Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masakra112

Czop czy śluz

Polecane posty

Gość Masakra112

Dziewczyny pomóżcie. Jestem  w 12 tc i dzis rano na papierze zauważyłam ciągnący  się żółty sluz. Bardziej  przypominał sluz z nosa przy infekcji. Czy to możliwe ze czop odchodzi???Czy poprostu swiruje już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Infekcje masz a nie czop ci odchodzi. Rzeczywiście jesteś obrzydliwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia

Myślę, że to nie był czop śluzowy 🙂 Obserwuj co się tam dzieje i jeżeli nadal będzie Cię coś niepokoiło wybierz się do lekarza... Na dobrą sprawę to może być infekcja, ale także normalny ciążowy śluz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Śluz. Ja przez całą ciążę miałam dziwny, czasem bardzo gęsty o jakim piszesz, a czasem wodnisty jakby mi wody płodowe odchodziły. Zero infekcji, czyli taka uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra112
10 minut temu, Gość Mama napisał:

Śluz. Ja przez całą ciążę miałam dziwny, czasem bardzo gęsty o jakim piszesz, a czasem wodnisty jakby mi wody płodowe odchodziły. Zero infekcji, czyli taka uroda.

Mam nadzieje bo zaczelam sie martwic no w pierwszej ciazy nie kojarzę bym miala cos takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
2 godziny temu, Gość Mama napisał:

Śluz. Ja przez całą ciążę miałam dziwny, czasem bardzo gęsty o jakim piszesz, a czasem wodnisty jakby mi wody płodowe odchodziły. Zero infekcji, czyli taka uroda.

Wydzielina ciążowa jest biała a ona ją przyrównuje do śpików 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Popros prowadzacego zeby pobral ci wymaz na bakterie i grzyby, bo to moze byc grzybica. Nie masz sie czego obawiac bo to nie jest grozne dla maluszka, ale jak sie okaze ze cos masz to im szybciej zaczniesz leczyc tym lepiej. 

U mnie grzybica przebiegala praktycznie bezobjawowo i tylko czasem wlasnie mialam sluz podobny do tego co opisujesz. W ciazy to bardzo czesta przypadlosc i zaden wstyd. Nie ma to nic wspolnego z brakiem higieny, tak jak duzo osob mysli. Poprostu w ciazy grzyby maja idealne srodowisko do rozwoju.

A czop raczej ma ciemniejszy i lekko przezroczysto- brazowawy kolor. Jakby z odrobina krwi skrzeplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Popros prowadzacego zeby pobral ci wymaz na bakterie i grzyby, bo to moze byc grzybica. Nie masz sie czego obawiac bo to nie jest grozne dla maluszka, ale jak sie okaze ze cos masz to im szybciej zaczniesz leczyc tym lepiej. 

U mnie grzybica przebiegala praktycznie bezobjawowo i tylko czasem wlasnie mialam sluz podobny do tego co opisujesz. W ciazy to bardzo czesta przypadlosc i zaden wstyd. Nie ma to nic wspolnego z brakiem higieny, tak jak duzo osob mysli. Poprostu w ciazy grzyby maja idealne srodowisko do rozwoju.

A czop raczej ma ciemniejszy i lekko przezroczysto- brazowawy kolor. Jakby z odrobina krwi skrzeplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×