dzieci wykształciłas, a teraz zarabiasz na leczenie siostry, czy masz inne nagłące potrzeby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z klasą

To zależy ile brała, czy dużo i żyjecie w dostatku, czy była tanią szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość z klasą napisał:

To zależy ile brała, czy dużo i żyjecie w dostatku, czy była tanią szmatą

Sutener się odezwał, tfu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość hmmmm? kto? napisał:

Ten temat był wielokrotnie zakładany. Sądzę, że chodzi o stalkowaną kobietę , której potajemnie robiono zdjęcia i montowano filmiki - nieprawdziwe.Umieszczano je potem w różnych miejscach. Tematy tu i na ogólnej zakładane przez stalkerów, podsłuchiwanie- opiekunki za granicą też są podsłuchiwane, pseudo koleżanki z pracy, właściciele firm .... dawni znajomi z poprzednich zakładów pracy. Kto jest prostytutką - ten co potajemnie filmuje i montuje filmiki czyli alfons czy niczego nieświadoma ofiara? Która zaczęła walkę i tępi i będzie tępić ich

Widać dobrze znasz temat ! Ciekawią mnie te opiekunki za granicą? Znam jedną, coś o tym pisała na swoim profilu.Jej też to robiliście?Z pewnością, inaczej nie byłoby tutaj tej wzmianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×