Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaaaa

Haha jakaś tępa dzida błaga mojego męża żeby się rozwiódł

Polecane posty

Gość Jaaaaaaaa
3 minuty temu, Gość hehehe napisał:

buhehehehehe xD jak usprawiedliwia i wymysla ...y. oczywiste ze to jedna z wielu kochanek, przekonasz sie. i mowie to dla twojego dobra. przystojniaczki zawsze wykorzystaja okazje, tym bardziej jak sie mu znudzilas

O teraz już jedna z wielu kochanek. No wymyślasz brednie jakbyś była nawalona.

To po ilu głębszych jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
2 minuty temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

O teraz już jedna z wielu kochanek. No wymyślasz brednie jakbyś była nawalona.

To po ilu głębszych jesteś?

nie twierdze ze ma kilka naraz ale pewnie jakies mial wczesniej i bedzie mial kolejne. ale spoko juz sie nie wtracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
2 minuty temu, Gość hehehe napisał:

nigdzie bym nie leciala bo po pierwsze nie zrobilabym wielkiego bledu slubu z jakims przystojniaczkiem, to oczywiste ze predzej czy pozniej taki zdradzi itd a ty co myslalas? kazdy przystojniaczek jest taki sam i zawsze wykorzystuje okazje. trzeba myslec glowa a nie ci/pa

Jak ty myślisz ci/pą, którą wypinasz na prawo i lewo, bo ci się wydaje, że każdy przystojny, żonaty zdradzi to jeszcze nie znaczy, że żony tych przystojniaków są tak głupie jak ty, a o ślubie z kimkolwiek to możesz sobie tylko pomarzyć. Kto by ciebie chciał prostaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
9 minut temu, Gość hehehe napisał:

nie twierdze ze ma kilka naraz ale pewnie jakies mial wczesniej i bedzie mial kolejne. ale spoko juz sie nie wtracam.

Może kiedyś jakieś miał zanim jeszcze mnie poznał.

Może jakiejś się podobał, może jakaś na coś liczyła, może może.... tylko dlaczego ona nie chciała porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Provo a deebile łykają tak oczywiste prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Provo a deebile łykają tak oczywiste prowokacje

Dlaczego uważasz że to provo? Takie jest życie. Ty też możesz dostać dziwnego sms-a któregoś pięknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdrui
4 godziny temu, Gość Jaaaaaaaa napisał:

A skąd wiesz, że mój mąż lata za innymi? Widziałaś to, masz jakieś dowody?

Maż jednak nie jest byle jaki skoro inne tak skamlają o rozwód i chcą go mieć tylko dla siebie, a co do wartości mojej i męża to tobie nic do tego. Współczuj sobie głupoty. Boli cie coś?

Ty naprawdę nie kumasz, że on Cię zdradza. Rety, jednak baby są głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Provo a deebile łykają tak oczywiste prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Provo a deebile łykają tak oczywiste prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też bym babe co wchodzi na kafeterie zdradzał bo to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego uważasz że to provo? Takie jest życie. Ty też możesz dostać dziwnego sms-a któregoś pięknego dnia

Bo wiem widac po sposobie pisania że deebil się nudzi. Baba normalnie by wpadła w panik posadzka męża o zdradę. A tu deebil wypisuje na kafe niewiadomo o czym i po co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem Twojego entuzjazmu. Zdajesz sobie sprawę z faktu, że Twój mąż naprawdopodobniej z tą kobietą flirtował albo sypiał i narobił jej nadziei i dlatego teraz ona ma wobec niego takie rozszczenia? Chyba, że jesteś jedną z tych, które zawsze wybielają faceta i o wszystko winią kochanki... W takim razie nie było tematu 🙂 Poza tym, sama skasowałaś sms szczycąc się, że "pogoniłaś" rywalkę, a tak naprawdę to się kompromitujesz próbując faceta pilnować. Dla mnie takie zachowanie to dno i brak godności - to on powinien to załatwić a nie ty. I jeszcze ta naiwność, że po tej akcji on się z nią już nigdy nie zobaczy... Ale pewien typ kobiet tego nie ogarnie nigdy, dlatego chyba nie ma sensu tłumaczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

marzenia o slubie buheheheh biedne dziecko z wypranym mozgiem. sluby i inne wymysly ludzi deb/ili to same problemy, ty jestes najlepszym przykladem. w zyciu nie mozna pod zadnym pozorem uzalezniac czegos od czyjegos widzimie. to gwaracja swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

a juz na pewno nie mozna czegos uzalezniac od jakiegos nedznego przystojniaczka albo pieknej deb/ilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milanium

Przecież to jest takie B8 że aż w oczy pali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo wiem widac po sposobie pisania że deebil się nudzi. Baba normalnie by wpadła w panik posadzka męża o zdradę. A tu deebil wypisuje na kafe niewiadomo o czym i po co. 

Sama jesteś ..., zobacz co nabazgrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfuu

już koorfa blokuje bo jej odpowiedzi nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0790
5 godzin temu, Gość Jaaaaaaa napisał:

Mąż się kąpał wczoraj wieczorem i przyszedł sms do niego, więc odczytałam, a tam jakaś k.r.e.t.y.n.k.a pisze - błagam zostaw ją, rozwiedź się, ja już tyle czasu czekam na ciebie. Już tak dłużej nie mogę. Jak nie będziesz tylko mój, to się zabiję!

Zadzwoniłam do niej z komórki męża. Chyba myślała, że to mój mąż, bo tak radośnie odebrała, ale jak usłyszała mnie, to się szybko rozłączyła i już nie odbierała. Skasowałam smsa, żeby mąż go nie widział. Dobrze zrobiłam?

Jesteś typowa głupia zona aż żal patrzeć. A tamta głupia kochanka bo uwierzyła zapewne w jego wielka miłość i bycie z tobą z rozsądku. Mój ojciec zdradzał matkę i nawet nie wiesz jakie bzdury im opowiadał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfuu

nie blokuj wściekła korffo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
1 minutę temu, Gość 0790 napisał:

Jesteś typowa głupia zona aż żal patrzeć. A tamta głupia kochanka bo uwierzyła zapewne w jego wielka miłość i bycie z tobą z rozsądku. Mój ojciec zdradzał matkę i nawet nie wiesz jakie bzdury im opowiadał 

a ty jesteś typowy głupi dzieciak koorfiarza i frajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 0790 napisał:

Jesteś typowa głupia zona aż żal patrzeć. A tamta głupia kochanka bo uwierzyła zapewne w jego wielka miłość i bycie z tobą z rozsądku. Mój ojciec zdradzał matkę i nawet nie wiesz jakie bzdury im opowiadał 

Typowa głupia żona to twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Bardzo dobrze autorko zrobiłaś. Mogłaś jeszcze wyzwać głupią kur/we, niech spada na szczaw liście pompować a nie się czepia cudzego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Bardzo dobrze autorko zrobiłaś. Mogłaś jeszcze wyzwać głupią kur/we, niech spada na szczaw liście pompować a nie się czepia cudzego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

a mezus bezkarny buheehheehhe ona go pewnie zmusila zeby zonke zdradzal buhehehehehe tepaki nigdy sie nie zmienia i beda zaslepione ladnym ryjem jakiegos przyglupiego przystojniaczka ale zawsze za to zaplaca, tego jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

a mezus niewinny *** mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolobujsa

TO BYLAM JA ON JEST MOJ ZOSTAW GO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheh

Do czasu az mu sie tez znudzisz, jak obesrana zoneczka heheheh xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe
10 godzin temu, Gość hehehe napisał:

a mezus bezkarny buheehheehhe ona go pewnie zmusila zeby zonke zdradzal buhehehehehe tepaki nigdy sie nie zmienia i beda zaslepione ladnym ryjem jakiegos przyglupiego przystojniaczka ale zawsze za to zaplaca, tego jestem pewna

aż tak bardzo zazdrościsz przystojnego męża czy skrzywdził cie ktoś pokrako obesrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość katolobujsa napisał:

TO BYLAM JA ON JEST MOJ ZOSTAW GO 

to idź sobie go weź może cie ze schodów zepchnie będzie jednej ściery mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość hehehehe napisał:

aż tak bardzo zazdrościsz przystojnego męża czy skrzywdził cie ktoś pokrako obesrana?

Wygląd to nie wszystko zwłaszcza u facetów jak kręgosłupa moralnego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×