Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaaaa

Haha jakaś tępa dzida błaga mojego męża żeby się rozwiódł

Polecane posty

Gość tak tak
35 minut temu, Gość Jaaaaaa napisał:

Utrzymywać kontakt każdy ma prawo z kim chce, ale to nie oznacza, że zdradza. Numer telefonu mojego męża jest dostępny dla wielu osób.

i kazdy pisze takie smsy xD tepak nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość tak tak napisał:

i kazdy pisze takie smsy xD tepak nie z tej ziemi

Nie wyzywaj ludzi tępaku nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wyzywaj ludzi tępaku nie z tej ziemi 

to nie wyzywanie tylko jej imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ta co tu wyzywa wszystkich i wmawia zdrady to jakaś psychiczna gowniara z patologii która poluje na żonatych. pewnie sama wysyła tego typu wiadomości do żonatych panów dlatego taka agresywna bo autorka wyśmiała publicznie barachło które wysłało żałosnego smska do jej męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość tak tak napisał:

to nie wyzywanie tylko jej imie

a twoje jakie imię? Tępa ku/rwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
41 minut temu, Gość Gooox napisał:

Obraża wszystkich tutaj - to jest wyżywanie się na innych. Normalny człowiek w ten sposób nie zachowuje się w stosunku do innych. Zawsze w tekstach jest łatwiej obrażać. Dla mnie takie zachowanie jest chore

Nie wszystkich tylko ciebie prostaczko z kałem zamiast mózgu. Znów kochałam się z mężem, a ty teraz w akcie szału wyrwij sobie wszystkie kudły z zasranego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak

poluje na zonatych hihihihihihihiihihihihhi

 

autorka wpadla w szal bo uslyszala prawde o jej skur/wialym mezusiu ktory ruucha kazda ktora mu da xD beka z kre/tynki. pisze tez z goscia udajac ze inni sa tak samo zje/bani jak ona xD xD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

ta co tu wyzywa wszystkich i wmawia zdrady to jakaś psychiczna gowniara z patologii która poluje na żonatych. pewnie sama wysyła tego typu wiadomości do żonatych panów dlatego taka agresywna bo autorka wyśmiała publicznie barachło które wysłało żałosnego smska do jej męża

A może to ta co wysłała sms-a do męża autorki przeczytała o sobie na kafe i szału dostała    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak

i jeszcze chwali sie tym ze dala mu znowu du/py heheheheheheh i kto tu ma gowno zamiast mozgu dziewczynko z liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A może to ta co wysłała sms-a do męża autorki przeczytała o sobie na kafe i szału dostała     

buehehhehehehehehe TAK TO JA brawo sherlocku xD xD xD tajemnica rozwiazana xD xD xD to ja napisalam smsa i wpadlam w szal bo ona miala czelnosc opisac to na kafe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość tak tak napisał:

poluje na zonatych hihihihihihihiihihihihhi

 

autorka wpadla w szal bo uslyszala prawde o jej skur/wialym mezusiu ktory ruucha kazda ktora mu da xD beka z kre/tynki. pisze tez z goscia udajac ze inni sa tak samo zje/bani jak ona xD xD XD

beka to z ciebie kur/ewko zje/bana która co post to inaczej się nazywa jak łatwo dajesz się robić w bambucho 🤣

siedzimy i lejemy z ciebie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

beka to z ciebie kur/ewko zje/bana która co post to inaczej się nazywa jak łatwo dajesz się robić w bambucho 🤣

siedzimy i lejemy z ciebie 🤣

tylko sie nie obsraj ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super

Dziękujemy za udane provo, chyba najlepsze na kafe. W ciągu 22 godzin prawie 2300 wyświetleń 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość Jaaaaaaa napisał:

Po pierwsze to nie ma żadnego dowodu na romans mojego męża, ten sms nie jest żadnym dowodem, bo każdy mógł go napisać. Jak tobie ktoś rogi przyprawił to jeszcze nie znaczy, że i ja je mam. Mąż wraca punktualnie z pracy i nigdzie nie wyjeżdża sam, więc gdzie i kiedy ten romans mógłby mieć?

Po drugie to chciałam porozmawiać z tą osobą, która przysłała smsa mojemu mężowi. Dlaczego nie chciała rozmawiać? Przecież przez telefon bym jej oczu nie wydrapała.

Po trzecie to zrobiłam zdjęcie tego smsa moim telefonem zanim go usunęłam, więc mam dowód również i na to, że ktoś celowo chce zaszkodzić mojej rodzinie.

I na koniec to mądra oraz honorowa kobieta nie histeryzuje tak jak ty i nie biegnie do sądu z jednym smsem. Rozumiem, że ty byś rozwaliła własną rodzinę, oskarżyła własnego męża i rozwiodła się z nim, bo ktoś wysłał głupiego smsa? No niestety ale nie masz ani rozumu ani honoru i sprawiasz wrażenie takiej głupiutkiej gąski, która uwierzy każdemu we wszystko.

Sama jesteś głupia, nie mowilam zebys z jednym.smsem biegła do sadu ale żebyś dalej zbierała dowody i nie ufała ślepo mezulkowi! Bo najprawdopodobniej ma romans, właśnie w pracy. Powinnas regularnie teraz sprawdzać mu telefon bo pewnie pisza i nadal pisać będą ze sobą a Ty widzialas tylko wycinek.ich korespondencji i pocieszasz się ze nic ich nie łączy. Taaa pociszaj się dalej naiwniaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sama jesteś głupia, nie mowilam zebys z jednym.smsem biegła do sadu ale żebyś dalej zbierała dowody i nie ufała ślepo mezulkowi! Bo najprawdopodobniej ma romans, właśnie w pracy. Powinnas regularnie teraz sprawdzać mu telefon bo pewnie pisza i nadal pisać będą ze sobą a Ty widzialas tylko wycinek.ich korespondencji i pocieszasz się ze nic ich nie łączy. Taaa pociszaj się dalej naiwniaro...

przecież to było provo a ty głupia dalej bredzisz o tej zdradzie i to jeszcze w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa

Niestety to nie jest prowokacja.

Zadzwoniłam do niej jak byłam z psem na spacerze. Odebrała zupełnie inna kobieta niż wczoraj, inny głos. Rozmawiałam z nią dość długo i okazało się, że to nie ona wysłała tego smsa tylko któraś z jej koleżanek, jak ona wyszła z pokoju i zostawiła telefon na stole. Przedwczoraj wieczorem były u niej 3 koleżanki. Kobieta z którą dziś rozmawiałam sama była zdziwiona tym zwrotnym smsem ode mnie, nie wiedziała o co chodzi. W końcu uznała, że to pomyłka, ale po tym co dziś usłyszała ode mnie ma się zorientować, która z dziewczyn wysłała tego smsa i skontaktuje się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piszesz autorko,  iż twój mąż to istny „anioł” i na zewnątrz jak i wewnątrz, jest cudowny, nie oszukuje, on kocha ciebie a ty jego, seks co chwile itd. Więc w czym problem? Powinnaś być szczęśliwa a nie zbierać dowody w postaci sfotografowanych twoim telefonem męża wiadomości. W szczęśliwym związku panuje miłość i harmonia a ty latasz po forach wściekła wyzywając inne kobiety od różnych, czyżbyś poczuła się w jakikolwiek sposób zagrożona? No, nie sądzę, twoje małżeństwo przecież to jedno z najbardziej idealnych, jak głosisz😁. Człowiek z miłością w sercu, jest dobrym człowiekiem a po twoich tekstach tego nie widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.01.2020 o 15:24, Gość Jaaaaaaaa napisał:

No właśnie o to samo muszę zapytać tępą dzidę, która przysłała smsa mojemu mężowi - jak to jest spać z facetem po innej, a konkretnie żonie i jeszcze go szantażować głupimi smsami?

tak samo jak ty z nim spisz po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha
16 minut temu, Gość Jaaaaaa napisał:

Niestety to nie jest prowokacja.

Zadzwoniłam do niej jak byłam z psem na spacerze. Odebrała zupełnie inna kobieta niż wczoraj, inny głos. Rozmawiałam z nią dość długo i okazało się, że to nie ona wysłała tego smsa tylko któraś z jej koleżanek, jak ona wyszła z pokoju i zostawiła telefon na stole. Przedwczoraj wieczorem były u niej 3 koleżanki. Kobieta z którą dziś rozmawiałam sama była zdziwiona tym zwrotnym smsem ode mnie, nie wiedziała o co chodzi. W końcu uznała, że to pomyłka, ale po tym co dziś usłyszała ode mnie ma się zorientować, która z dziewczyn wysłała tego smsa i skontaktuje się ze mną.

Glupszej bzdury w zyciu nie czytalam. Tylko totalna zje/bka mogla cos takiego wymyslic. Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Probuje sie wycofac ze swojej prowokacji. Meza pewnie nie ma. Ale chce zeby wszyscy mysleli ze miala racje i jej cudowny niby przystojniaczek nie zdradzil. Bo tacy przeciez nigdy w zyciu nie zdradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Piszesz autorko,  iż twój mąż to istny „anioł” i na zewnątrz jak i wewnątrz, jest cudowny, nie oszukuje, on kocha ciebie a ty jego, seks co chwile itd. Więc w czym problem? Powinnaś być szczęśliwa a nie zbierać dowody w postaci sfotografowanych twoim telefonem męża wiadomości. W szczęśliwym związku panuje miłość i harmonia a ty latasz po forach wściekła wyzywając inne kobiety od różnych, czyżbyś poczuła się w jakikolwiek sposób zagrożona? No, nie sądzę, twoje małżeństwo przecież to jedno z najbardziej idealnych, jak głosisz😁. Człowiek z miłością w sercu, jest dobrym człowiekiem a po twoich tekstach tego nie widzę. 

Nie, ja założyłam jeden temat, a wściekła jesteś ty, takie wrażenie odnoszę. Temat ci się nie spodobał czy co, bo co chwile wyzywasz. Zdjęcie zrobiłam tak na wszelki wypadek, może kiedyś się przyda. Gdybym nie zrobiła to dziś idąc z psem na spacer  nie miałabym jej numeru telefonu.

Ja po twoich tekstach odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Jaaaaaa napisał:

Nie, ja założyłam jeden temat, a wściekła jesteś ty, takie wrażenie odnoszę. Temat ci się nie spodobał czy co, bo co chwile wyzywasz. Zdjęcie zrobiłam tak na wszelki wypadek, może kiedyś się przyda. Gdybym nie zrobiła to dziś idąc z psem na spacer  nie miałabym jej numeru telefonu.

Ja po twoich tekstach odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo nieszczęśliwa.

i siedzisz na forum od wczoraj tepa dzido, od samego rana chyba dzisiaj tu wylewasz swoje chore fantazje, czy staremu chociaz obiad mialas czas ugotowac, albo pale przystojniakowi obrobić? 🤣

a mnie nie dziwi ze koles ci boki robi majac taka forumową tępą dzide ahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Sama jesteś głupia, nie mowilam zebys z jednym.smsem biegła do sadu ale żebyś dalej zbierała dowody i nie ufała ślepo mezulkowi! Bo najprawdopodobniej ma romans, właśnie w pracy. Powinnas regularnie teraz sprawdzać mu telefon bo pewnie pisza i nadal pisać będą ze sobą a Ty widzialas tylko wycinek.ich korespondencji i pocieszasz się ze nic ich nie łączy. Taaa pociszaj się dalej naiwniaro...

Z tym romansem w pracy to raczej pudło. Zarówno właścicielka numeru telefonu jak i jej koleżanki nie pracują z moim mężem. Ona pracuje w zupełnie innej firmie, a to były jej koleżanki z pracy. Poza tym mój mąż pracuje w jednej firmie z moim bratem i prawie cały czas się widzą w pracy. No widzisz jaką głupią znów z siebie zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa

Mój mąż mnie kocha, kupił mi wczoraj czekoladki, tamta się do niego przykleiła. Mąż nigdy nie kłamie, wiem o tym. Jest najlepszym człowiekiem na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
35 minut temu, Gość Jaaaaaa napisał:

Niestety to nie jest prowokacja.

Zadzwoniłam do niej jak byłam z psem na spacerze. Odebrała zupełnie inna kobieta niż wczoraj, inny głos. Rozmawiałam z nią dość długo i okazało się, że to nie ona wysłała tego smsa tylko któraś z jej koleżanek, jak ona wyszła z pokoju i zostawiła telefon na stole. Przedwczoraj wieczorem były u niej 3 koleżanki. Kobieta z którą dziś rozmawiałam sama była zdziwiona tym zwrotnym smsem ode mnie, nie wiedziała o co chodzi. W końcu uznała, że to pomyłka, ale po tym co dziś usłyszała ode mnie ma się zorientować, która z dziewczyn wysłała tego smsa i skontaktuje się ze mną.

Typowe tlumaczenie glupiej ...ki zwalanie winy na kogos innego i odwracanie uwagi od siebie czy tynie widzisz tego ze ona  kłamie?kazdy numer jest zarejsyrowany.sprawdz jakma na imie a potem sprawdz numer w salonie sieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
37 minut temu, Gość Jaaaaaa napisał:

Niestety to nie jest prowokacja.

Zadzwoniłam do niej jak byłam z psem na spacerze. Odebrała zupełnie inna kobieta niż wczoraj, inny głos. Rozmawiałam z nią dość długo i okazało się, że to nie ona wysłała tego smsa tylko któraś z jej koleżanek, jak ona wyszła z pokoju i zostawiła telefon na stole. Przedwczoraj wieczorem były u niej 3 koleżanki. Kobieta z którą dziś rozmawiałam sama była zdziwiona tym zwrotnym smsem ode mnie, nie wiedziała o co chodzi. W końcu uznała, że to pomyłka, ale po tym co dziś usłyszała ode mnie ma się zorientować, która z dziewczyn wysłała tego smsa i skontaktuje się ze mną.

Idź się lecz trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa
7 minut temu, Gość gosc napisał:

i siedzisz na forum od wczoraj tepa dzido, od samego rana chyba dzisiaj tu wylewasz swoje chore fantazje, czy staremu chociaz obiad mialas czas ugotowac, albo pale przystojniakowi obrobić? 🤣

a mnie nie dziwi ze koles ci boki robi majac taka forumową tępą dzide ahahahaha

I czego się tak wściekasz tępa dzido? Jesteś taką tępą dzidą która wysyła smsy do żonatych, żeby ci dali pale obrobić?

Jak ty siedzisz tu non stop tłumoku bez życia w realu i wyzywasz wszystkich jak leci to jeszcze nie znaczy, że każdy tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Jaaaaaa napisał:

Mój mąż mnie kocha, kupił mi wczoraj czekoladki, tamta się do niego przykleiła. Mąż nigdy nie kłamie, wiem o tym. Jest najlepszym człowiekiem na ziemi.

nie poszywaj się frajerko. każdy wie, ze to nie autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaa

Mój mąż nie zdradza, jeżeli by to robił, to mi by powiedział o tym.  Zresztą wącham mu ręce jak wraca do domu. Jak było coś nie tak to bym wyczuła. To tępa dzida się do niego przyczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×