Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem kochanką

Polecane posty

Gość Gość

On ma żonę, jest 18 lat starszy ode mnie. I powiem wam, że nie mam wyrzutów sumienia bo mamy ze sobą fajną więź, ja jestem singielką i nikogo nie zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Super, dużo szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu to samo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

On ma żonę, jest 18 lat starszy ode mnie. I powiem wam, że nie mam wyrzutów sumienia bo mamy ze sobą fajną więź, ja jestem singielką i nikogo nie zdradzam.

Ok, to wspaniale. Wspomnij jak twój mąż (jak już kiedyś będziesz go miała) pozna siksę 18 lat młodszą i wytworzy się między nimi fajna więź. Oczywiście kobietka nikogo nie będzie zdradzała, nie będzie miała wyrzutów sumienia bo i dlaczegóż to będzie miała je mieć, więc wiesz, rozumiesz.....musisz być i będziesz wyrozumiała 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

On ma żonę, jest 18 lat starszy ode mnie. I powiem wam, że nie mam wyrzutów sumienia bo mamy ze sobą fajną więź, ja jestem singielką i nikogo nie zdradzam.

Fajną ma żonę, widziałaś ją, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

18 lat starszy to pewnie ma dzieci w wieku zbliżonym do twojego. Jak się jego dzieci zorientują to wyrobią ci opinie w środowisku. Będziesz znana jako darmowa dopodajka dla starych dziadów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc No one
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

On ma żonę, jest 18 lat starszy ode mnie. I powiem wam, że nie mam wyrzutów sumienia bo mamy ze sobą fajną więź, ja jestem singielką i nikogo nie zdradzam.

a ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc No one napisał:

a ile masz lat?:)

24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ok, to wspaniale. Wspomnij jak twój mąż (jak już kiedyś będziesz go miała) pozna siksę 18 lat młodszą i wytworzy się między nimi fajna więź. Oczywiście kobietka nikogo nie będzie zdradzała, nie będzie miała wyrzutów sumienia bo i dlaczegóż to będzie miała je mieć, więc wiesz, rozumiesz.....musisz być i będziesz wyrozumiała 😀

Dopóki nie planuje być kura domowa to ta wizja jej nie straszna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc No one
9 minut temu, Gość Gość napisał:

24

to baw się póki możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Aaa napisał:

Dopóki nie planuje być kura domowa to ta wizja jej nie straszna 

No wiem, nawet o takim scenariuszu nie myśli 😉 carpie diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość gosc No one napisał:

to baw się póki możesz:)

Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mój ukochany jest taki szarmancki, opiekuńczy,  dojrzały. Czuję się jak w niebie kiedy jestem w jego ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Mój ukochany jest taki szarmancki, opiekuńczy,  dojrzały. Czuję się jak w niebie kiedy jestem w jego ramionach.

A jasne, że tak. Spróbuj z nim zamieszkać to będziesz uciekać na koniec świata 😂 Masz prawo tak się czuć, to normalne. Teatrzyki są dla ludzi.

😂 no nic. Bądź sobie w swoim niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem singielka, a on mi daje to czego mi brakuje - mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka30

Ja też jestem kochanką , ale chcę z tym skończyć . Kocham go jednak bardzo , nie mogę bez niego żyć 😞 Uważaj bo skończysz tak jak ja - 30 lat, bez rodziny, samotne święta i wakacje. Życie kochanki bywa smutne 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Kochanka30 napisał:

Ja też jestem kochanką , ale chcę z tym skończyć . Kocham go jednak bardzo , nie mogę bez niego żyć 😞 Uważaj bo skończysz tak jak ja - 30 lat, bez rodziny, samotne święta i wakacje. Życie kochanki bywa smutne 😞

Jak kogos znajdę to juz nie bede sie z nim spotykac. Ale póki co on mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy widzicie w takich podstarzałych fi***ch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A jasne, że tak. Spróbuj z nim zamieszkać to będziesz uciekać na koniec świata 😂 Masz prawo tak się czuć, to normalne. Teatrzyki są dla ludzi.

😂 no nic. Bądź sobie w swoim niebie.

A dlaczego miałaby uciekać? Jakoś żona z nim mieszka i nie ucieka więc chyba wszystko z nim OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Edit666 napisał:

A dlaczego miałaby uciekać? Jakoś żona z nim mieszka i nie ucieka więc chyba wszystko z nim OK?

Żona jest żoną, możliwe, że zna go jak łysego konia ze wszystkimi jego wadami, bo każdy je ma. W małżeństwie przymyka się oczy na niektóre sprawy. Nie stawia faceta na piedestale, jego zachowania są na co dzień, tu nie mam miejsca na jakieś gry na dłuższą metę. W małżeństwie dwoje ludzi musi się dotrzeć, zaakceptować siebie nawzajem w pełni, aby móc żyć w zgodzie. Nie wiadomo czy autorce taki codzienny obraz jej wymarzonego rycerza przypadłby do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Edit666 napisał:

A dlaczego miałaby uciekać? Jakoś żona z nim mieszka i nie ucieka więc chyba wszystko z nim OK?

Jego żona nic nie wie o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Mój ukochany jest taki szarmancki, opiekuńczy,  dojrzały. Czuję się jak w niebie kiedy jestem w jego ramionach.

Normalni ludzie nie psują swoich zabawek. Po co miałby łamać Ci rękę czy wybijać oko. Pogłaska, pobawi się i idzie na inne podwórko 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość k3k napisał:

Normalni ludzie nie psują swoich zabawek. Po co miałby łamać Ci rękę czy wybijać oko. Pogłaska, pobawi się i idzie na inne podwórko 🤣

Akurat jest mi wierny więc nie udało ci się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Akurat jest mi wierny więc nie udało ci się. 

Mieszkacie razem? Chce się z Tobą ożenić? Czy tylko spędza z Tobą swój czas gdy wyrwie się na chwilę od żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Akurat jest mi wierny więc nie udało ci się. 

W czym jest ci wierny??? 😂😂 wraca do domu i puka żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

W czym jest ci wierny??? 😂😂 wraca do domu i puka żonę.

Hahahah rozsmieszylas mnie, dziękuję.  Z żoną łączą go tylko dzieci i jest jego kura domową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Hahahah rozsmieszylas mnie, dziękuję.  Z żoną łączą go tylko dzieci i jest jego kura domową. 

Jesteś pewna ,że nie ma seksu ? A jak on to tłumaczy żonie, że z nią tego nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Hahahah rozsmieszylas mnie, dziękuję.  Z żoną łączą go tylko dzieci i jest jego kura domową. 

serio w to wierzysz??? a dzieci to skad? jeszcze napisz ze śpią oddzielnie 😀😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiesz, może ten seks juz nie jest taki jak byl kiedys i do ich życia wkradla sie rutyna ale blagam Cie, nie bądź tak naiwna i nie wierz w te sciemy ze nie ma go wcale. To nie brat z siostra a maz i zona. Co ma Ci powiedzieć,ze chcial pociupciac na boku i w tym celu ma...doope na boku? Typowa wada postawy w jego wieku ALE to nie znaczy ze nie robi tego z zona. Facet to tylko facet i to on sie swietnie bawi. Ty co najwyzej robisz sobie kuku na wlasne zyczenie. Wychowalas sie bez ojca czy jak,ze ciagnie Cie do starych jaj? 😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała ona

Jeżeli facet ma możliwość regularnie bzykać dwie laski, na pewno za żadne skarby nie ograniczy się do jednej. Ty taką możliwość mu stworzyłaś, ma kogucik swój mały haremik i duma go musi rozpierać jaki to jest zaradny i sprytny. Ale nie wierz w bajki, że seks to tylko z tobą, bo to już brzmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×